Miłość - czyli tzw: pic na wodę fotomontaż

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Lord Kapucyn 09 cze 2011, 10:32
Stwierdzenie "Nie doświadczyłem nigdy miłości, więc ona nie istnieje" jest mniej więcej tyle samo warte co "Nie byłem nigdy w Australii, więc Australia nie istnieje" (pomijające zdjęcia satelitarne, fotografie i liczne relacje naocznych świadków).
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Agasaya 09 cze 2011, 11:27
lone_eagle,
skoro żadna mnie nie akceptuje takim jakim jestem to widocznie cos jest nie halo i pierwszą myślą jest że "to ja jestem do chrzanu" ;)

albo obracam się w towarzystwie niewłaściwych kobiet ;)
Agasaya

przez linka 09 cze 2011, 11:31
No a może coś jest nie halo i trzeba się nad sobą zastanowić....nie chodzi mi o całkowitą zmianę "pod kogoś" .....ale o jakieś swoje nawyki, przyzwyczajenia itd.... ;)

-- Cz cze 09, 2011 10:34 am --

dominika92, trzeba być optymista - oczywiście jest duża szansa że wszystko się fajnie ułoży....poza tym zaręczyny to jeszcze nie żadne obietnice ani ślub, dotrą się......ale ja, tak jak i ty,, bałabym się po tak krótkim czasie.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 09 cze 2011, 13:45
Ja nigdy nie będę brał ślubu...kościelnego nigdy....blee i jeszcze wesele i te inne bzdety na które trzeba kasę płacić...
No i dla mnie też pobieranie się po pół rocznej znajomości jest ee lekko mówiąc nieodpowiedzialne.<Wiem,wiem zaraz będzie,że się nie znam itp>
:)

przez linka 09 cze 2011, 13:54
Ale na dobrą sprawę śluby i takie inne to umowy cywilno-prawnej stworzone po to żeby ułatwić ludziom życie w cywilizowanym świecie, moim zdaniem wmawia się od urodzenia ludziom ( zwłaszcza dziewczynkom) że - małżeństwo jest okazaniem prawdziwej miłości, co za bzdura i kłamstwo......przynajmniej w moim odczuciu. Ja przynajmniej nigdy nie odczuwałam parcia na śłub, małżeństwo i strasznie mnie denerwują teksty: a przejdzie ci, na każdego przychodzi czas, albo co gorsza - weź z nim ślub bo ci inaczej ucieknie i cię zostawi...... :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Agasaya 09 cze 2011, 14:06
czy ślub będzie czy nie to może sobie jedna ze stron zwinąć manatki i odejść... ślub tylko wszystko skomplikuje... Ja mówiąc szczerze też nie jestem chętna do ślubu, zwłaszcza kościelnego. Zbędne ceregiele jak dla mnie
Agasaya

przez depresyjny86 09 cze 2011, 15:14
Co tu mówić o ślubie,jak ja nawet godzine z obcą kobietą nie wytrzymam.Ostatnio jedna mnie dopadła z zaskoczenia na uczelni,zaczeła coś mówić o swojej pracy magisterskiej itp.a ja oczywiście ",mhm","hehe","no tak","masz rację",potem ona o coś mnie spytała,a ja zacząłem ee "mieszać się w zeznaniach" iii tak jakoś potem dziwnie na mnie patrzyła...

przez linka 09 cze 2011, 15:51
człowiek nerwica, jej, jak jakaś dziewczyna śmiała do ciebie podejść, na uczelni i rozmawiać z tobą o pracy magisterskiej....to niewybaczalne, jak mogła cię tak napastować, ja tam bym jej z glana pociągnęła od razu...... :roll:

Co tu mówić o ślubie,jak ja nawet godzine z obcą kobietą nie wytrzymam

No tak, bo ślub biorą ze sobą zwykle obcy ludzie..... :-|
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 09 cze 2011, 16:29
jej, jak jakaś dziewczyna śmiała do ciebie podejść, na uczelni i rozmawiać z tobą o pracy magisterskiej....to niewybaczalne, jak mogła cię tak napastować, ja tam bym jej z glana pociągnęła od razu...

:mrgreen:
Nie wiedziałem,że tak to zabrzmiało..ee no inaczej nie o to chodzi,że podszedła itp.......tylko o to,żę no ee ja z nią nie umiałem gadać...dopóki mówiła o sobie było ok,ale jak już o coś mnie spytała to zacząłem gadać od rzeczy<tak jak w tym temacie :mrgreen: >,no po prostu najpierw mówilem o pracy magisterskiej bardzo nieskładnie,tak bardzo,że potem zacząłem przeskakiwać z tematu na temat inny...i tak chwile gadaliśmy...<ja już w środku z lęku ledwo wyrabiałem>...potem jakoś tak ona poszła,a ja zostałem przed salą czekając na wykladowce...
Jednym słowem ee żeby nie bylo,nie mam pretensji do niej czy coś,do siebie mam pretensje,że nie potrafie gadać o byle czym,bez stresu.

-- Cz cze 09, 2011 5:11 pm --

No tak, bo ślub biorą ze sobą zwykle obcy ludzie..... :-|

Oj tam,oj tam.No wiem przecież,że nie biorą obcy ludzie..Eh no z tego co napisałem nie potrafie się wytłumaczyć...Powiem tylko tyle,że ja dosyć długo......no dosyć długiego czasu mi potrzeba,żebym nie czuł się przy kimś jak przy obcej osobie.

przez Agasaya 09 cze 2011, 22:46
człowiek nerwica, więc jak sam przyznałeś potrzebujesz więcej czasu niż większość z nas żeby zawiązała się więź między Tobą a drugim człowiekiem, a nie że nie zasługujesz na miłość :smile: i tu Cię mam robaczku :P
Agasaya

przez lone_eagle 10 cze 2011, 18:39
linka tu nie chodzi o przezwyczajenia i nawyki bo one mnie skreślały zanim poznały mnie lepiej:P
a tak pozatym to zastanawia mnie dlaczego niektórzy sądzą że osoba odrzucona odrazu na początku cierpi mniej od
takiej co była w związku a potem kopa dostała.

przez Lord Kapucyn 10 cze 2011, 18:41
Bo odpaść na samym początku rywalizacji boli mniej niż przed samym finałem. Sprawdza się w każdej dziedzinie, więc czemu by nie w miłości?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez paradoksy 10 cze 2011, 18:46
ja jestem zakochana, kocham, raz jest lepiej raz jest gorzej, ale jedno jest pewne.. nigdy nie wiadomo kiedy kogoś trafi.
ja miałam szczęście. ;) i stwierdziłam, ze nie ma na co czekać... jesteśmy razem od listopada 2010 a mieszkamy razem od lutego tego roku :twisted:

ps. uważam, że bycie z kimś 4 lata ale niemieszkanie z tą drugą osobą... się nie sprawdza. i nie wiem jak to określić, ale uważam, że mieszkanie ze sobą chociażby rok jest "warte" więcej niż te 4 lata ... spotykania się.
bo tak naprawdę codzienne zwykłe czynności, sytuacje domowe i niedomowe... i wtedy widzimy tę osobę, jaka jest naprawdę. a nie tylko kiedy spotykamy się na drinku i spędzamy razem noc. to dla mnie nie jest związek...
paradoksy

przez dogomaniaczka 10 cze 2011, 18:48
paradoksy, z czym nie ma na co czekać?

-- 10 cze 2011, 18:49 --

zgadzam się z ps.em :mrgreen:

Sortuj wg