Czy lubicie siebie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Czy lubicie siebie?

przez stracony 09 lip 2010, 22:27
N-I-E-N-A-W-I-D-Z-Ę !!!!!! Ludzie postrzegają mnie jako grzecznego,ułożonego i spokojnego gościa. No i taki jestem, flegmatyczny,niezaradny, leniwy, skretyniały, beznadziejny buc.
kiedyś dystymia, niedawno nerwica z silną depresją a teraz oby "tylko" dystymia

przez roam 09 lip 2010, 22:34
Roberrrto napisał(a):Nie, nie lubię siebie. Czasem nawet nienawidzę. A jak mi ktoś mówi, że mnie lubi, to myślę, że słabo mnie zna. Gdyby znał(a) mnie lepiej, to nienawidził(a)by mnie tak samo jak ja siebie nienawidzę...

Świetnie to ująłeś, mam podobnie, choć czasem uważam, że jestem piękna (nie chodzi głównie o wygląd :mrgreen: ), ale gdy chodzi o kontakty z innymi ludźmi, to zawsze mam tak, jak napisałeś.

przez depresyjny86 10 lip 2010, 23:02
Ostatnio nawet lubię.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 14 lip 2010, 15:42
A ja siebie kocham :105:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Shadowmere 14 lip 2010, 15:56
A mi się często zdaje,że jestem fascynująca.Ale nie chcialabym przyjaznic się z kims takim jak ja.
Shadowmere

przez agusiaww 14 lip 2010, 16:01
Ja siebie kocham bo jestem po prostu dobrym czlowiekiem, chociaz czasami bywam fkurfiajaca, aha no i za to ze mam ladne usta i dlugie wlosy :oops: :mrgreen: (a co tam mozna sobie poslodzic).
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez zdesper 14 lip 2010, 16:14
daj ocenic;))
zdesper

przez Korba 14 lip 2010, 16:24
w tym temacie czuję się dość ambiwalentnie...

zdradzam silne objawy zakochania w sobie; typu przekonanie, że gdybym była facetem, chciałabym mieć taką kobietę; albo że jestem taką indywidualistką, że nic dziwnego, iż nikt mnie nie rozumie, bo jestem za mądra, a wszyscy tacy płytcy, ogólnie jestem jednym wielkim chodzącym nieodkrytym talentem :mrgreen:
jednocześnie czuję do siebie nienawiść czy wręcz odrazę, której nie potrafię uzasadnić, z wielką pasją dokopuję sobie, sama siebie obrażam i z siebie drwię, co prowadzi do aktów autoagresji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. to bywa naprawdę nie do wytrzymania.

myślę, że żadna z tych skrajności nie jest zdrowa.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Shadowmere 14 lip 2010, 16:35
Korba, mam to samo.
Szczerze mówiąc wolalabym być trochę głupsza-wtedy też pewnie latwiej byloby mi siebie polubić.

Na pewno nie moglabym napisać,że kocham się za to,że mam "ładne usta i dlugie wlosy".Uroda jest kwestią przypadku.
Shadowmere

przez mikamika 14 lip 2010, 16:40
Ja siebie nienawidze. Za charakter. Osobą, którą najbardziej nie znoszę na tym świecie jestem ja.
mikamika

przez aanik 14 lip 2010, 16:58
Dni, w których lubię siebie, mogę policzyć na palcach...chociaż teraz już jest ciut lepiej, co nie oznacza, że nagle sie polubiłam, ale że raczej nie zagnębiam się faktem jaka to ja jestem beznadziejna, tylko stałam się sobie bardziej obojętna. Zero uczuć względem siebie....nie jest mi z tym dobrze. Czuję się jakbym nie istniała.

Sortuj wg