Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Little Red Fox 09 paź 2013, 12:42
luk_dig, też tak miałam, zanim znalazłam pracę, przecież praca w sklepie czy na słuchawce to nie szczyt moich marzeń i ambicji :roll: też nie wiem w jakiej branży poszukujesz, ja skończyłam typowo humanistyczny kierunek, więc o znalezieniu pracy w zawodzie mogę pomarzyć lub liczyć na szczęście
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Anna Maria 09 paź 2013, 12:42
luk_dig, rzeczywiście nazbyt bo na rozmowach trza trochę ściemniać choć nie jestem ekspertem w tej dziedzinie bo sama się wykładam,ale raczej z tego powodu, ze widać u mnie duży stres i napięcie przez co wychodzę na nieudolną idiotkę.
Anna Maria

przez Rebelia 09 paź 2013, 12:42
luk_dig, no cóż, mnie życie nauczyło odpowiadać wymijająco na pytania dla mnie niezbyt wygodne. Najgorszym pytaniem z kanonu jest chyba, ile chciałby pan/pani zarabiać. Zawsze znajdzie się ktoś, kto powie mniej, a ty krzykniesz za dużo i jest problem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Śmiercionauta 09 paź 2013, 12:42
Kestrel, jeśli jeszcze jest wolne 3 miejsce top3, to ja je zajmuję.

-- 09 paź 2013, 11:44 --

Calineczka1990, pracy szukam w branży chemicznej, farmacetycznej.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Rebelia 09 paź 2013, 12:47
Calineczka1990,
też nie wiem w jakiej branży poszukujesz, ja skończyłam typowo humanistyczny kierunek, więc o znalezieniu pracy w zawodzie mogę pomarzyć lub liczyć na szczęście

Albo walić doktorat :D

ale raczej z tego powodu, ze widać u mnie duży stres i napięcie przez co wychodzę na nieudolną idiotkę.

U mnie totalnie odwrotnie, mój wyraz twarzy w formie naturalnej mówi tyle, co "boże, jakiś ty jest nudny człowieku" albo "weź się tym długopisem zadźgaj człowieku". Pewnie dlatego nikt mnie nie zaczepia i ludzie z góry mają mnie za osobę niesympatyczną. Czyli ideolo do windykacji :D

przez Little Red Fox 09 paź 2013, 12:49
Rebelia, to też jakiś pomysł na życie :pirate:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Śmiercionauta 09 paź 2013, 12:50
Rebelia, ja to najczęściej wychodzę na jakiegoś kompletnego luzaka, który jak tylko dostanie lepszą ofertę, to rzuci robotę.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez amelia83 09 paź 2013, 12:59
wróciłam ze śliwkami na ciasto :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez AnYa88 09 paź 2013, 13:02
Kestrel, nie wybije..ale ciągle się z babką kłócę,bo nie moge znieść tych debilizmów i tego oceniania.

Ja na rozmowach też czasem byłam zbyt szczera..ale teraz nauczyłam się ściemniać i wyczuwać co potencjalny pracodawca chcę usłyszeć.Zawsze przed rozmowa kwalifikacyjna czytam o firmie,opinie o pracy na danym stanowisku...żeby wiedzieć co mówić. I nawet jak nie wiąże na dłużej planów z daną pracą nie mowie o tym. Ślubu z pracodawcą nie biore. Zrezygnować można zawsze.
Nie czekaj, aż będzie łatwiej, prościej, lepiej. Nie będzie.
Trudności będą zawsze. Ucz się być szczęśliwym tu i teraz.
Bo możesz nie zdążyć..

przez Saraid 09 paź 2013, 13:15
hey jak wam dzionek mija ?ja wróciłam z marszu po urzędach :hide: w jakim my kraju żyjemy .. amelia83, mozesz mnie potem poczęstować ciastem jak upieczesz, Calineczka1990, Ty nie w pracy?chora jesteś ? luk_dig, :D Kestrel Ty to filar wątku więc chyba nawet nie trza Cię specjalnie witać
Saraid

przez amelia83 09 paź 2013, 13:17
Saraid, poczęstuję kochana :D
wybrałam sie w butach na obsacie i tak mnie nogi bolały nie umiałam iść straszne zazwyczaj chodze na płaskim tzn zawsze
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Arhol 09 paź 2013, 13:25
AnYa88, wiem że to ciężkie do zniesienia,nie musisz tłumaczyć.
Co do rozmów o prace,pewnie trzeba troche włazidupstwa,ściemy,skromności,ale i luzu.
ale nie znam się.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Saraid 09 paź 2013, 13:30
amelia83, mnie też nogi odpadają od butów na obcasie :bezradny: Kestrel, uzycz mi Twej energii ?trochę?
Saraid

przez Arhol 09 paź 2013, 13:34
Saraid, potrzebujesz malkontenctwa i alienacji połączonej z prokrastynacją? prosze bardzo,bierz ile chcesz :lol:

-- 09 paź 2013, 12:36 --

luk_dig, jak ogarniasz przedmioty ścisłe to sie nie nadajesz,za dużo wiedzy :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg