Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Stark 16 cze 2012, 11:50
Marsal2, gratuluje samozaparcia, ja bym pewnie tym pier**** za 3-4 razem.
Candy14, też mam problem ze stronami.. (byłem leworęczny,przestawili mnie na prawą, może to miało wpływ) - nie wspomnę o podzielności uwagi na poziomie kamienia i refleksie leniwca ;<. I tak,człowiek nie musi być dobry we wszystkim, ale jeśli jest daremny (jak ja) we wszystkim - wtedy nie jest w porządku.
Obecnie uważam że nawet gdybym zdał jakimś cudem, to i tak będę stwarzał zagrożenie na drodze,jest to bezsens,całkowity.
kafka, Bo nie zależy mi na tym,poszedłem na ten kurs z przymusu,raz że mi to słabo idzie,dwa że mi nie zależy, trzy, przy moim obecnym nastawieniu psychicznym,nadaje się jedynie do piachu, bo nawet przy zamiataniu ulic dałbym "d*py" za przeproszeniem.
Stark

przez Marsal2 16 cze 2012, 11:51
Przecież zapamiętanie która to lewa, a która prawa jest łatwe. Macie prosty sposób: Prawa ręka to ta, gdzie patrząc na wierzch dłoni kciuk jest po lewej stronie. :twisted:
Marsal2

przez kafka 16 cze 2012, 11:52
Stark, na pewno przestawianie miało wpływ.
Ja ma skrzyżowana lateralizację, ale jest ok, nie mam w tym problemów żadnych.
kafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amelia83 16 cze 2012, 11:53
chałupa posprzątana :yeah: :lol:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Marsal2 16 cze 2012, 11:53
Stark, a poszedłeś do tego psychologa albo psychiatry?
Marsal2

przez rafka 16 cze 2012, 11:54
Dzień dobry :D
rafka

przez carlosbueno 16 cze 2012, 11:58
Marsal2 napisał(a):Przecież zapamiętanie która to lewa, a która prawa jest łatwe. Macie prosty sposób: Prawa ręka to ta, gdzie patrząc na wierzch dłoni kciuk jest po lewej stronie. :twisted:

Ja znakomicie zdaje se sprawę która ręka prawa która to lewa ale np jak ktoś mi mówi kręć śrubokrętem, kluczem w prawo czy lewo to nie jestem wstanie tego zrozumieć mimo że wiele osób próbowało mi to tłumaczyć, nawet mając do zakręcenia 50 śrub pod rząd za każdym razem nie będę wiedział w którą stronę to się robi zwłaszcza jak będą w różnej płaszczyźnie. Z zaburzoną lateralizacją ciężko ogarnąc takie rzeczy które dla większosci są tak banalne że nawet o tym nie myślą.
Największy Forumowy Maruda

przez amelia83 16 cze 2012, 12:01
rafka, dobry ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez kafka 16 cze 2012, 12:04
nie ma nawet nic do oglądania, dżizaz
kafka

przez Stark 16 cze 2012, 12:04
kafka, Strony,stronami, - refleks i podzielność uwagi,brak "wyczucia" (po prostu nie wiem kiedy jadę środkiem,a kiedy mi samochód po poboczu jedzie - za złamany grosz wyczucia. To są problemy.
rafka, cześć.
Marsal2, Przeprowadzka mnie czeka,poza tym, musiałbym się zebrać na pogadankę z rodziną na ten temat..ciężko jakoś mi się do tego zabrać.
Stark

przez kafka 16 cze 2012, 12:07
Stark, ja tez miałam problemy, ale ogarnęłam w końcu;) I cieszę się, że jakby co to zawsze mam to prawko i razie nagłego wypadku moge siąść za kierownicą i zastąpić kogoś, kto się np źle poczuł.
kafka

przez amelia83 16 cze 2012, 12:18
oglądam "titeuf" na hbo comedy :mrgreen:
M. Luther King

przez kafka 16 cze 2012, 12:19
amelia83, co to jest?
kafka

przez amelia83 16 cze 2012, 12:20
kafka, animowana bajka francuska
M. Luther King

Sortuj wg