Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Snejana 27 cze 2012, 15:39
Tomcio Nerwica, Ty zacząłeś dokazywać :P
Ja od wczoraj obsesyjnie czytam stronki i tej Tajemnicy Grupy Diatłowa... i nie moge nic wymyślić :evil:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Adam Smith 27 cze 2012, 15:46
Snejana, Ale ja tak w żartach to powiedziałem ,a siostra mi o tym prawku mówi , to było poniżej pasa :-| :mrgreen:
Musiał jakiś meteor czy jakiś inny kamyk spaść z kosmosu , oślepli przez to zaczeli panikować siła uderzenia była taka , że im zmiażdzyło narządy wewnętrzne i tyle :P
Adam Smith

przez Snejana 27 cze 2012, 15:51
Tomcio Nerwica, ależ przecież ja też w żartach tak tylko, tj. nie byłam pewna czy wiesz, że je zdałam to chciałam przypomnieć na wszelki wypadek 8)
Nie, moja opcja o libacji jest sensowniejsza :mrgreen:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adam Smith 27 cze 2012, 15:58
Snejana, Dzięki za przypomnienie :-| jeszcze raz gratulacje :-| ... :mrgreen:
W sumie wypili jakąś wódę z mety albo denaturat część z nich przez to oślepła , niektórzy zaliczyli zgona ( tym razem już takiego porządnego ) zamarżli , a pozostała część grupy która miała resztki świadomość zaczęła walczyć na te kijki narciarskie i o dziwo po takiej libacji mieli taką siłę , że połamali sobie żebra podczas walki :mrgreen: :lol:
Adam Smith

przez Candy14 27 cze 2012, 16:03
Tomcio Nerwica, jestescie tego warci :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez amelia83 27 cze 2012, 16:04
witam ...ja już u siebie w domku...piję kawę siedzę w necie, zabrałam się z siostrą też jechałą w stronę Gdyni... ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Śmiercionauta 27 cze 2012, 16:04
Snejana, na Uralu jest dużo kopalni Uranu i terenów dużo bardziej skażonych niż ten nieszczęsny Czarnobyl. W owej górze mogą znajdować się duże iloci izotopów radioaktywnych i dzięki nim góra mogła wziąć swoją nazwę. Takie krwotoki mogły się pojawić od izotopów które emitują promenowanie alfa, które jest bardzo niebespieczne dla organów wewnętrznych. :D
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Snejana 27 cze 2012, 16:05
Tomcio Nerwica, ale zapamiętasz już? xD będę Ci przypominac :mrgreen:
A jak wytłumaczyć brak języka u tej jednej laski? :D

przez Śmiercionauta 27 cze 2012, 16:09
Snejana, zobacz stronę wcześniej, tam tłumacze, co ich mogło spotkać :P
Moderator

przez Snejana 27 cze 2012, 16:10
luk_dig napisał(a):Snejana, na Uralu jest dużo kopalni Uranu i terenów dużo bardziej skażonych niż ten nieszczęsny Czarnobyl. W owej górze mogą znajdować się duże iloci izotopów radioaktywnych i dzięki nim góra mogła wziąć swoją nazwę. Takie krwotoki mogły się pojawić od izotopów które emitują promenowanie alfa, które jest bardzo niebespieczne dla organów wewnętrznych. :D

o a to ciekawe :shock: Ale kurde jeżeli ich wykończyło promieniowanie to czemu akurat tylko ich a ekipy poszukiwawcze nie? :-|
Chciałabym, zeby ich tam jakieś duchy wykończyły :oops: :roll: :D

Ale jakiś rodzaj promieniowania najbardziej odpowiadałby tym dziwnym obrazeniom, które ponieśli, fakt.
Chciałabym się tam przejechać :105:

przez Śmiercionauta 27 cze 2012, 16:14
zwykła karta papieru lub skóra jest wstanie zatrzymać ten rodzaj promieniowania. musieli coś zjeść skażonego albo pył radioaktywny musiał ęwniknąć im do płuc (przypadek byłego agenta KGB otrutego polonem w U.K przez...).
Moderator

przez Adam Smith 27 cze 2012, 16:16
Snejana, Odczep się będę pamiętał :mrgreen:

Ale jakiś rodzaj promieniowania najbardziej odpowiadałby tym dziwnym obrazeniom, które ponieśli, fakt.
Chciałabym się tam przejechać :105:

Pojadę z tobą , ale jak się zacznie promieniowanie albo spotkamy niedzwiedzia to popchnę cię w przód krzyknę " bierz ją " i zacznę uciekać :P :mrgreen:
Adam Smith

przez Snejana 27 cze 2012, 16:25
luk_dig, Sprawdziłam skutki choroby popromiennej itp. i nie mogę znaleść wyjaśnienia dla tych połamanych rzeber. Znalazłam na jakiejś anglojęzycznej stronie zdjęcia ich ciał i wyglądają na nieźle zmasakrowane, są też tam wzmianki o tym, że niektorzy nie mieli oczu :shock: ale to w sumie można przypisać robocie zwierzątek :D
Tomcio Nerwica, daleko nie uciekniesz, wsiądziesz do samochodu i robijesz się na latarni :P :D

przez Adam Smith 27 cze 2012, 16:33
Snejana, Spokojnie tym razem na zakręcie zwolnię , człowiek uczy się na błędach :mrgreen:
Adam Smith

Sortuj wg