Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez idle 08 lut 2012, 19:43
Vett, rozumiem Cię, też zawsze obserwowałam swojego ojca i doszukiwałam się jakichś symptomów złych intencji, czasami się sprawdzało, czasami nie. Nie znam Cię na tyle, żeby się wtrącać, ale z tego, co czytałam, to raczej matka jest negatywnie nastawiona do pomocy psychologicznej, a ojciec ma tendencję do dołowania? Może, zabrzmię brutalnie, faktycznie go to nie obchodzi? Korzystaj. Nie bój się, nie ma sensu marnować strachu na coś, co się jeszcze nie wydarzyło.

-- 08 lut 2012, 18:43 --

slow motion, Cital, a w kwietniu zobaczymy co dalej :smile:
idle

przez Abbey 08 lut 2012, 19:46
idle, coś w ten deseń, jak mówisz. Jestem ciekawa co matka powie na to wszystko.
A ojca mało co obchodzą moje uczucia. Mam wykonywać polecenie: ucz się. Reszta jest nieważna...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Artemizja 08 lut 2012, 19:48
slow motion, nawet nie wiesz jaka jestem wściekła :evil: Jeszcze zmarzłam w busie,bo jak zawsze kierowca oszczędzał na ogrzewaniu.A jechałam 2 godziny :evil: Wracam do domu a tu zimno jak cholera :evil: Jeszcze mnie głowa boli :evil: Ech...ale się rozmarudziłam...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez idle 08 lut 2012, 19:50
Vett, nie martw się, nie tylko Ty masz musztrę w domu ;) znam wiele domów z żandarmami w fotelach, mojemu ojcu też się zachciało mnie wychowywać, szkoda, że jak miałam 16 lat, ostatnio mu się znudziło :P
idle

przez Abbey 08 lut 2012, 19:53
idle, cholercia, mam 16 lat, a on nadal planuje co i jak... :D
Obrazek

przez idle 08 lut 2012, 19:56
Czasem trudno zrozumieć, że drugi człowiek nie jest maszyną :smile: już bliżej, jak dalej, nie ma szans, żebyś poszła do liceum w Olsztynie? I LO ma bardzo dobrą renomę, to by mogło wpłynąć na Twojego ojca, a Ty nie musiałabyś oglądać koleżanek i ochłonęłabyś w nowym środowisku ;)
idle

przez Transfuse 08 lut 2012, 19:56
Bellatrix, mogę podzielić się gorącą herbatką... A wczoraj kolega opowiadał mi, że jechał pks'em na zajęcia i również zero grzania w autobusie. Widać firmy przewozowe chcą oszczędzić na paliwie kosztem zdrowia pasażerów :( niemoralne !
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

przez slow motion 08 lut 2012, 19:57
Vett, zazwyczaj ojcowie mają instynkty przywódcze. Mój calkiem niedawno zaczął się przejmować moimi problemami, ale nie moge powiedzieć, że jest czy był złym ojcem. Jak każdy czlowiek popelnial bledy.
Przykre jest jednak to, ze Twoi rodzice traktuja Cie przedmiotowo. W głowie się mi to nie meisci choc też nie wiem jak zostali wychowani przez swoich rodziców, bo może problem tam tkwi. Ale to nie moja rola by się w to wgłębiać.

-- 08 lut 2012, 19:00 --

Bellatrix, marudź marudź. Nie dziwie się wcale, kawał drogi za Tobą, a na dworze zimno. Do tego nie możesz się ogrzać przy grzejniczku, ale herbatka z cytrynką i skarpeciaki ogrzeją trochę.
A jak terapia?

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Abbey 08 lut 2012, 20:02
idle, bardzo na to liczyłam. W sumie to chciałam iść do Olsztyna ze względu na język włoski, który bardzo by mi się przydał (wiem, że w którymś LO jest). Gdy przedstawiłam swoje plany, usłyszałam odpowiedź:
Powinnam iść do liceum ogólnokształcącego (na początku miałam inne plany,no ale...), bo technikum to rok do tyłu. A skoro idę do ogólniaka, nie muszę nigdzie wyjeżdżać, jak będę chciała to i się u siebie wyuczę :roll:
Czyli ponieważ w mojej mieścinie jest tylko jedna tego typu placówka, rodzice znów wybrali mi szkołę... :bezradny:
Obrazek

przez Artemizja 08 lut 2012, 20:09
Transfuse, już zrobiłam sobie herbatę.Ale i tak mi zimno :( Cała się telepię.
slow motion, powiedziałam terapeutce,że nie czuję się dzisiaj na siłach,żeby poruszać ciężkie tematy.Po ostatniej sesji aż wymiotowałam po tym jak zeszło na temat wykorzystywania w dzieciństwie.Powiedziała,że jak najbardziej rozumie i rozmawiałyśmy o mniej trudnych rzeczach.Innymi słowy nie było źle.Nawet mi trochę lepiej po tej sesji.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Myrcella 08 lut 2012, 20:15
A mój tata by nie wział na powaznie mojego problemu ( nie jest to choroba, ale jest to związane z psychiką). Nie żeby złośliwie tylko nieświadomie, pewnie nie zdawałby sobie sprawy, ze to już jest powazne
Niektóre stare rany nigdy się nie zabliźniają i krwawią przy najmniejszym nawet zadrapaniu.

Strach tnie głębiej niż miecze.

przez slow motion 08 lut 2012, 20:19
Bellatrix, widzę, że na prawdę trafiłaś na dobra terapeutkę, której zaufałaś. To świetnie, bo wiadomo jak trudno trafić na kogoś dobrego. Teraz będzie już co raz lepiej. Podziwiam Cię, że jesteś taka silna i trzymam mocno kciuki za Ciebie. :smile:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Artemizja 08 lut 2012, 20:24
slow motion, tak,miałam wyjątkowe szczęście,że do niej trafiłam.Niestety przede mną długa droga,bo to tylko wierzchołek góry lodowej.Moja historia zaczęła się 14 lat temu i powtarza się co jakiś czas.Żeby przez to wszystko przebrnąć potrzeba będzie masy czasu i chyba lat na terapii.Zresztą moja terapeutka sama mi to powiedziała-że jesteśmy dopiero na początku.A z tą siłą,to różnie bywa.Jak u każdego-raz lepiej,raz gorzej.Ale dzięki za trzymanie kciuków.Przydadzą się.I to bardzo.

Administrator

przez Myrcella 08 lut 2012, 21:20
Bellatrix, zgadzam sie z Toba by to pokonać trzeba czasem i wielu lat. Ale cieszę sie, że sie nie poddajesz

Mam nadzieję, że moja psycholożka tez będzie dobra. Oby
Niektóre stare rany nigdy się nie zabliźniają i krwawią przy najmniejszym nawet zadrapaniu.

Strach tnie głębiej niż miecze.

Sortuj wg