Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Stark 10 mar 2012, 22:41
Mataforgana, hej
ninja, zapomniałem się przywitać.

Vett, Nie wiem, sam, praktycznie zatraciłem kontakty w "realu" z rówieśnikami. Teraz tylko praca, a tam osoby w wieku 25-50 : ),kobiety mężate* ( FAAAAIL), dzieciate, inne uniwersum...
Ostatnio edytowano 10 mar 2012, 22:47 przez Stark, łącznie edytowano 1 raz
Stark

przez Mataforgana 10 mar 2012, 22:41
Vett, otaczają Cię ludzie, którzy mądrością nie grzeszą, typowi nastolatkowie, którzy myślą, że wszystko im wolno. Pokaż im, że nie jesteś gorsza. My wiemy, że znacznie wyróżniasz się z tłumu, w sposób pozytywny oczywiście. Nie załamuj się idiotami, którzy nie potrafią tego zrozumieć.
Mataforgana

przez kornelia_lilia 10 mar 2012, 22:42
Cześć wszystkim :D

Vett, Paulinko i jak Ci minął dzisiejszy dzień? Dopiero weszłam na forum i jeszcze nie przejrzałam, co tam u Was słychać.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ninja 10 mar 2012, 22:43
ale było ok? bo chyba pisałaś, że miałaś sama jeździć itp? dziś podła pogoda, wilgotno i samotno, o. aż z tego zjadłam 3 grześki w czekoladzie, buu ;(
Wyglądam zdrowo, ponętnie i rumianie. Wcale nie widać, że nie żyję.
The prettier a girl is, the more nuts she is.

przez Artemizja 10 mar 2012, 22:44
Mataforgana, kornelia_lilia, witam w dniu dzisiejszym :D
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Abbey 10 mar 2012, 22:46
Mataforgana, przecież jestem w ich wieku, więc dlaczego nie jestem bezmózgim pustakiem? Czasem wolałabym być tą piękną idiotką, która ma multum przyjaciółek, niż kimś, kto się uczy i nie ma do kogo odezwać.
Co mi po nauce, skoro jestem z biednej rodziny, nie mam znajomości ani talentów, a to jest najważniejsze... :roll: Mogłabym być malutkim dzieckiem. Takim jeszcze sprzed przedszkola. Bo tam też nie było kolorowo... :evil:

-- 10 mar 2012, 21:50 --

kornelia_lilia, nieciekawie. Witaj ;)
ninja, dziś jechałam sama, więc mogłam sobie poryczeć od razu w drodze powrotnej. Zawsze jakiś pozytyw :lol: Za dwa tygodnie są kolejne zajęcia, ale nie wiem czy pojadę. Więc jeśli bym nie pojechała, dopiero w maju miałabym podróż z dzieckiem lekarza, które uważa mnie za plebs :smile:
nooo, dzień brzydki, pogoda okropna :evil:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Mataforgana 10 mar 2012, 22:50
arhol, jaka to praca?
Vett, byłabyś bezwartościowa. A takie ,,piękne idiotki" zrozumieją może kiedyś (z naciskiem na może), jak wiele czasu zmarnowały, ale wtedy prawdopodobnie będzie już za późno, zmarnują sobie życie.
Mataforgana

przez Abbey 10 mar 2012, 22:54
Mataforgana, wątpię, że zrozumieją. Znaczy, gdybym była taką osobą, trudno byłoby mi zrozumieć, że oprócz ładnej twarzy i cycków potrzebne jest coś jeszcze....
(ale ociekam zazdrością...)
Obrazek

przez Stark 10 mar 2012, 23:00
Vett, W myśl starego prawidła "uroda przeminie, umysł i wiedza zostanie" ;).
Mataforgana, Jak na ironię losu - sklep internetowy, gdzie przygotowuje do wysyłki pierdoły do paznokci :<, esencja większości "pustaków" :mrgreen: Wylądowałem w tak dziwnym miejscu, bo to biznes który rozpoczęła moja matka.
Uwaga, nie uważam że każda dziewczyna która robi sobie robi pazury to "pustak" :< to oceniam na podstawie zachowania takiej osoby.
kornelia_lilia, cześć.
Stark

przez Mataforgana 10 mar 2012, 23:04
Vett, w gimnazjum byłam nielubiana. Uczyłam się dobrze, ale nie przez to miałam problemy. Miałam kilku dobrych znajomych, a z większością dziewczyn bardzo często się kłóciłam. Przez to miałam problemy u wychowawczyni, dyrektora, ale nie kryłam swojego zdania, a np. jedna z nich się popłakała, brała wychowawczynię na litość i dlatego zawsze ja wychodziłam na tę najgorszą.
Zobaczysz, zmienisz szkołę, otoczenie i wszystko będzie wyglądało inaczej.

-- 10 mar 2012, 23:06 --

arhol, żadna praca nie hańbi :D
Mataforgana

przez Stark 10 mar 2012, 23:11
Mataforgana, Ale wk**wia,gdy po dniu roboty świece się jak odpustowa kula dyskotekowa :mrgreen: .
Dodatkowo mój szef, (facet mojej matki) Jest wyjątkowo wrednym trujdupem :mrgreen: , ale cóż zrobić,trzeba to znieść : D.
Lepsze to niż wory z betonem,czy noszenie pustaków, za takie same, psie pieniądze : D.
Vett, Wg mnie też zmieni się na lepsze,zresztą nie wiem, zawsze potrafiłem się mniej więcej do społeczeństwa szkolnego przystosować, i nikt się mnie nie czepiał, choć i takie "mózgi" się zdarzały, pozostawało "srać" na nich ot co.
Jednak w LO,ludzie trochę mądrzeją :) .
Stark

przez Stylow 10 mar 2012, 23:28
hej hej
Stylow

przez Mataforgana 10 mar 2012, 23:29
arhol, szefa nie lubi się z reguły :P Ja póki co chciałabym załatwić sobie jakąś robotę na wakacje, ale czas pokaże jak wyjdzie.
Teraz w liceum jestem i rzeczywiście zupełnie inny świat, inni ludzie.
Mataforgana

przez Abbey 10 mar 2012, 23:31
Mirabeleee, hejo. pięknaś.
Obrazek

Sortuj wg