sauna

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

sauna

przez Niesia 04 cze 2011, 17:49
Otwierają w moim mieście nowy basen z sauną. Chciałam się wybrać na to drugie, ale trafiłam na regulamin i oto co tam wyczytałam:
Z sauny nie mogą korzystać osoby:

- chore na klaustrofobię, schizofrenię i inne schorzenia psychiczne

Klaustrofobię rozumiem, ale o co do cholery chodzi ze schizofrenią i innymi schorzeniami psychicznymi? Przez nerwicę nie mogę korzystać z sauny? Dlaczego?
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.

— Marilyn Monroe

sauna

przez *Wiola* 04 cze 2011, 17:54
Niesia,

Nerwica to nie choroba psychiczna.
Moderator

sauna

przez betty_boo 04 cze 2011, 19:25
Dokładnie, nerwica to zaburzenie. Ja zawsze korzystałam i korzystam z sauny (tylko parowej) i uważam że jest to jedna z rzeczy ktore mnie bardziej relaksują.
polecam wszystkim

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

sauna

przez shadow_no 06 cze 2011, 14:17
Niesia, mam wrażenie że chodzi o zwykłe względy bezpieczeństwa. Zarówno osoby chorej jak i współsaunowiczów. Miałem styczność na co dzień z schizofrenikami i w niektórych przypadkach zaawansowanej schizofrenii takie osoby mogą wyrządzić krzywdę zarówno sobie jak i innym.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

sauna

przez marcja 06 cze 2011, 20:43
Niesia, gdzie nowy basen bedzie ??? :) Zawsze tak pisza w regulaminach saun, ale nie dotyczy to raczej nerwicy, bo sauna jest raczej polecana w celach odprezenia, rowniez w nerwicy.

Sortuj wg