Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez dogomaniaczka 03 maja 2012, 18:19
Bellatrix, kochana, myślę, że terapeutce powinnaś powiedzieć..w końcu ograniczyłaś skoro od listopada Ci się nie zdarzało a mamy maj.. to i tak wielki sukces..a powinna o tym wiedzieć, powinna wiedzieć jak Ci ciężko, co to spowodowało :( jeśli mogę jakoś pomóc to pisz..

przez beti19 03 maja 2012, 18:19
Bellatrix, przykra sprawa :( nie wiedziałam że Twój brat jest chory? Są czasem takie dni że coś w nas pęka i sama wiem że nie mamy na wpływu. Żadne pocieszenie nie działa więc nie zamierzam tego robić.
Szkoda że jednak siegnęłaś po coś ostrego ale widocznie tak miało być, czasem emocje biorę górę nad nami i zaczynamy ulegać pokusom.
Czy jest Ci dobrze z moszeniem maski na codzień ? po co ukrywać to coś nas boli? łatwiej jest chyba zamknąć się w sobie niż powiedzieć komuś
że jest mi poprostu źle !!!!

Wiem coś o tym i być może dlatego znalazłam się na tym forum
Ty Bellatrix, potrafiłaś podtrzymać mnie na duchu, zawsze pytałaś z zainteresowaniem co się dzieje
a teraz role się odwróciły a ja nie wiem jak Cię pocieszyć :(
http://swiatbeti19.blogspot.com/

"Spiesz się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą"
Ks.Twardowski

przez Laima 03 maja 2012, 18:23
Bellatrix, to Twój błąd,że zostawiasz siebie z tym samą.Wyżalaj się częściej chociaż tu na forum.Z bratem jestem z podobnej sytuacji,więc chyba Cię rozumiem i też mam teraz nawał sprawdzianów,prac i egzaminy.Trzymaj się.Jesteśmy tu z Tobą Kochana.
Ps.zostaniesz moją przybraną siostrą bo zawsze marzyłam o młodszej siostrze :oops:
Laima

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 03 maja 2012, 18:26
Boję się,że jednak terapeutka wyciągnie konsekwencje.Wczoraj na sesji i tak jej przez całe 45 minut ryczałam,ale nie powiedziałam,że coś sobie zrobiłam.Boję się...nie dam rady bez terapii.Nie chcę ryzykować...przerasta mnie to wszystko...
Dziękuję Wam za zainteresowanie.

-- 03 maja 2012, 18:27 --

Laima, a już nią nie jestem? ;)Znamy się od tak dawna,Kasiu...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Laima 03 maja 2012, 18:28
Bellatrix, jesteś,jesteś Siostrzyczko :*
Laima

przez beti19 03 maja 2012, 18:33
Bellatrix, wydaje mi się że terapeutka nie ma prawa wyciągać żadnych konsekwencji z Twojego postępowania
ona jest po to by Ci pomóc a nie dołować
http://swiatbeti19.blogspot.com/

"Spiesz się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą"
Ks.Twardowski

przez izzie 03 maja 2012, 18:33
Bellatrix, ale czy terapeutka powiedziała cos takiego, że jak coś sobie zrobisz to koniec z terapią? Przecież ona jest na to naszykowana, nie może Cię wywalić za to, że coś w Tobie pękło, nie wytrzymałaś... Dobrze by było żebyś jej powiedziała, tak myślę.
A teraz przytulam Cię mocno :*

przez Artemizja 03 maja 2012, 18:36
Laima, :*
beti19, izzie, podpisałam kontrakt terapeutyczny,a tam jasno jest napisane,że będę ograniczać zachowania autoagresywne.Nie wiem jak zareaguje.Mam z Nią dobry kontakt i nie chciałabym,żeby coś się popsuło.Do nikogo innego już bym nie poszła...po prostu się boję...mam uczucie kompletnej porażki,bo tak długo wytrzymałam bez tego...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez izzie 03 maja 2012, 18:42
Bellatrix, mimo wszystko myślę, że dobrze by było żebys powiedziała terapeutce o tym co się stało. Ja też mam zawarty taki kontrakt z moją terapeutką, ale mówię jej o tym, przepracowujemy to.
Słońce, ona od tego jest. Nie zawarłyście kontraktu typu - potniesz się- wylatujesz z terapii.
A potknięcia się zdarzają i to nie oznacza wcale porażki...

-- 03 maja 2012, 17:43 --

A również to, że jej nie mówisz, terapeutka może odebrać jako np. brak zaufania do niej.

przez Artemizja 03 maja 2012, 18:46
izzie, nie wiem...muszę to przemyśleć...strasznie się wszystko poplątało :( A już wydawało się,że jest dobrze :(

Administrator

przez Laima 03 maja 2012, 18:48
Bellatrix, "ograniczysz" jak sama powiedziałaś,a nie że z tym koniec.Walczysz,starasz się,a każdemu zdarzają się potknięcia.
Moja psycholożka była bardzo na mnie zła,że nic nie mówiłam Jej o tym,że mam myśli s tylko dopiero po próbie s .Takie rzeczy trzeba mówić.
Psycholożka kiedyś postawiła mi warunek,że terapia albo narkotyki które wtedy brałam.Jak Jej po tym powiedziałam,że odurzam się tabletkami i innymi rzeczami powiedziała,że to Jej uświadomiło jakie narkotyki są dla mnie ważne i jak ciężko mi z nich zrezygnować.Nie wyleciałam z terapii chociaż po części złamałam umowę.
Laima

przez Mental Cat 03 maja 2012, 18:49
Bellatrix, podobnie jak Laima uważam że to paskudna historia, trzymaj się więc. Zostanę starszym bratem Bellatrix
Zostań nieśmiertelnym wierszem
Bądź nieśmiertelnym wierszem

przez izzie 03 maja 2012, 18:51
Bellatrix, zrób tak, jak uważasz. My możemy Ci tylko mówic toczy tamto, ale to Twoja terapia:)
I pamiętaj, to, że upadniesz nie oznacza, że to już koniec. Dzielnie walczysz i to naprawdę się liczy, Powodzenia.

przez Artemizja 03 maja 2012, 18:55
Laima, chciałabym,żeby i moja tak zareagowała...

Ellis, przydałby mi się starszy brat...mam dwóch młodszych-przyrodnich braci...jestem najstarsza z rodzeństwa...

izzie, dziękuję...

Administrator

Sortuj wg