Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez tahela 17 lis 2013, 20:54
Marcin20.04,
o słusznie, jak wierza w cos to do końca w praktyce tez :P ;)
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Auman 17 lis 2013, 20:57
tahela napisał(a):Marcin20.04,
o słusznie, jak wierza w cos to do końca w praktyce tez :P ;)

No tak, jak ktoś się bawi w skrajną prawicę, to niech żyje skrajnie prawicowo.
Auman

przez UnityMitford 17 lis 2013, 20:58
Masked_Man napisał(a):Skoro przy NFZ jestesmy to nie iwem po co placic ZUSowi te skladki ubezpieczeniowe. Nie mozna sie dostac do lekarza kiedy sie chce. Jakby sie nie placilo, to zaoszczedziloby sie te 12k miesiecznie i mozna by bylo sobie chodzic prywatnie do bolu. Ba, nawet mniej by nas to kosztowalo, bo te wizyty u lekarza w ciagu roku nie sa warte 12k.

bardzo prawda
UnityMitford

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 17 lis 2013, 21:01
Masked_Man,
ja tam byłam u lekarza nie raz za publiczne pieniadze , w sumie z NFZ chodze 90% i nie zamierzam tego mieniac, lepiej zmień poglądy bo jak pisałęs zarabiasz nie za duzo, jak zachoorujjesz i bedzie potrzebowął kilkadziesiiat tys. na leczenie miesiecznie to sie nie upominiaj tylo umieraj, wogóle smiesza mnie ludzie z pensja 2 tys na miesiac i twierdza ,ze sa lliberałami a tak naprawde wykorzystywanymi ludźmi pracy przez system liberalny, który chce ich przemielic i wyrzucic za dwa kawałki na miesiac, z małą pensją to trzeba walczyc o jak najlepszą słuzbe zdrowia darmowa, jak najlepsze warunki pracy i uprawnienia zwiazków zawodowych i szkoly dla dzieci własnie dlatego ze nie stac na prywatne hehhe a te 8 godzin pracy to wynik walki socjalistów a nie takich tchórzy, którzy by pana całowali w raczke i zarobiili się na smierc dla liberalnychh pracodawców

-- 17 lis 2013, 20:02 --

za te wasze penje byscie sobie chodzili do bólu tylko w wyobraźni, nie było by was stać po prostu byscie nie bylli leczeni , a pomarzyc o sobie ze sie jest miilionerem i mozna to mozna pomarzyc
Ostatnio edytowano 17 lis 2013, 21:12 przez tahela, łącznie edytowano 2 razy
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez UnityMitford 17 lis 2013, 21:05
tahela, rozumiem Twoje poglądy i punkt widzenia, ale nie rozumiem agresywności Twoich wypowiedzi :D
UnityMitford

przez tahela 17 lis 2013, 21:09
od razu tam agresywnosci po prostu chce wyraźnie pokazać o co mi chodzi dobitnie moze, po prostu wyraźnie mowie o tym co myslę :P ;)
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez -ista 17 lis 2013, 21:09
tahela, swego czasu siliłem się na argumenty, tłumacząc Ci, dlaczego ustroje lewicowe (w tym socjalistyczne) są z natury "złem wcielonym", no ale na dzisiaj już sobie daruję :P Dziewczyno - Ty jesteś niereformowalna :D

przez UnityMitford 17 lis 2013, 21:14
tahela, nie warto włączać tu za dużo emocji, bo mnie Twoje poglądy za bardzo nie obchodzą, nie budzą we mnie żadnych odczuć. masz takie jakie odpowiadają Tobie no i super że znalazłaś swoją drogę i w coś wierzysz :) ja znalazłam swoją i postępuje według niej, a co robią inni mało mnie interesuje. peace and love
UnityMitford

przez tahela 17 lis 2013, 21:17
-ista, ja sie nie bede silic na tłumaczenie dlaczego prawicowstwo i liberalizm jest złe( zło wcielone), bo szkoda mojego czasu tez jestes niereformowalna i żadne argumenty do Ciebie nie przemawiaja :lol:
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez SmutnaTęcza 17 lis 2013, 21:21
Te spory nie mają sensu. Zawsze ktoś będzie miał odmienne zdanie niż my i zawsze będziemy naskakiwać na tego kogoś, by przekonać go do swoich racji. Niektórzy zmienią swoje poglądy pod wpływem różnych zjawisk, wydarzeń, inni nie. Moim zdaniem zarówno poglądy lewicowe, jak i prawicowe, mają swoje wady i zalety, choć zdecydowanie bliżej mi do prawicowych. Ale z drugiej strony - wolę nie mieszać się w to całe polityczne bagno. ;)

