Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 10 lip 2014, 01:15
Mnie tam lvl gry "naszych" nigdy nie załamał patrząc na lata wstecz...nie spodziewałem sie cudów D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Midori 10 lip 2014, 01:18
Kestrel, w jakiejś dziedzinie życia musiałam być optymistką. Było minęło... Pozostał mi tylko pesymizm. :evil:
Chada, no nie wchodzą, a tym bardziej o wychodzeniu nie może być mowy. ;)
Ja od jakiegoś czasu nie mam FB z konieczności, ale specjalnie nie rozpaczam. Jak ktoś czegoś potrzebuje to pisze na telefon. Teraz przynajmniej wiem, komu można zaufać.
Ostatnio edytowano 10 lip 2014, 01:21 przez Midori, łącznie edytowano 1 raz
Midori

przez mangiferaindica 10 lip 2014, 01:18
Chada, łaczę się mentalnie w poczuciu tego idotyzmu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 10 lip 2014, 01:20
Midori, na animy można liczyć choć...czasem D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Midori 10 lip 2014, 01:23
Kestrel, fakt, muzyka w Aldonah.Zero jest genialna, a i w Tokyo Ghoul też zapowiada się nieźle... ^_^
Midori

przez Chada 10 lip 2014, 01:23
Powiedzcie mi jak to jest że jak wchodzę na fb i patrze na tych ludzi ze zdjęciami z wakacji z uśmiechem na twarzy i nowymi laskami w związkach z przyjaciółmi to łzy mi stają w oczach i jedyne co chcę mi się to płakać jak dziecko... :cry: /cenzura/ jestem silnym facetem niby mam mocną psychikę tak twierdzą osoby które mnie znają.A siedzę jak ta pizda w pokoju i depresja marnuję mi życie jprd jeszcze nie dawno byłem takim samym człowiekiem jak każdy.Kiedy człowiek się jeszcze z jednego epizodu dobrze nie podniesie nie poukłada życia to przychodzi drugi i rozpierdala na nowo całe życie.K.urwa czuję się zbity żywcem pies którego nikt nie chcę co nie potrzebnie żyję, nawet sam nie wie i nie ma dla kogo :x

Lamotrygina 150mg

przez Midori 10 lip 2014, 01:29
Chada, krok pierwszy: usunąć FB; krok drugi: przestać płakać nad rozlanym mlekiem. Co było nie wróci.
Przynajmniej ja ciagle rozpamiętuję to, co się kiedyś wydarzyło. To wszystko przynosi za sobą tylko ból. Pamiętać jest trudno, a zapomnieć się nie da. Po prostu trzeba iść naprzód. Ale jak, to tego Ci nie powiem, bo sama nie wiem.
Dobrze mi jest samej, chociaż bywa trudno. Jakoś się daje radę. W ten lub inny sposób.
Midori

przez Chada 10 lip 2014, 01:34
Midori napisał(a):Chada, krok pierwszy: usunąć FB; krok drugi: przestać płakać nad rozlanym mlekiem. Co było nie wróci.
Przynajmniej ja ciagle rozpamiętuję to, co się kiedyś wydarzyło. To wszystko przynosi za sobą tylko ból. Pamiętać jest trudno, a zapomnieć się nie da. Po prostu trzeba iść naprzód. Ale jak, to tego Ci nie powiem, bo sama nie wiem.
Dobrze mi jest samej, chociaż bywa trudno. Jakoś się daje radę. W ten lub inny sposób.

Ile można palić za sobą wszystkie mosty na które się tyle pracowało miało tylko radości że jednak się z tego wychodzi a potem nagle wpada w to gówno,chwile ulotne jak ulotka,po co się starać coś osiągnąć coś zrobić skoro chwila moment nie wiadomo nawet skąd się wzięło i znów depresja endogenna zjebane życie wszystko stracone,wszystko zerwane i wegetacja która jeszcze bardziej dobija bo człowiek tak bardzo by chciał a nie może...

Lamotrygina 150mg

przez Midori 10 lip 2014, 01:37
Chada, czasem jest lepiej palić za sobą mosty niż utrzymywać więzi "bez przyszłości".
Midori

przez Arhol 10 lip 2014, 02:01
Midori, dopsz..oby sezon był ok
Moderator

przez Reiben 10 lip 2014, 02:20
palić pejsa palić i zakopać głęboko :]
Reiben

przez Saraid 10 lip 2014, 07:03
Hey ludki udanego dnia.
Saraid

przez Snooki 10 lip 2014, 08:35
Dzień dobry :)

przez na_leśnik 10 lip 2014, 08:41
Dobry dobry :)
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Sortuj wg