Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Artemizja 05 sty 2014, 12:13
Witam w niedzielny poranek :mrgreen:
Co tam słychać?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Depakiniarz 05 sty 2014, 12:31
U mnie nic sie nie zmienilo, tak jak bylo zle jest i teraz, pociesza mnie jedynie fakt ze 10 stycznia mam komisje rentowa w sprawie mojego chad.

przez Reiben 05 sty 2014, 12:38
Hej, pewnie jestem ignorantem ale nie wiem jak Wy możecie chodzić na te komisje po rentę, staram się jak mogę ukryć swoje dolegliwości a perspektywa choojków z zusu, którzy usilnie próbują ci wmówić, że nic ci nie jest widząc cie przez krótką chwilę albo mnie totalnie zniechęca albo zrobiłbym im tam krzywdę i wylądował w psychiatryku, po którym może miałbym tą rentę :lol:
No ale ja jestem pasożytem żyjącym wciąż w połowie z rodziców a Wy macie wszystkie wydatki na głowie a nie tylko lekarza leki, jedzenie.
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Depakiniarz 05 sty 2014, 12:42
No ja mam praktycznie sam na utrzymaniu mieszkanie, na obiady chodze do matki. Pracy nie mam. Czasem chodze glodny, mam jedna pare letnich butow na zime i jedne spodnie. Uwierz mi, ze gdybym mogl to bym poszedl do pracy, jestem wyksztalcony.

przez Artemizja 05 sty 2014, 12:42
Depakiniarz, mam nadzieję, że rozstrzygną Twoją sprawę pozytywnie.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Reiben 05 sty 2014, 12:44
Depakiniarz, rozumiem i trzymam kciuki za Ciebie, przepraszam.
Reiben

przez Depakiniarz 05 sty 2014, 12:47
Nie dziekuje aby nie zapeszac. Jesli nie rozpatrza pozytywnie mojego wniosku to od razu kieruje sprawe do sadu, nie bede sie bawil w jakies odwolania. Czuje ze jestem chory, jakby bylo inaczej to usilnie staralbym sie znalezc prace, bo wiadomo ze z renty nie da sie zyc normalnie.
Zreszta ostatnio moj ZUS cos krecil. Zadzwonila do mnie kobieta z urzedu i mi powiedziala, czemu nie stawilem sie na komisje 23.12.2013 i wyznacza mi ostateczny termin 10 stycznia. Bylem bardzo zdziwiony, gdyz zadnego listu poleconego przed swietami nie dostalem.
Bylem na poczcie, kobieta w okienku sprawdzila i rzeczywiscie potwierdzily sie moje przypuszczenia- przez miesiac komputer nie odnotowal aby przychodzily do mnie jakiekolwiek listy polecone.

przez *Monika* 05 sty 2014, 12:48
Depakiniarz, wybacz mą ciekawość... zastanawiam się jak Ty utrzymasz się z tej renty... masz tyle wydatków, a jesteś sam... bo domyślam się, że nie są to kokosy...
Zawsze jest jakaś alternatywa... można popracować dodatkowo, jeśli samopoczucie nieco się poprawi..., ale mając stale uposażenie zawsze to jakaś namiastka...
Trzymam kciuki za pozytywne załatwienie sprawy...
Obrazek
Główny Moderator

przez Reiben 05 sty 2014, 12:49
Syf w ich dokumentacji albo chamska zagrywka :?
Reiben

przez Depakiniarz 05 sty 2014, 12:51
Bede zyl z dnia na dzien, wczesniej pracowalem i zarabialem nawet duzo, wiec moim zdaniem srednia sie nawet spora zrobila. Niewolnicza stawka to na pewno bedzie. Starczy na oplacenie mieszkania i jedzenie. Zupelnie jak za czasow niewolnictwa w USA, dach nad glowa byl i miska zarcia.

-- 05 sty 2014, 11:54 --

Reiben napisał(a):Syf w ich dokumentacji albo chamska zagrywka :?

Pewnie powiedza tak, że "wyznaczylismy panu pierwszy termin na ktory pan sie nie stawil, wiec nie zalezy panu na rencie"
A ja sie postaram o pismo z poczty ze w tym czasie zadne dokumenty do mnie nie dochodzily. Przy nowym terminie ktory wyznaczyli powiedzieli ze juz nie beda przysylali nowego pisma, dlatego zadzwonili, ale ja i tak we wtorek osobiscie podejde i poprosze o wystawienie wezwania. Chcac nie chcac musza to zrobic.

przez *Monika* 05 sty 2014, 12:55
Depakiniarz, A nie boisz się, że życie z dnia na dzień przypisze Cię do tzw. życia bez celu, planów i marzeń? N, chyba, że to "życie z dnia na dzień" ja nieadekwatnie odbieram...
Czyli... Można mieć plany i marzenia bo fundusze nie wpływają w tym wypadku na ich realizację :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Depakiniarz 05 sty 2014, 12:59
W obecnym stanie i tak nie mam zadnego celu w zyciu.
Fundusze wplywaja, tak. Za manii fotografowalem, gralem na instrumentach, pisalem felietony i recenzje, uczyem sie jezykow... a teraz w depresji wszystko posprzedawane, watpie czy za rente po oplaceniu rachunkow i kredytow starczy mi na rozwijanie moich pasji.

przez *Monika* 05 sty 2014, 13:02
Depakiniarz, Mam nadzieję, że Twój stan poprawi się...
Życie bez pasji jest bezbarwne, bezsensowne, szare i bez wyrazu... :?
Obrazek
Główny Moderator

przez Depakiniarz 05 sty 2014, 13:04
Tez mam taka nadzieje, depresja trwa juz zdecydowanie za dlugo. jak na razie pasja jest dla mnie to aby wyjsc z choroby, nastepnie na wszystko z pewnoscia przyjdzie odpowiedni czas.

Sortuj wg