Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 27 maja 2014, 17:43
jolantka napisał(a):blah, moja droga 'pierwsze primo', to absolutnie nie choruję od zarania dziejów, więc dawnymi czasy byłam bardzo zdynamizowaną i utalentowaną młodą damą! raz nawet pokonałam wszystkich w slalomie narciarskim w zwardoniu, więc nie podskoczysz

secundo, to wbita była tak słaba, że nie nastarczy Ci widelczyków jednorazowego użytku :D ale proszę, nie rób sobie krzywdy, tylko posmyraj się nimi tam, gdzie lubisz:)

O,nie dość że na mleku i plastikowych parówkach z tektury się buja,to jeszcze normalsem była! w0w!
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez blah! 27 maja 2014, 17:49
jolantka napisał(a):blah, moja droga 'pierwsze primo', to absolutnie nie choruję od zarania dziejów, więc dawnymi czasy byłam bardzo zdynamizowaną i utalentowaną młodą damą! raz nawet pokonałam wszystkich w slalomie narciarskim w zwardoniu, więc nie podskoczysz

secundo, to wbita była tak słaba, że nie nastarczy Ci widelczyków jednorazowego użytku :D ale proszę, nie rób sobie krzywdy, tylko posmyraj się nimi tam, gdzie lubisz:)

no tak, chroba juz na tyle postapila, ze nie sposob Ciebie z tych blednych przekonan wyciagnac...ech...8).
blah!

przez barbieturan 27 maja 2014, 17:54
jolantka, toż ty żwawo masz przecież. zdradź mi czarodziejskie know how zasysania cudowności z zewnątrz
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jolantka 27 maja 2014, 17:55
proszę mi nie robić wody z mózgu nieznośna dziewucho, bo Cię znajdę i paluszka z awatara wsadzę w ucho, żeby nie powiedzieć, gdzie indziej. dyplom wisi na ścianie po dziś dzień, zaraz obok obrazka z pierwszej komunii świętej

-- 27 maja 2014, 17:57 --

jakie żwawo Barbs? żwawo opjentralam zawartość lodówki. jak tam Twoja wczorajsza rozgrywka, zdarłaś kolana/łokcie?
jolantka

przez blah! 27 maja 2014, 17:57
dajesz, czekam. ja sie niczego nie boje 8)
blah!

przez barbieturan 27 maja 2014, 18:01
dostałam baty potężne ale co sie dziwić, przyspieszenie do piłki identyko jak do życia. jaką rakietką pykasz,?
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez jolantka 27 maja 2014, 18:06
będę w kato na wieczorku literackim w sobotę późnym wieczorem, to się przejdę słynną merry i zasadzę Ci kuksańca, aż zzieleniejesz. raczej Cię rozpoznam, bo szachrajstwo masz pewnie wymalowane na twarzy. ale dla ułatwienia mojej misji załóż kaftan bezpieczeństwa, żebym miała pewność:)

barbs, mam jakąś dziadowską, bo mi stary ukradł wilsona, jakaś z pedalską różową owijką. eh, szkoda, że mieszkasz na biegunie, bo byśmy se zagrały, co nie :(
jolantka

przez barbieturan 27 maja 2014, 18:09
jolantka, nuu. a na pomorzu/ w morzu w rejonach moich bywasz ogolnie ?

przez jolantka 27 maja 2014, 18:14
w morzu... .... .. . . w morzu, to raczej nie tak stricte. jakie to było miasto, bo znowu nie pamiętam? :D Chciałam się na 2, 3, 4 dni bujnąć nad morze w lipcu, więc jakby trafiło, to możemy se zagrać meczyk:)
jolantka

przez barbieturan 27 maja 2014, 18:30
jolantka, Jak uchronię sie przed kocborowem ustawkę koniecznie zróbmy! gdzie nad morze jeździsz

przez jolantka 27 maja 2014, 18:41
barbs, myślałam na opa zawinąć na jakiś jeden dzień, a potem odbić gdziekolwiek (jeszcze niedookreślone) do jakiejś nadmorskiej mieściny, gdzie noclegi nie będą wynosiły 100 zł za dobę z racji festiwalu, także jak mi podasz parametry, to mogę się zastanowić, czy to opcja do zrobienia:)
jolantka

przez barbieturan 27 maja 2014, 18:58
w ktory dzien ? tj na jakie koncerty chcesz? nie stronisz od tłumów ?

przez blah! 27 maja 2014, 19:01
jolantka napisał(a):będę w kato na wieczorku literackim w sobotę późnym wieczorem, to się przejdę słynną merry i zasadzę Ci kuksańca, aż zzieleniejesz. raczej Cię rozpoznam, bo szachrajstwo masz pewnie wymalowane na twarzy. ale dla ułatwienia mojej misji załóż kaftan bezpieczeństwa, żebym miała pewność:)

barbs, mam jakąś dziadowską, bo mi stary ukradł wilsona, jakaś z pedalską różową owijką. eh, szkoda, że mieszkasz na biegunie, bo byśmy se zagrały, co nie :(

nie pyskuj bo ja zdenerwowana jestem i nie recze za siebie kur...8)
blah!

przez jolantka 27 maja 2014, 19:15
Barbs, no właśnie jeszcze obmyślam, co i jak i jakie dni, także dogadamy to! Tłumy, wiadomo, nic przyjemnego, ale mus, to mus:)

blah, no i czemuś zaś zdenerwowana, sama mówiłaś parę stron wcześniej, że życie piękne i my ch*jowi, bo se wymyślamy nudę i nie umiemy wziąć w garść. Opisz ałtfit, to podbiję na mariackiej się przywitać, poważka:)
jolantka

Sortuj wg