Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Marsal2 20 maja 2012, 15:39
Snejana, na uczelni już miałem "przyjaciół". Takich świetnych, że woleli bawić się zawsze beze mnie.
Marsal2

przez Snejana 20 maja 2012, 15:50
Marsal2, na pewno wszyscy nie są tacy sami...
chociaz w sumie ja przez całe liceum myślalam tak samo..mialam dwie 'przyjaciolki" a tak reszta klasy wydawala sie beznadziejna, a wystarczył jeden grill na zakończenie roku, żebyśmy się wszyscy pokochali :mrgreen: wchodze teraz na facebooka... jedyne powiadomienia jakie zwykle mialam to zaproszenia do gier, a teraz nagle 5 wiadomści co u mnie, czy jade z nimi pod namioty i te pe... przedziwne jak to się wszystko potrafi szybko zmienić
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Marsal2 20 maja 2012, 16:10
Snejana, mnie na uczelni od zawsze wszyscy raczej unikali, bo nigdy nie byłem taki jak oni. Jasne, pogadali, pośmiali się, ale tylko na uczelni. Po za nią dla nich nie istniałem. Kolokwia, egzaminy, wszyscy panika jak cholera, uczą się po kilka dni i nocy, a ja to wszystko olewałem, zero stresu, totalny luz i przez to pewnie woleli mnie trzymać na dystans. Poza tym, większość ludzi z uczelni jest z dość odległych krańców śląska, jedynie te kilka osób jest z okolicy.
Teraz wszyscy widzą, że jestem inny. Teraz nie tylko wszystko olewam, ale i już nie żartuję, nie uśmiecham się. Wszyscy to widzą i wielu o tym gada. Wiem, że brzmi to jakbym uważał się za pępek świata, ale tak jest. Kilka razy razy słyszałem jak gadali. Pewne osoby też mi to powiedziały. Uczelnia, to środowisko w którym jestem już spalony. :(
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Snejana 20 maja 2012, 16:17
Pan Darcy w dumie i uprzedzeniu też był traktowany przez otoczenie jako dumny i wyniosły a był z nich wszystkich najmądrzejszy :D
no to olać uczelnie, na świat się na niej nie kończy :D
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Marsal2 20 maja 2012, 16:23
Snejana, z Dumy i uprzedzenia przeczytałem tylko jakąś 1/3 (cholera, jakie to nudne i denne :P ). Pan Darcy powiadasz? Nie przypadł mi on specjalnie do gustu, ale czytając na wiki:

Fitzwiliam Darcy – (...) Dwudziestoośmioletni kawaler, mężczyzna wysoki i przystojny. Niełatwo nawiązuje kontakty, dobrze się czuje jedynie wśród dobrych znajomych. Inteligentny, krytycznie patrzący na świat. Postrzegany jako człowiek dumny i wyniosły.

Może coś mam z nim wspólnego. :P
Marsal2

przez Snejana 20 maja 2012, 16:31
Marsal2, ok przyznaję... lubie Dumę i Uprzedzenie, ale Jane Austen pisała w sposób odrobinkę... nudny :D
ale postać Darcy'ego przypadła mi bardzo do gustu :) w sumie to się z nim utożsamiałam do pewnego stopnia

przez Marsal2 20 maja 2012, 17:24
Snejana, odrobinkę? Czytając to wynudziłem się bardziej niż na wykładach z algebry liniowej. :P
Marsal2

przez Artemizja 20 maja 2012, 18:18
Niedawno wróciłam do domu.Praktycznie cały dzień nad morzem.Do ramion nie mogę się dotknąć,bo się spiekłam na czerwono :why: Ale i tak bardzo się cieszę,bo dzień był mega przyjemny :105: Spędziłam z domownikami świetne chwile i bardzo bym chciała,żeby było ich więcej :105:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Candy14 20 maja 2012, 18:34
Bellatrix, widzialam foty :) az tak cieplo bylo? U mnie jednak zimny wiatr..nie wyszlabym bez kurtki
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Artemizja 20 maja 2012, 18:39
Candy14, wręcz gorąco.Morze jak jezioro-takie spokojne.Zero wiatru.Tak się cieszyłam z tego wyjazdu :105: Wlazłam do wody,pomoczyć nogi,ale zaraz z niej wyskoczyłam,bo chyba cieplej by było wsadzić łapę do zamrażarki :mrgreen: Woda była tak zimna,że aż skór mnie zabolała :? Ale słońce przypiekało i to nieźle.Tylko teraz siedzę i jałczę,bo się spiekłam jak rak :bezradny:

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Stark 20 maja 2012, 19:04
witam ponownie wszystkich...
Stark

przez Artemizja 20 maja 2012, 19:09
Stark, cześć ;)

Administrator

przez Candy14 20 maja 2012, 19:13
Bellatrix, Obrazek

Stark, hej
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Artemizja 20 maja 2012, 19:27
Candy14, mam,co chciałam :bezradny: Mówią,że głupich nie sieją-sami się rodzą :D

Administrator

Sortuj wg