Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez dogomaniaczka 14 cze 2012, 14:46
dziękuję wam w każdym razie za wsparcie.
Wypisałam się na blogu, poleciały łzy i trochę mi ulżyło..

przez jasaw 14 cze 2012, 14:46
kafka, :( . Nie znoszę kłótni, nieporozumień. A już z najbliższymi to po prostu koszmar. Też długo dochodzę do siebie..
Współczuję Wam dziewczynki!!!!
Ale to wszystko minie...nie można popadać w rozpacz, bo z drugiej strony-dowiedziałam się ostatnio od p.Psycholog-lepiej wykrzyczeć, wyrzucić z siebie żale, niż
gromadzić w środku, w sercu i umyśle.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez dogomaniaczka 14 cze 2012, 14:47
jasaw, na pewno lepiej wylewać...ja się od razu lepiej poczułam po napisaniu na głupim blogu...muszę wrócić do systematycznego pisania..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pinda 14 cze 2012, 14:48
dominika92, :D :D
moc z Tobą!
burning down the house!

przez kafka 14 cze 2012, 14:52
jasaw, no nie wiem, ja bym wolała tak nie krzyczeć, no ale ciągle słyszę ze to lepiej właśnie, nawet jakbym chciała to nie umiem w sobie stłumić. Tyle dobrego z tej kłótni ze dostalam obietnice wspólnej terapii, założyłem osobny wątek ma związkach o tym.
kafka

przez Artemizja 14 cze 2012, 14:54
pinda, postępy marne :hide:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez pinda 14 cze 2012, 14:57
Bellatrix, kuj dziołcho!
krok 1- wyloguj się z forum ;)

dasz radę, spokojnie :D :*
do napisania za jakis czas, ok? :)
burning down the house!

przez dogomaniaczka 14 cze 2012, 14:58
pinda, i z nami wszystkimi amen :mrgreen:
kafka, hoho..ciekawe co z tego będzie..ja napisałam do mojego maila a propo wczoraj ale nie odpowiedział, wiem tylko, że źle się czuje dziś..

przez jasaw 14 cze 2012, 15:05
dominika92, przeczytałam z uwagą to, co napisałaś na blogu. Dużo tam smutku i tęsknoty, ale jednocześnie poczułam, że chcesz nadal zmieniać się, pracować nad sobą, a to najważniejsze.Gdzie nie gdzie przebijał optymizm wynikający z Twojej potrzeby "normalnego" życia. A to bardzo dużo.
Piszesz bardzo ładnie, dobrze czyta się Twoje teksty. Nie rezygnuj z tego...jest to także forma terapii - wyrażenie i określenie swoich emocji, przeżyć.
Wyrzucenie z siebie tego, co mi przeszkadza, z czym mi ciężko.
Oceniasz siebie srogo, co i ja czynię wobec siebie.. Ja też narzekam na brak talentów, zdolności, na brak zdolności do tworzenia.
Ale nie każdy musi być taki wspaniały, wielki. My też tworzymy coś, bo to wszystko, co codziennie wykonujemy, jest działaniem potrzebnym, wręcz niezbędnym.
Zaś często, osoby utalentowane w jakiejś dziedzinie, nie potrafią wykonać najprostszych czynności.
Trzeba tak na ten problem spojrzeć. Nie ma ludzi doskonałych :!: :!:

kafka, nie rozumiem, na naszym forum???
Dobra Dusza Forum

przez kafka 14 cze 2012, 15:05
dominika92, ja mojemu parę razy list napisalam bo w czasie rozmowy tracę panowanie nad sobą, myślę ze to dobry pomysł, polecam;)

-- 14 cze 2012, 15:06 --

jasaw, no tak, w dziale problemy w związkach, czy cóż takiego:)
kafka

przez dogomaniaczka 14 cze 2012, 15:10
kafka, również tak robię..bo w rozmowie nie zawsze ujmę wszystko tak jak bym chciała...

jasaw, dziękuję za te słowa, tak dziś był smutny wpis, bo tak też się czuję..na pewno gdzieś przebija się wola walki, bo ona cały czas we mnie jest, tylko czasem ciężko ruszyć z miejsca, zazwyczaj musi się wydarzyć coś motywującego, by od nowa zacząć ..
Ja tak bardzo chciałabym mieć jakiś talent, robić coś dobrze, móc się czymś pochwalić, usłyszeć "Ty to naprawdę dobrze robisz, powinnaś się tym zajmować"..nie znalazłam takiej rzeczy u siebie. Dużo osób mówi mi, tak jak Ty teraz, że dobrze mnie się czyta..ale co to jest..wiele osób pisze lepiej, mądrzej, płynniej, składniej niż ja..

przez Artemizja 14 cze 2012, 15:10
pinda, haha wylogowanie się z forum,to jak odmówienie sobie jedzenia :mrgreen: Forum mam cały czas otwarte i w przerwach w nauce na nie zaglądam :D
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez jasaw 14 cze 2012, 15:21
Dużo osób mówi mi, tak jak Ty teraz, że dobrze mnie się czyta..ale co to jest..wiele osób pisze lepiej, mądrzej, płynniej, składniej niż ja..

Dominiko, ale Ty piszesz po swojemu. Skoro czujesz taką potrzebę, to oznacza, że to Ci "w duszy gra". Ja na przykład nie czuje tego, no może czasem..
Nie musimy ,za wszystko co robimy otrzymywać, nagrody. Wiem, to wynika z niedowartościowania. Ja już sobie z tym uczuciem poradziłam, ale wiadomo, mam troszkę więcej lat, po prostu - to co robię, robię dla siebie, bo chcę, dla samej przyjemności działania. Oczywiście jest w tym wszystkim miejsce dla mojego Męża.
Ale jestem i ja.
Gdy byłam bardzo młoda, też widziałam dookoła same bardziej wartościowe osoby ode mnie. Z wiekiem, przypatrując się wielu osobom, rodzinom, stwierdziłam, że nie jest ze mną tak źle, bo efekty moich starań są bardzo pozytywne. To mnie naprawdę wzmocniło. Uwierzyłam, że też coś jednak potrafię. Spójrz więc na siebie, na swój dom, choćby...
Zastanów się...dbam o niego, jest w nim czyściutko, przytulnie, tzn.że potrafię, stworzyłam ciepłe ognisko. Jest OK, itd...
Dobra Dusza Forum

przez dogomaniaczka 14 cze 2012, 15:29
oj jasaw, ostatnio ciągle musisz mnie pocieszać, chyba muszę wziąć się w garść bo będziesz miała dosyć takiego upierdliwca jak ja z tym moim smutkiem :D

Sortuj wg