Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez dogomaniaczka 07 cze 2012, 18:32
Snejana, noo trochę daleko :evil:

przez Stark 07 cze 2012, 18:33
Pocztą wyślijcie, 2 - 3 dni i będzie :mrgreen:
Stark

przez Adam Smith 07 cze 2012, 18:35
Stark, Planujesz się wybrać za rok na zlot ?
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Snejana 07 cze 2012, 18:37
Stark, trzy opasłe tomy, trzebaby paczkę nadać :D
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Stark 07 cze 2012, 18:42
Tomcio Nerwica, Może... nie wiem, i tak zlot z*ebie swoim wręcz epatującym pesymizmem.
Tak na poważnie, w tym roku był dość daleko, może jak będzie bliżej i okazja się z kimś zabrać, lub gdy będę miał prawo jazdy (yohohohoho,prędzej już zostanę prezydentem RP).
Gdybym w tym roku jechał miałbym stertę pytań co? gdzie? jak?
Moja familia jest dosyć wścibska, i tym bardziej by było dziwne, gdy siedzę cały czas w domu, a tu naglę mówię że robię wypad na cały weekend : D.
Wzbudziłoby to zbyt duże podejrzenia..
Stark

przez Candy14 07 cze 2012, 18:47
Moja familia jest dosyć wścibska, i tym bardziej by było dziwne, gdy siedzę cały czas w domu, a tu naglę mówię że robię wypad na cały weekend : D.
Wzbudziłoby to zbyt duże podejrzenia..

Przeciez juz pelnoletni jestes nie?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Snejana 07 cze 2012, 18:48
Candy14, pełnoletność wiele nie daje, jak sie jest na utrzymaniu rodziców lub z nimi mieszka :?
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Adam Smith 07 cze 2012, 18:50
Stark, Zobacz jakim ja jestem pesymistą , a kilku użytkowników namawiało mnie na wyjazd , więc chyba im tak to nie przeszkadza albo narzekanie jest zabronione do 22 :mrgreen: Za rok w Warszawie zrobimy zlot , u mnie w mieszkaniu , koszt to 300 zł za dobę od osoby, noi wyżywienie na własną rękę ... takie cenny , kryzys się zbliża , oczywiście , że możecie powiedzieć , że nad morzem nawet jest taniej , no ale to jest Warszawa , takie atrakcje jak metro i pałac kultury :P
Adam Smith

przez Candy14 07 cze 2012, 18:51
Snejana, no rozumiem...ale zeby sie tlumaczyc z wyjazdu? No chyba ,ze rodzina musialaby go sfinansowac...
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Snejana 07 cze 2012, 18:53
Candy14, o ile dobrze kojarzę to masz dziecko? musisz być swietną matką! u mnie jest tak, że jak zrobię coś bez uprzedniego zapytania o zgodę i wytłumaczenia się to "mogę do domu nie wracać" :roll:

przez Candy14 07 cze 2012, 19:00
Nie jestem swietna matka ale staram sie byc jak najlepsza. Zawsze jakos udawalo mi sie dogadywac z corka... negocjowalysmy co prawda warunki bo trudno zebym zgadzala sie na wszystko ale osiagalaysmy kompromis zadowalajacy obie strony. Mam rozsadne dziecko, ktoremu moge ufac :)

przez Adam Smith 07 cze 2012, 19:01
Oj , nie martwcie się tak :evil: jak będzie trzeba to was porwę i na zlot dojedziecie :twisted:
Adam Smith

przez Stark 07 cze 2012, 19:01
Candy14, I tak i nie -
U rodziny pracuje, i u rodziny mieszkam, powiedzmy że sam bym się nie utrzymał.
Oczywiście że tłumaczyć bym się nie musiał,ale słuchanie tego smędzenia "gdzie","po co " "jak" - odpada,zazwyczaj nie chcę mi się kłamać .
Stark

przez Candy14 07 cze 2012, 19:09
Stark, hmm... ze gdzie i z kim to wiadomo, ze chcialoby sie wiedziec..moje dziecko samo mi takie informacje udzielalo tylko jakos bez musu. Dla nas to bylo normalne.. kiedy ja wyjezdzalam to tez mowilam gdzie i z kim i kiedy wroce. W sumie odkad skonczyla 16 lat to juz byla tylko informacja bez pytania czy moze ..bo niby dlaczego mialaby nie moc? Jest czas na nauke, prace i zabawe. Trzeba zaspokajac wszystkie te sfery zeby mlody czlowiek czul sie dobrze. Zreszta nie tylko mlody..ja tez sie lubie bawic i np. grillujemy sobie wspolnie z kolezankami mojego dziecka :D

Sortuj wg