Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Artemizja 05 sty 2014, 20:51
Variable, oj do tego chyba mimo wszystko nie można się przyzwyczaić. Często wydaje się, że jest się w stanie do tego przyzwyczaić, ale tak naprawdę spycha się potrzebę bycia z innymi, bo inaczej by sie oszalało :(

Aranjani, jutro mój men przyjeżdża, więc choć na chwilę nie będę sama. Pozostaje mi wytrzymać te pare godzin. Później praca i jakoś zleci. Jak jest się między ludźmi, to jednak inaczej. Trzymam kciuki, żeby i Tobie szybko zleciało.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Midori 05 sty 2014, 20:52
Nefertari napisał(a):monk.2000, jeszcze jak! Uwielbiam układanie puzzli :105: Ale nie takich małych- 2000 elementów to minimum :105:

Ja też, ja też! :mrgreen:
Midori

przez Variable 05 sty 2014, 20:53
Nefertari, w sumie mnie już dużo do szaleństwa nie brakuje
Variable

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 05 sty 2014, 20:54
No to widzę, że na następny zlot musowo zabieramy puzzle! :mrgreen:

Variable, :(

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Aranjani 05 sty 2014, 20:55
Nefertari, a... to już nie będziesz sama :D
Dzięki :0 no mam co robić bo musze szafy opróżniać :mrgreen: co by Davin miał miejsce na swoje rzeczy :mrgreen: Jutro mam zamiar się za to zabrać... mam nadzieję że wena mnie nie opuści ;)
Aranjani

przez Midori 05 sty 2014, 20:57
Nefertari, jak będzie w okolicznych województwach to bardzo chętnie. :mrgreen:
Midori

przez Artemizja 05 sty 2014, 20:59
Aranjani, oj, to nie zazdroszczę układania w szafach :mrgreen: Nienawidzę tego :mrgreen: Ja po wyjeździe przyjaciółki odczułam aż nadto pustkę, ale jutro już powinno być lepiej. No a później szybki rytm w pracy i nauka do egzaminów, więc przeżyję. Do tego zintensyfikowana terapia dwa razy w tygodniu, więc dam radę. Muszę. Jak zawsze... :bezradny:

-- 05 sty 2014, 19:59 --

Midori, a skąd jesteś? Zazwyczaj staramy się, żeby było to coś w okolicach środka Polski :D

Administrator

przez Variable 05 sty 2014, 21:00
Nefertari, dobrze, ze chociaż masz prace to zawsze jest to zajęcie czasu i kontakt z ludzmi, a ja w domu siedze jak więzień tylko do sklepu wychodze i czasem koleżanke odwiedze jak ma czas :bezradny:
Variable

przez Artemizja 05 sty 2014, 21:02
Variable, no to jest mega plus. I uwielbiam swoją pracę mimo, że jest nerwowa. A Ty nie pracujesz?

Administrator

przez Aranjani 05 sty 2014, 21:02
Nefertari, ja jestem perspektywą robienia takich porządków przerażona :mrgreen: (chociaż mam dobrą motywację;) ) Trzeba bedzie pewnie trochę rzeczy wyrzucic... z resztą i tak powinnam swoją garderobe wymienić ;)
Jasne że dasz rade :D
Duzo masz w tej sesji egzaminów?
Aranjani

przez Midori 05 sty 2014, 21:04
Nefertari, lubuskie, więc jak będzie spotkanie w zachodnio-pomorskim, wielkopolskim czy dolnośląskim to bardzo chętnie (oby nie podczas sesji)! :D
Midori

przez Variable 05 sty 2014, 21:05
Nefertari, od września nie pracuje, długa historia. Szukam czegoś innego, ale nic nie ma jak na razie :twisted:
Variable

przez Artemizja 05 sty 2014, 21:07
Aranjani, chyba powinnam wziąć z Ciebie przykład i zrobić porządek w swojej szafie :mrgreen: Ale szczerze mówiąc ta perspektywa mnie paraliżuje :mrgreen: :hide: Nawet sporo tych egzaminów. No i durnowaty certyfikat językowy za który muszę dodatkowo zapłacić przeszło 400 zł, a który nie jest zbytnio honorowany :evil: Szlag mnie trafia na myśl, że to są pieniądze wyrzucone w błoto, ale niestety, na Uczelni jesteśmy ostatnim rokiem, który owy kretyński egzamin ma obowiązkowy :bezradny: Ech...

-- 05 sty 2014, 20:08 --

Midori, przez x lat mieszkalam w lubuskim ;) Pochodzę stamtąd ;)

Variable, na pewno coś znajdziesz. Tylko się nie poddawaj.

Administrator

przez Aranjani 05 sty 2014, 21:09
Nefertari, no ja jestem do tego zmuszona ;) :mrgreen: w innym wypadku ciężko by było zapewne o mobilizacje ;)
Dasz rade na pewno :)
Nie wiedzialam że są takie wymogi na uczelniach... a z jakiego języka?
Aranjani

Sortuj wg