wakacje nad polskim morzem...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez _asia_ 17 cze 2011, 12:06
Amon, chusteczkę? :P :twisted:
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez dogomaniaczka 17 cze 2011, 12:07
mnie chłopak namawia żebym się zmobilizowała żeby wyrobić dowód i żebyśmy pojechali samochodem we wrześniu do Chorwacji bo teraz on urlopu nie dostanie....ale ja nie wiem :hide:

przez Agasaya 17 cze 2011, 12:08
Amon_Rah napisał(a):
Lady_B napisał(a):jeśli to będzie w sezonie to może być ciężko ale jest to wykonalne...

EEEEhem?
Zartowalas, prawda?
Prawda?

niestety nie żartowałam
obecnie w sezonie ceny w Trójmieście są zatrważające... i tak jak niektórzy już napisali bardziej się opłaca pojechać za granicę...
co innego jeśli masz kogoś znajomego kto Cię zakwateruje za free... Jak się nie zarezerwuje kwatery odpowiednio wcześniej to potem zostają same takie gdzie roi się od karaluchów i innych zwierzątek albo takie za 100 zł za dobę :bezradny:
Niestety wczasy nad polskim morzem są bardzo kosztowe
Agasaya

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malibu 17 cze 2011, 13:43
Troche nie czuje złośliwostek Amona ... :roll:

Do Chorwacji to chyba troche trudno dojechać pociągiem...no al enie wiem, ja zawsze samochodem.

przez linka 17 cze 2011, 14:11
Ja podziwiam ludzi którzy jadą nad Bałtyk, powaznie...zimna woda, brudna, masa turystów, w ciul drogo i jeszcze do tego zimno i pada.
Radziłabym tak jak radzi Sabaidee zastanowić się nad Krymem - ponoć pięknie i tanio.
1000zł, dwie osoby, tydzień czasu za nocleg+jedzenie( samodzielnie przygotowywane)+przejazd - dla mnie niewykonalne.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Sabaidee 17 cze 2011, 14:17
Do Chorwacji na urlop bym nie pojechał nawet gdyby ktoś mi go zafundował.
Sabaidee

przez linka 17 cze 2011, 14:23
Ja się wybieram i bardzo się z tego cieszę :smile:
Pamiętaj Sabaidee, nie każdy spędza urlop tak jak ty, ja jadę wlaśnie po to żeby robić nic, opalać sie, pływać, nurkować i pić zimne drinki na leżaczku przy basenie 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Sabaidee 17 cze 2011, 14:29
linka, wiem, pamiętam - piszę tylko o sobie i jeśli nikt mnie nie sprowokuje to zamilczę. :D
Sabaidee

przez malibu 17 cze 2011, 14:29
Sabaidee napisał(a):Do Chorwacji na urlop bym nie pojechał nawet gdyby ktoś mi go zafundował.

A dlaczego ?

przez Sabaidee 17 cze 2011, 14:31
malibu, dlatego... :D :D
Sabaidee

przez linka 17 cze 2011, 14:41
Sabaidee, ale jakiś konkretny powód czy zniechęcają cię tony turystów, wszechobecna tandeta ?
Przyjaciel forum

przez Agasaya 17 cze 2011, 14:43
linka napisał(a):Ja podziwiam ludzi którzy jadą nad Bałtyk, powaznie...zimna woda, brudna, masa turystów, w ciul drogo i jeszcze do tego zimno i pada.
Radziłabym tak jak radzi Sabaidee zastanowić się nad Krymem - ponoć pięknie i tanio.
1000zł, dwie osoby, tydzień czasu za nocleg+jedzenie( samodzielnie przygotowywane)+przejazd - dla mnie niewykonalne.

no to właśnie miałam na myśli... nie tylko woda jest brudna... na plaży też jest syf... dzięki turystom ale również miejscowym... :bezradny:
a ceny są celowo podnoszone na okres urlopowy...
Agasaya

przez Sabaidee 17 cze 2011, 15:30
linka, plaża plażą, ale ja jak gdzieś jadę to chciałbym coś przy okazji zobaczyć, poznać, czegoś nowego doświadczyć. W Chorwacji poza Dubrovnikiem z górnej półki nie ma nic. W sezonie, w niektórych miejscach na czterech Polaków przypada jeden Chorwat. Przepraszam, ale mam jechać do Chorwacji po to, aby zobaczyć jak się bawi polska wieś? Nie lubię takich klimatów. Byłem na Bali w Kuta Beach co dla niektórych jest życiowym marzeniem, a ja stamtąd spieprzyłem po 24 godzinach, bo mnie wszystko wkurwiało.

Ja za te same pieniądze mogę sobie pojechać w mniej banalne miejsca. A jeszcze przy tym, że dla mnie morze i plaża nie są najważniejsze to możliwości mam szerokie: Ukraina, Mołdawia, rumuńskie Karpaty czy ogromna Turcja, którą można odkrywać przez 10 lat i się nie znudzi.
Sabaidee

przez marcja 17 cze 2011, 20:24
_asia_ napisał(a):
marcja napisał(a):Zmiescicie sie w tej kwocie... Jesli jednak jestescie z poludnia Polski, to dawajcie do Chorwacji - taniej moe wyjsc i pogoda gwarantowana...

no Chorwacja jest cudna, zwłaszcza Dalmacja, byłam dwa razy i to jest normalnie moja druga ojczyzna, zakochałam się w tym kraju. :D :105:

Tez uwielbiam Dalmacje :) W ogole Chorwacja jest najladniejszym europejskim krajem dla mnie - chodzi mi o walory przyrodnicze, bo miasta bywaja ladniejsze gdzie indziej ;) Poza tym chorwaci bardzo mi sie podobaja i swobodne podejscie do nagosci (naturyzmu)

Sortuj wg