Miłość - czyli tzw: pic na wodę fotomontaż

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ALEKS*OLO 08 cze 2011, 15:05
człowiek nerwica, Darek skończ z tymi swoimi filozofiami bo mnie wkurwiają po prostu , już Ci tyle razy tłumaczyliśmy a ty swoje dalej jak zdarta płyta ... mam wrażenie, że robisz to już na złość i tak żeby sobie poklepać i mieć inne zdanie :-|

Masz takie zdanie na ten temat ok, ale nie wciskaj swoich prawd nam na siłe, szczególnie jak ktoś jest w związku, to Ty mu karzesz sie zastanowić, błagam.....
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Agasaya 08 cze 2011, 15:30
eeeeej no chociaż o miłość się nie kłóćmy ludzie...
Agasaya

przez lone_eagle 08 cze 2011, 18:45
Miłości(kobiety do mężczyzny i na odwrót) nie ma może być najwyżej przywiązanie albo jakieś inne powody na pewno nie miłość nie w dzisiejszych czasach kiedy obdarowanie kogoś uczuciem i szczerość nic nie znaczy. Już pięć razy starałem się o dziewczynę i za każdym razem wycierały sobie za przeproszeniem d...ę tym co ja pisałem, mowiłem i czułem. Zaraz pewnie powiecie że pewnie ze mna coś jest nie tak, a ja jestem normalnym facetem poprostu który potrzebuje troche uczucia i tyle.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 08 cze 2011, 18:47
lone_eagle, może to wina dziewczyn, które nie były tego warte, a nie miłości ;] skoro tak Cię potraktowały, to wina jest w nich.

przez linka 08 cze 2011, 18:49
lone_eagle, aha i z powodu twojej pięciokrotnej porażki stwierdzasz, że na świecie nikt nikogo ( mężczyzna + kobieta) nie kocha, miłość nie istnieje........
Ludzie nauczcie się pisać...to, że was to JESZCZE nie spotkało, nie znaczy, że tego nie ma .....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez lone_eagle 08 cze 2011, 19:02
i nie spotka, szanse są jak w dużym lotku;) bo to tylko na farcie się opiera a nie na działaniu.

przez depresyjny86 08 cze 2011, 19:44
Linka łatwo się pisze jak tej miłości się doświadczyło...<odwraca kota ogonem>
Przyznaje Wam rację,że miłość istnieje.....zresztą już to napisałem,tylko teraz nie wiem na jakiej zasadzie ludzie sie dobierają...Skoro nie na zasadzie wyglądu czy charakteru..No bo coś się nam w tej drugiej osobie musi podobać,coś przyciągać..a nie wierzę w tego typu sprawy jak jakieś wymyślane przez ludzi chemie itp.(W ogóle co to jest ta "chemia"?)

Ola - wiem jestem wkurwiający ;),ale tak jak mówię no,łatwo Wam mówi się o miłości skoro sami jej doświadczyliście..Ja się na tym kompletnie nie znam i chcę wiedzieć na czym to uczucie polega,co trzeba zrobić,żeby tą miłość mieć,żeby zasługiwać na to uczucie..,przejść do wyższego levelu ;)
Ja całe swoje życie byłem olewany przez kobiety na realu....dlatego ciężko mi opanować tą całą miłość.

Mam nadzieję,że żadna z Was(Linka,Ola) nie będzie na mnie zla.
:)

przez Agasaya 08 cze 2011, 20:06
lone_eagle, powiem Ci że moim zdaniem bardzo wiele opiera się na działaniu... po pierwsze może szukasz sobie wybranki serca w nieodpowiednich miejscach? może zakochujesz się w powierzchowności i wyidealizowanym obrazie charakteru tych dziewczyn?
Dla mnie miłość to coś co rodzi się bardzo powoli a przez ten czas można ocenić czy ta osoba jest tego warta...

człowiek nerwica, miłość jest wtedy kiedy dla drugiej osoby robisz coś czego nie zrobiłbyś dla nikogo innego, kiedy bardziej pragniesz jej dobra od swojego, kiedy całując tę osobę czujesz się najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi ;)
Na miłość nie trzeba sobie zasłużyć... Każdy człowiek na nią zasługuje.
Agasaya

przez Sorrow 08 cze 2011, 20:16
dominika92 napisał(a):człowiek nerwica, błagam Cię, weź przestań. czy byłeś kiedykolwiek w długoletnim związku? jeśli nie, to jak możesz wiedzieć co to miłość, jeśli jej nie doświadczyłeś..a z upodobaniem się o tym wypowiadasz i jeszcze doradasz ludziom żeby się rozstawali. na jakiej podstawie? w oparciu o własne doświadczenie???? przepraszam ale nie mogę już czytać tych głupot. rozumiem że Cię krzywdzono, ale Ty miłości tak naprawdę jeszcze nie zaznałeś - obustronnej, prawdziwej, czułości ipartnerstwa w związku. więc błagam nie mów że miłości nie ma. pogadamy jak się zakochasz ze wzajemnością.

Nienawidzę was wszystkich.

przez depresyjny86 08 cze 2011, 20:30
szczególnie jak ktoś jest w związku, to Ty mu karzesz sie zastanowić, błagam.....

Każe się zastanowić jeżeli ktoś pisze,że jest okłamywany przez partnera czy partnerke,żle traktowany,molestowany psychicznie,albo ktoś kogoś zdradza...,piszę tak jak widać,że komuś ewidentnie jest żle w danym związku.
:)

przez Sorrow 08 cze 2011, 20:46
Lady_B napisał(a):człowiek nerwica, miłość jest wtedy kiedy dla drugiej osoby robisz coś czego nie zrobiłbyś dla nikogo innego, kiedy bardziej pragniesz jej dobra od swojego, kiedy całując tę osobę czujesz się najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi ;)
Na miłość nie trzeba sobie zasłużyć... Każdy człowiek na nią zasługuje.

Tzn. w jaki sposób to niby działa? Z tego co wiem to trzeba mieć specyficzne dobrane przez ślepy przypadek preferowane przez biologię cechy i wykonać specyficzne czynności bo być kochanym.

przez Agasaya 08 cze 2011, 20:49
Sorrow, masz dziwne pojęcie na temat miłości...
Agasaya

przez dogomaniaczka 08 cze 2011, 20:49
Sorrow, he? ;/

przez ALEKS*OLO 08 cze 2011, 20:51
człowiek nerwica, nie jestem zła na Ciebie, zresztą wiesz, że Cie bardzo lubie, ale tu nie ma nic do poznawania, dyskutowania, filozofowania, stwierdzania co to? i z czym to sie je ..... jest milość miedzy dwojgiem ludzi, emocja, uczucie, cheć szczescia tej drugiej osoby i tyle, i dowiesz sie o tym wtedy kiedy bedziesz pewny ze to to .
Chemia, nie wiem co to ta chemia, ile dup tyle chemii, dla jednych bedzie to fajna ksztaltna dupcia do poruchania a dla kogoś innego bycie z druga osoba na dobre i na złe....
Rozumiem, ze ktoś kto został skrzywdzony będzie negował istnienie "miłośći" , szczescia, partnerstwa itd ... ale to nie znaczy, że reszta ludzi to zakochane głupki i na 100 % będą cierpieć, a u niektórych ( u Ciebie Darku też) istnieje taka zasada.
A ja wiem, że w gruncie rzeczy bardzo pragniesz tej miłośći, a te teksty to tylko obrona .... ale my za Ciebie życia nie odmienimy.
ps Siostra brata lubi i sie nie gniewa o nic *:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg