Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Stylow 04 wrz 2012, 17:14
virgo21, ujemni psychicznie są. Poziom chamskiego odrabiania tylnej części ciała.
Stylow

przez Variable 04 wrz 2012, 17:14
Jeszcze pani na rozmowie stwierdziła,że jestem zarozumiała (takie wrażenie sprawiałam). A co miałam udawać idiotkę czy jak? :roll:
W zasadzie dziewczyna, która przeprowadzała ze mną rozmowe była starsza moze max 3 lata ode mnie, a pokazywała cały czas swoją górę nade mną.
Variable

przez Transfuse 04 wrz 2012, 17:14
virgo21, Ja nadal szukam, dziś miałem jeden telefon od zainteresowanej moją osoba firmy. Zobaczymy, może się uda. Widzisz, Ty trafiłaś na miłych ludzi a ja na brygadzistę, który prawie całą nockę spędził przed kompem i tylko uwagę zwracał. Na studiach pracowałem przez 2 lata w IKEA i tam wszystko odbywało się zgodnie z przepisami i postępem technologicznym, ludzie tez spoko byli.
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Variable 04 wrz 2012, 17:15
Villain, no tak

-- 04 wrz 2012, 17:17 --

Transfuse, taaa, brygadzisci, liderzy też są udani. Siedzą przed kompem, wypiszą kilka kartek, wykonają tel po zamówienie i uważają się za panów wszystkich bo w końcu są naszymi przełożonymi. Może się tobie uda znalezc prace w zawodzie.
Variable

przez Transfuse 04 wrz 2012, 17:21
virgo21, dziękuje za miłe słowo. Nie chcę mi się wierzyć, że nie ma zapotrzebowania na ratowników medycznych. Przecież tyle wypadków, zdarzeń drogowych ma miejsce każdego dnia. Myślałaś może o wyjeździe do innego miasta ?
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

przez Variable 04 wrz 2012, 17:28
Transfuse, jest duży nawał, miejsca pracy są już pozajmowane, a szkoły medyczne wypuszczają co rok nowych absolwentów. Po za tym są też rat. z kilkuletnim stażem, którzy ciągną dwa etaty (jeden na umowę o prace, a drugi na kontrakt) i w ten sposób odbierają możliwość pracowania świerzakom. A wiadomo też, ze pracodawca weźmie osobe, która ma doświadczenie w zawodzie niż człowieka zaraz po szkole. Jeszcze kobiety to mają już w ogóle przerąbane z racji tego,że trzeba się nadźwigać duzo.
Na południu jest źle, ale słyszałam,że lepiej jest na pólnocy tylko żeby się wyprowadzić to trzeba mieć gdzie i za co przede wszystkim.
Variable

przez Saraid 04 wrz 2012, 19:04
Virgo bedzie dobrze :) nie jest zle
a zapowiada sie tylko lepiej.
Wiecej wiary w siebie :)
Saraid

przez Variable 04 wrz 2012, 19:41
Svafa, tak trzeba byc dobrej myśli bo co innego pozostało :D
Variable

przez Saraid 04 wrz 2012, 19:53
Dokładnie tak,a pozytywne nastawienie to połowa sukcesu
:D
Saraid

przez Hans 04 wrz 2012, 19:53
Robota w zawodzie bez znajomości? Żeście ludzie poszaleli :twisted:
Feed your head
Feed your head

przez Variable 04 wrz 2012, 19:54
Svafa, :mrgreen: :mrgreen:
Hans, rozwiń swoją myśl :roll:
Variable

przez Hans 04 wrz 2012, 19:58
Są zawody, które jeszcze się nie nasyciły, ale choćby głupia fabryka i stanowiska fizyczne - jeśli to nie obóz pracy to nie znajdziesz tam przypadowego człowieka. Do tego leasing itd. zatrudnianie studentów i emerytów, jak macie worki przerzucać to tylko za euro...
Feed your head
Feed your head

przez Variable 04 wrz 2012, 20:06
Hans, niestety w takim kraju zyjemy gdzie liczą się tylko znajomosci i nic więcej. Ludzie nie maja kasy więc łapią się kazdej roboty :roll:
Variable

przez Hans 04 wrz 2012, 20:11
Wiesz co nie mam źle, nie będę się rozpisywał, ale trochę też się połapali, że można zatrudniać swoich ale do pewnej wysokości stanowiska, bo potem takie krowy i buhaje bez szkoły i mózgu coś popierniczyły i mieli lodowaty prysznic na głowę - jednak wykształcenie i pomyślunek jest potrzebny. Tu akurat rozwój miałem max do pierwszego roku, dlatego najpewniej będzie nie do zobaczenia Polsko, bo chciałbym jeszcze coś zobaczyć, zanim cąłkiem zacznę śmierdzieć cebulą.

edit:
Jeszcze jedna rzecz mnie niesłychanie irytuje - przyjmują na pierwszy rok po 150, 200 osób na rozmaite kierunki i od samego początku okłamują tych biednych młodych ludzi - bo pracę w zawodzie będzie miało 5% z tych, którzy ukończą i nikt z tymi starymi pierdziochami po uczelniach, całkowicie oderwanymi od realnego życia, nic nie zrobi. Nie lepiej byłoby wywalić na zbity ryj przykładowo 30 osób, a młodym ludziom powiedzieć 'zrób se chłopie uprawnienia na koparkę' albo 'wyucz się na stolarza' zamiast marnować kasę lub czas albo kasę i czas na studiowanie kierunku, na którym zarobi tylko stary pierdzioch, który przekazuje Ci bezużyteczną wiedzę? :)

Rozpisałem się :)
Feed your head
Feed your head

Sortuj wg