Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Little Red Fox 21 lis 2013, 19:37
MamSwojePoglady, oj, tylko gołębia rozjechałam :mrgreen:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Arhol 21 lis 2013, 19:38
MamSwojePoglady, Projekcik dopiero 18 lutego,sam też muszę poczekać niestety :pirate: :mrgreen:
Calineczka1990, Więc były w domu po raz pierwszy,prawdziwe Gołąbki :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Reiben 21 lis 2013, 19:45
Jasne, że ciężko wylecieć, mimo, że na jakimś tam miejscu ten wydział jest w Polsce, pewnie jedynie z Polibudy na prestiżowych kierunkach można dostać łatwo kopa. Studia niedługo skończą ludzie co mieli ze 30% z matury rozszerzonej z matmy, ja miałem 90 i z fizyki rozsz. 80 prawie, i co z tego, na takich studiach nie potrzeba mózgu tylko kontaktów do notatek, pytań na egz i bajerki do kadry. Nie wykopali mnie w sensie dosłownym, chciałem zrobić 3 rok będąc na 2, a okazało się, że z przyczyn formalnych, różnic w programie nie mogę tego zrobić, a moje winy z przeszłości- jak silna depresja, pojebanie i pomysł na zmianę wydziału po 3 roku albo olanie zajęć bo po proste i na koło się przyjdzie a tu babka jebnięta była i dostałem niezaliczenie niepoprawialne za nieobecności (Oo) to już swoją drogą. Na studia się nie idzie nauczyć niczego, poza Polibudą ewentualnie, muszę się samemu zmusić, ogarnąć co trzeba żeby ciekawe papierki mieć, żeby jakąś sensowną pracę dostać, a najlepiej od razu myśleć pod kątem exodusu stąd.
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MamSwojePoglady 21 lis 2013, 19:48
Calineczka1990, no cóż wypadki się zdarzają :lol:
Kestrel, ja bym nie wytrzymała, już bym chciała wiedzieć co i jak :mrgreen:

przez Arhol 21 lis 2013, 19:51
MamSwojePoglady, To sie tak ni da niestety :mrgreen: trza czekać :P
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Artemizja 21 lis 2013, 20:26
Cześć Wam.
Nastroje dopisują?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Arhol 21 lis 2013, 20:31
Nefertari, póki co ofszem i bangla :pirate:
Moderator

przez SmutnaTęcza 21 lis 2013, 20:44
Co tak cicho? :shock:

przez Little Red Fox 21 lis 2013, 20:50
Pytania z nowych testów na prawko są zabawne :lol:

Masz samochód z bagażem na dachu ma wysokość 2,05 m. Aby tu wjechać:
A poprosisz dwie osoby o podniesienie tej ograniczającej wjazd belki;
B spuścisz powietrze w oponach i wjedziesz;
C zastosujesz się do znaku zakazu wjazdu;
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Asuu 21 lis 2013, 20:52
Reiben napisał(a):na takich studiach nie potrzeba mózgu tylko kontaktów do notatek, pytań na egz i bajerki do kadry.

Właśnie -.- Wkurza mnie to strasznie -.-

przez Arhol 21 lis 2013, 20:53
Calineczka1990, opcja b wygrała świat xD,oczywiście opcja d,wysadzam wszystko w pizdu : D

-- 21 lis 2013, 19:54 --

Asuu, satanus : D!
Moderator

przez SmutnaTęcza 21 lis 2013, 20:55
Asuu napisał(a):
Reiben napisał(a):na takich studiach nie potrzeba mózgu tylko kontaktów do notatek, pytań na egz i bajerki do kadry.

Właśnie -.- Wkurza mnie to strasznie -.-

Mnie również.

przez Rebelia 21 lis 2013, 21:04
Reiben napisał(a):Jasne, że ciężko wylecieć, mimo, że na jakimś tam miejscu ten wydział jest w Polsce, pewnie jedynie z Polibudy na prestiżowych kierunkach można dostać łatwo kopa. Studia niedługo skończą ludzie co mieli ze 30% z matury rozszerzonej z matmy, ja miałem 90 i z fizyki rozsz. 80 prawie, i co z tego, na takich studiach nie potrzeba mózgu tylko kontaktów do notatek, pytań na egz i bajerki do kadry. Nie wykopali mnie w sensie dosłownym, chciałem zrobić 3 rok będąc na 2, a okazało się, że z przyczyn formalnych, różnic w programie nie mogę tego zrobić, a moje winy z przeszłości- jak silna depresja, pojebanie i pomysł na zmianę wydziału po 3 roku albo olanie zajęć bo po proste i na koło się przyjdzie a tu babka jebnięta była i dostałem niezaliczenie niepoprawialne za nieobecności (Oo) to już swoją drogą. Na studia się nie idzie nauczyć niczego, poza Polibudą ewentualnie, muszę się samemu zmusić, ogarnąć co trzeba żeby ciekawe papierki mieć, żeby jakąś sensowną pracę dostać, a najlepiej od razu myśleć pod kątem exodusu stąd.

Lol, no ameryki tym nie odkryłeś. Już jakiś czas temu były akcje, żeby przestali sprawdzać obecność na zajęciach zaliczeniowych. Zresztą, wykłądy statutowo nie są obowiązkowe, ale 3/4 wykładowców to nie obchodzi. Lepiej mieć pełną salę zlewających studentów, którzy w obawie przed niezaliczeniem będą łazić. Albo hit sezonu, zaliczenie na podstawie obecności. I te zapchajdziury programowe, bez sensu.

Nic z tym nie zrobisz, ale może z babką da się jakoś negocjować jeszcze. Ja bym przynajmniej próbowała, jeśli jako tako by mi na tych studiach zależało.
Poza tym n-zal nie równa się wykopaniu, podpytaj w dziekanacie co możesz zrobić, bo wariantów może być kilka. Albo do prodziekana od razu. Na 99% powiedzą Ci, że jeśli zapłacisz to możesz przedmiot odrobić, ale słyszałam o innych mniej inwazyjnych opcjach. Z tego co wiem, na uniwerku inaczej cenią warunkowe zaliczenia niż na polibudach. Na uniwerkach cena jest stała za przedmiot, zaś kolega szepnął mi że u niego na poli liczy się od jakiś punktów.

Nie bój żaby, been there, done that. Za kasę, jaką zostawiłam na moim wydziale mogłabym sobie kupić tyle wacików, że głowa boli.

przez Masked_Man 21 lis 2013, 21:32
Ale dzis se powalczylem 8)
Masked_Man

Sortuj wg