przez Masked_Man 17 lis 2013, 21:24
tahela napisał(a):Masked_Man,
ja tam byłam u lekarza nie raz za publiczne pieniadze , w sumie z NFZ chodze 90% i nie zamierzam tego mieniac, lepiej zmień poglądy bo jak pisałęs zarabiasz nie za duzo, jak zachoorujjesz i bedzie potrzebowął kilkadziesiiat tys. na leczenie miesiecznie to sie nie upominiaj tylo umieraj, wogóle smiesza mnie ludzie z pensja 2 tys na miesiac i twierdza ,ze sa lliberałami a tak naprawde wykorzystywanymi ludźmi pracy przez system liberalny, który chce ich przemielic i wyrzucic za dwa kawałki na miesiac, z małą pensją to trzeba walczyc o jak najlepszą słuzbe zdrowia darmowa, jak najlepsze warunki pracy i uprawnienia zwiazków zawodowych i szkoly dla dzieci własnie dlatego ze nie stac na prywatne hehhe a te 8 godzin pracy to wynik walki socjalistów a nie takich tchórzy, którzy by pana całowali w raczke i zarobiili się na smierc dla liberalnychh pracodawców

-- 17 lis 2013, 20:02 --

za te wasze penje byscie sobie chodzili do bólu tylko w wyobraźni, nie było by was stać po prostu byscie nie bylli leczeni , a pomarzyc o sobie ze sie jest miilionerem i mozna to mozna pomarzyc

Po 1. nie wiem, gdzie wyczytalas ile zarabiam, bo nie zarabiam. Mam 18 lat i jestem na utrzymaniu rodzicow.
Po 2. do takich wnioskow doszedlem, gdy ostatnio poszedlem do lekarza sportowego uprzednio umawiajac sie prywatnie, bo panstwowo to oczywiscie za pol roku by mnie dopiero przyjal. Niestety jest tak, ze nie moze mi wczesniej podbic ksiazeczki, niz wtedy, kiedy koncza mi sie badania (a wczesniej bylo to dozwolone). No i wracajac do tego - poszedlem tam, a on wzial ode mnie 100 zlotych, mimo tego, ze jeszcze rok wczesniej bral 50. 100 zlotych za jakies totalne pierdoly typu badanie oddechu, tetna, cisnienia. Tlumaczyl sie brakiem pieniedzy w funduszu. To do cholery za co my placimy? Za tablety dla politykow chyba. Takze placenie tych skladek gowno daje za przeproszeniem. Potem jeszcze szedlem na EEG i do neurologa, bo i u nich musze sie przebadac, zeby miec wazne te badania sportowe. Kolejna 100 poszla sie pieprzyc. 200 zlotych moze nie jest to jakos zajebiscie duzo, ale to jest przynajmniej jedna dobra para butow albo 50 bochenkow chleba, jesli ktos woli taki przelicznik.
Masked_Man

przez tahela 17 lis 2013, 21:25
UnityMitford,
no to co sie przejmmujesz jja sobie tylko pisze , mam prawo bo w to wierze, jak widze dyskusje jak wasza wyzej, która w pewienn sposób mnie dotkneła bo był brak szacunku dla ludzi lewicy to odbiłam tylko i napisałm co mysle, mam swoje pogłady i mam prawo je głosic w watku off topic to ze nie sa zgodne z twoimi, nie bede za to przepraszac, ja pisze co mysle i tyla a nie po to zeby kogos zmieniac, mysl sobie co chesz , ale jesli wy dyskutujecie to ja napisałam o moich lewicowych pogladach, ale jak ktos pisze o mnie lewak to jest to obraźliwe w tym nic złego nie widzisz tylkko jak ja pisze cos to nagle halo,
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez UnityMitford 17 lis 2013, 21:26
Aurora92 napisał(a):Te spory nie mają sensu. Zawsze ktoś będzie miał odmienne zdanie niż my i zawsze będziemy naskakiwać na tego kogoś, by przekonać go do swoich racji. Niektórzy zmienią swoje poglądy pod wpływem różnych zjawisk, wydarzeń, inni nie. Moim zdaniem zarówno poglądy lewicowe, jak i prawicowe, mają swoje wady i zalety, choć zdecydowanie bliżej mi do prawicowych. Ale z drugiej strony - wolę nie mieszać się w to całe polityczne bagno. ;)

fajna jesteś Aurora, lubię różne rzeczy które piszesz :105:
UnityMitford

przez rotten soul 17 lis 2013, 21:28
fajna jesteś Aurora, lubię różne rzeczy które piszesz

Teraz czekamy na zaprzeczenie Aurory ;)
rotten soul

Sortuj wg