Olejki zapachowe i kadzidła - czy używacie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez antracytowa 10 cze 2011, 19:17
Jakbym załorzył ten temat na innym forum to nie byłoby takich głupkowatych gadek tylko by powiedzieli jaki jest zapach. Tylko na tym forum zawsze są jakieś problemy :roll:

Więc po co tu wszedłeś i po co piszesz? To specyficzne forum dla z grubsza określonych odbiorców. Trzeba było napisać na Forumowisku albo na Samosi, a nie teraz jęczeć.

przez pakamera 11 cze 2011, 10:29
A widzisz jaki jest opis działo offtopic?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na innych jednotematycznych forach też ludzie zadają pytania nie związane z tematyką forum i nikt ich za to nie gani.

przez linka 11 cze 2011, 11:46
pakamera, no ale nie dziw się, że tutaj po tobie pojechano... jak powiedziała antracytowa, to specyficzne forum i wątpię czy znajdziesz tu wielu specjalistów od kadzidełek....pomijając fakt, że temat jest dość dziwny - skąd ktokolwiek ma wiedzieć jakie zapachy ci odpowiadają?? Jak sam nie powąchasz to się nie dowiesz...to chyba logiczne ...nie wiem na jaką odpowiedź liczysz??
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 11 cze 2011, 12:09
pakamera, A mnie się nie podobają zapachowe pałeczki, obojętnie jakiego by nie były zapachu. Wszystkie przypominają mi zapach zesikanych, niewypłukanych pieluch , suszących się na kaloryferze. Fujjjjjjjj. :evil:

Co do olejków-zapachy orientalne preferuję.
Zamów na necie.Trudno, najwyżej nie będą Tobie odpowiadały. Przekonasz się na własnej skórze,że w takich sprawach pytać nas, forumowiczów nie było warto.
Każdy ma swój zmysł węchu i preferuje inne zapachy.
A o gustach się nie rozmawia ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez pakamera 11 cze 2011, 21:20
A gdzie ja pytałem ''jaki zapach może mi się podobać?'' Najpopularniejsza firma z kadzidłami posiada 100 zapachów. Mówicie, że mam sam to sprawdzić, czyli mam zamówić 100 zapachów za 200zł + koszty przesyłki? To dopiero byłoby głupie.

Akurat większość ich kadzideł zamiast podanej nazwy zapachu są nazwane czyimiś imionami lub określeniami typu 'night queen' więc chyba logiczne, że pytam jaki zapach one mogą mieć i jaki typ zapachu to jest, bo nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto.

przez antracytowa 11 cze 2011, 21:28
Przerysowujesz i atakujesz. To nie jest miłe ani grzeczne.
A my uprzejmie wyjaśniliśmy Ci o co nam chodzi.

przez linka 11 cze 2011, 22:28
pakamera, jak masz nazwę to obok niej masz skład zapachów, skąd do jasnej cholery mamy wiedzieć co ci się będzie podobać?????????????????

Idź do sklepu stacjonarnego powąchaj a wybierz i kup przez internet, rusz głową.....naprawdę, to nie boli.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 11 cze 2011, 22:35
to jest jakiś absurdalny wątek.... :shock:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Wiola* 11 cze 2011, 22:48
Korba, :mrgreen: Nie jedyny.
Moderator

przez pakamera 12 cze 2011, 09:40
skąd do jasnej cholery mamy wiedzieć co ci się będzie podobać?????????????????
Z kim ja piszę? Przecież nie pytam JAKI ZAPACH BĘDZIE MI SIĘ PODOBAĆ :evil: tylko JAKI MA ZAPACH czy słodki czy gówniany itd !

I ile razy mam powtarzać, że u mnie w sklepach jest tylko KILKA ZAPACHÓW a pozostałe 90 można dostać przez internet :!: Te co były w sklepie to wąchałem.

Poza tym na kadzidłach ze swoją nazwą nie ma podanego zapachu obok a tym bardziej składu.

PS.
Jakby pytanie dotyczyło perfum to pewnie byście nic nie gadały.

przez linka 12 cze 2011, 09:53
Po raz kolejny, każdemu się podoba coś innego.......to że dla mnie coś pachnie słodko nie znaczy że dla kogoś innego będzie to zapach nie do zniesienia....:
- jakie zapachy lubisz? Korzenne? Morskie? kwiatowe?
-Jakich perfum używasz?
Odpowiedz na te pytania.

Poza tym, swoją drogą, jak nie powąchasz to się nie przekonasz - to chyba normalne? U ciebie w sklepach jest kilka zapachów= mieszkasz w maleńkim mieście-> więc jedź do większego miasta, znajdź sklep orientalny i tam poszukaj ......
To tak jakbyś się pytał jak pachnie Opium........ no mocny słodki, korzenny - a tyle to wyczytasz na opakowaniu czy opisie :-|
Przyjaciel forum

przez *Wiola* 12 cze 2011, 13:36
pakamera,

No właśnie sam dałeś świetny przykład:). To tak jak z perfumami. Dla jednej kobiety jakiś zapach jest piękny i używa go od lat, a drugą od niego mdli. Tak samo z olejkami. Nie da się opisać zapachu.KROPKA.
Moderator

przez CichoCiemny 13 cze 2011, 00:34
linka napisał(a):Z całym szacunkiem....to jest twój problem? Wymagający założenia tematu na forum

No tak, lepszy jest temat "mój dzisiejszy dzień", gdzie opisujecie po kolei o której ruszyliście dupę z łóżka i poszliście się wysrać, a potem kawkę wypić :lol: Albo "Jęczarnia" to już w ogóle najbardziej ambitny temat na całym forum :P

Kiedyś dostałem od kogoś świeczki zapachowe, np. kawowe, pomarańczowe, polecam, bo łatwiej wybrać odpowiedni zapach dla siebie, albo dla kogoś.
CichoCiemny

przez antracytowa 17 cze 2011, 21:38
Pakamera, chyba coś kręcisz, albo źle czytasz. Wydaje mi się, że skład zawartości jest prawnie wymagany na opakowaniu również w przypadku kadzidełek, bo mogą chyba uczulać?

KeFaS, o przepraszam, to są bardzo potrzebne tematy uświadamiające nieuświadomionym, że istnieje miejsce, w którym ktoś zainteresuje się nawet najbardziej głupimi problemami. Zwłaszcza Jęczarnia jest potrzebna. To jak toaleta, wyrzucasz wszystko co cię męczy i od razu jest Ci lepiej. Wyobrażasz sobie jakby każdy miał zakładać wątek na każdą osobną kwestię?

Sortuj wg