wakacje nad polskim morzem...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez antracytowa 17 cze 2011, 20:37
A nam proponowano Bułgarię bardzo tanio, bo po jakiś tam znajomościach na dwa tygodnie. Podobno piękny kraj. Ale osobiście uparłam się żeby mimo brudnych plaż i zimnej wody wspierać rodzimą gospodarkę :roll: Może za rok dam się namówić. Albo we wrześniu jak mój pan załatwi sobie jeszcze urlop.

przez malibu 17 cze 2011, 21:16
No nie zgadzam sie z opinią na temat Chorwacji ...byłam 3 razy ,teraz jade na tydzien a drugi Bośnia i Hercegowina, nie plaża i morze są dla mnie i mojej rodziny atrakcją tylko przepiekna przyroda i ta "zamknieta" w NP i ta dzika ... boskoooo ,juz nie moge doczekać sie wyjazdu ...jeszcze miesiąc ,buuuu ;)

przez dogomaniaczka 29 cze 2011, 15:55
a ktoś może polecić gdzie z psem można się udać? w planach są rowy albo dębki..ale sama nie wiem...gubię się

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez CichoCiemny 30 cze 2011, 01:21
z psem to tam gdzie widzisz taki metalowy znak z psem i czerwona krecha, to tam trzeba, bo wszedzie indziej nie mozna
CichoCiemny

przez linka 30 cze 2011, 09:04
KeFaS, jak nie masz nic do powiedzenia, to daruj sobie ........ :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez dogomaniaczka 30 cze 2011, 10:11
KeFaS, są też plaże dla psów mądralo.

przez CichoCiemny 01 lip 2011, 02:09
linka, to wywal post, a nie spamujesz dalej :P
Irytujesz się jak ktoś nie ogarnia Twojej ironii, a jak ktoś inny sobie zażartuje to jeszcze gorzej jest.

Te wszystkie zakazy wprowadzania psów w jakieś tereny są bez sensu ogólnie, z resztą i tak nikt na nie nie zwraca uwagi i dobrze. To samo z deptaniem trawników, paranoja po prostu. Państwo policyjne u nas panuje, niedługo będzie tak jak u Niemców.
CichoCiemny

przez linka 01 lip 2011, 19:06
KeFaS, jak lubisz się opalać koło psich kup - twoja sprawa, ja uważam, że to dobrze, że są osobne miejsca dla ludzi którzy czworonogi posiadają...tyle w tym temacie.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez dogomaniaczka 01 lip 2011, 19:10
linka, wiesz, odpowiedzialni ludzie sprzątają po swoich psach. :) są specjalne worki, łapki, nie mówiąc o koszach ale z koszami różnie bywa. no ale ciężko żeby iść na normalną plażę, bo wiadomo ludziom może przeszkadzać. ale na dzikiej czemu nie.
może u nas kiedyś też będą takie fajne plaże psie jak za granicą. a nie znalazłam jakąś psią plażę i " pies ma być na smyczy i w kagańcu" no błagam :D
poza tym co ma wyprowadzanie psów z kupami? kupy trzeba sprzątać wszędzie. a niektóre zakazy są faktycznie głupie gdzie nie można iść z psem albo na wybieg dla psów który jest mniejszy niż sala szkolna :O

-- 01 lip 2011, 19:11 --

u nas niestety trzeba jechać do jakiejś dziury i tam odejść od głównej plaży i wtedy szaleć z psem. w sumie mi to pasuje :)

przez linka 01 lip 2011, 19:22
dominika92, Ja to absolutnie rozumiem, niestety u nas jeszcze nie ma kultury .... poza tym, psy na plaży ogólnodostępnej ( przy naszych wyedukowanych właścicielach :roll: ) to właśnie kupy, biegające, sypiące pisakiem, otrzepujące się wodą psy, puszczone samopas - lub uwiązane....po co to komu. Dlatego popieram inicjatywę plaż dla ludzi z pieskami :great: tam nikt do nikogo pretensji nie ma, wszyscy wiedzą jak się zachować.
Aczkolwiek, wkurza mnie to niemiłosiernie jak wszędzie nastawiają zakazów wchodzenia z psem - a nie potrafią odgrodzić porządnego dużego wybiegu ( jak np. w stanach, osobne parki dla piesów) żeby się mogły wybiegać i wyhasać.....
Przyjaciel forum

przez dogomaniaczka 01 lip 2011, 19:34
linka, no właśnie ja też jestem za takimi plażami ale żeby to było porządnie zrobione, bo co z tego jeśli zrobią taką plażę, pójdę na nią i pies będzie musiał siedzieć na smyczy i w kagańcu, no jaki to ma sens? a inaczej dostanę mandat albo co..
a niestety masz rację, ludzie się jeszcze nie nauczyli sprzątać po swoich zwierzętach, na mnie się często dziwnie patrzą jak sprzątam po swoim psie..ale niektórzy ludzie to też popadają w skrajność, jakiś dziadek się na mnie wydzierał ostatnio że mój pies śmie robić siku na trawie :mrgreen: zapytałam się to GDZIE jego zdaniem ma robić i powiedziałam że kupy sprzątam, ale z wiadrem to ja chodzić nie będę... :roll:

przez CichoCiemny 02 lip 2011, 01:33
linka, zamiast gadać bzdury jak to jest źle na plaży to przyjedź może najpierw, bo chyba nigdy tu nie byłaś. :P Chociaż, jeżeli przeszkadza Ci sypanie piaskiem no to już nikt nic na to nie poradzi, widocznie plaża nie jest dla każdego.
CichoCiemny

przez marcja 02 lip 2011, 12:39
Domi, ja Ci polecam plaze niedaleko Wladka (pomiedzy Chalupami a Wladkiem) Plaza jest ogromna, niezatloczona, z bardzo ladnym piaskiem i jest tam sporo psow. Po drugiej stronie masz camping nad zatoka, gdzie kazdy moze wejsc w dzien i psy namietnie kapia sie tam takze w zatoce. Masz rowerki wodne, kajaki, windsurfing i bary. Do Wladyslawowa ok. 1,5 kilometra.

przez dogomaniaczka 02 lip 2011, 12:45
marcja, to chyba jednak dość uczęszczane miejsce, ale dziękuję : ) już mamy zarezerwowane miejsce koło Dąbek, w jakiejś dziurze bo o to nam chodzi :mrgreen: a jest też jeziorko więc fajnie :)

jak tam ,fajnie było ? :)

Sortuj wg