Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Artemizja 18 maja 2012, 21:17
LATEK50, :( No jak trzeba...

A ja ostatnimi czasy nawet do Darków nie doczekuję.Godzina przed 22.00 a ja juz po tabletkach odpływam :bezradny: No a w dzień nauka po 10 godzin i zaglądanie na forum tylko w przerwach.Ech...brakuje mi Was :( Ja juz chcę,żeby sesja się skończyła(w sumie nawet się jeszcze nie zaczęła,bo pierwszy egzamin mam 2-go czerwca :? )
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez dogomaniaczka 18 maja 2012, 21:18
Bellatrix, też mi dziś Ciebie brakowało :(

przez Artemizja 18 maja 2012, 21:21
dominika92, siedziałam przez cały dzien z nosem w książkach :( I na portalu money.pl nadrabiając zaległości z polityki gospodarczej i nie tylko,bo to tez muszę wiedzieć :?

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 18 maja 2012, 21:32
Bellatrix, no tak..zrozumiałe..

przez Stark 18 maja 2012, 21:45
Bellatrix, Ech że ty dajesz radę funkcjonować po tym całym życiowym syfie...moje najszczersze gratulacje...
choć to czasem kryzys potrafi wyciągnąć z nas siły jakich byśmy się nie spodziewali :-| .powodzenia przy egzaminach tak czy siak.
Stark

przez Artemizja 18 maja 2012, 21:54
Stark, przed kryzysem,to miałam wręcz niebotyczną formę :( Uczyłam się po 16 godzin na dobę i nie było to żadnym problemem.A teraz,żeby w ogóle się uczyć,to jadę na tabletkach nasennych,bo inaczej,bez snu prawdopodobnie w ogóle bym sie niczego nie nauczyła :( No dość ciężko jest w tej chwili wyciągnąć z siebie choć namiastkę tej formy,co była przedtem...no,ale dobre i to ;)Był też czas,kiedy czytałam jakiś fragment i po chwili stwierdzałam,że nie wiem,co czytam.Teraz przynajmniej mogę się skupić.Chociaż brakuje mi tamtej Kaśki,która była na obrotach 48h/24h i dawała radę...w tygodniu nauka,w weekendy praca na 12 h zmianach,obowiązki Starościny na uczelni,opieka nad domem,dojazdy po 65 km w jedną stronę...i dawałam bez problemu ze wszystkim radę...a teraz?Ech...to tylko cień dawnej mnie...

Administrator

przez Stark 18 maja 2012, 21:57
Bellatrix, wow :shock: .
Ale jak myślę lubiłaś się uczyć? Osobiście nie potrafiłbym się przymusić do czegoś, czego nie trawię, by robić to 16h.. :<.
Stark

przez Artemizja 18 maja 2012, 22:03
Stark, bardzo lubię się uczyć...kiedyś świat książek zastępował mi kontakty z ludźmi...uciekałam w naukę...

Administrator

przez Stark 18 maja 2012, 22:14
Bellatrix, Chociaż robiłaś coś pożytecznego ;) .
mi to tam zawsze cisnęli że nic nie robię,(prawda).
No ale ja tak mam, że im bardziej ktoś mi zawraca łeb, tym bardziej się buntuje, i nie robię tego .
A obecnie, lepiej z kontaktami?
Stark

przez Artemizja 18 maja 2012, 22:16
Stark, jest milion razy gorzej.Kontakty w realu to porażka.Tylko dzięki forum mam jakiś kontakt z ludźmi...

Administrator

przez amelia83 18 maja 2012, 22:20
Bellatrix napisał(a):Stark, przed kryzysem,to miałam wręcz niebotyczną formę :( Uczyłam się po 16 godzin na dobę i nie było to żadnym problemem.A teraz,żeby w ogóle się uczyć,to jadę na tabletkach nasennych,bo inaczej,bez snu prawdopodobnie w ogóle bym sie niczego nie nauczyła :( No dość ciężko jest w tej chwili wyciągnąć z siebie choć namiastkę tej formy,co była przedtem...no,ale dobre i to ;)Był też czas,kiedy czytałam jakiś fragment i po chwili stwierdzałam,że nie wiem,co czytam.Teraz przynajmniej mogę się skupić.Chociaż brakuje mi tamtej Kaśki,która była na obrotach 48h/24h i dawała radę...w tygodniu nauka,w weekendy praca na 12 h zmianach,obowiązki Starościny na uczelni,opieka nad domem,dojazdy po 65 km w jedną stronę...i dawałam bez problemu ze wszystkim radę...a teraz?Ech...to tylko cień dawnej mnie...

:uklon: wow jesteś dla mnie wzorem siły
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Stark 18 maja 2012, 22:20
Bellatrix, Też nie ufam ludziom w rzeczywistości,mówiąc tyle ile chcę, w zasadzie nikomu z znajomych nie ufam do końca.
Na dodatek robię się wrednym zgredem czepiającym się wszystkiego i ględzącym na wszystko.
No i dochodzi burdel "wewnętrzny"...
Dobrze że na forum choć masz kontakt.
Stark

przez Artemizja 18 maja 2012, 22:25
amelia83, dzięki za miłe słowa;*

Stark, nom...nie wiem,co by było,gdyby nie forum...chyba bym do reszty zwariowała :bezradny:

Administrator

przez amelia83 18 maja 2012, 22:30
tutaj ożna beztrosko powariować i mało kogo to dziwi - całe nasze forum wspaniałe
ja myślę o babci, idę do niej rano,...moja kochana babulka :angel:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg