Chemia i Trucizny w żywnośći !!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Rafalo 24 maja 2011, 19:04
Mnie najbardziej irytuje jak widzę mamusie karmiące dzieci tylko i wyłącznie tym chemicznym żarciem ze słoiczków, biedne dzieci :-|

To jest jeszcze nic.Co raz częściej sie widzi mamusie karmiące dzieciaki fast foodami.

przez Agasaya 24 maja 2011, 19:22
Rafalo napisał(a):
Mnie najbardziej irytuje jak widzę mamusie karmiące dzieci tylko i wyłącznie tym chemicznym żarciem ze słoiczków, biedne dzieci :-|

To jest jeszcze nic.Co raz częściej sie widzi mamusie karmiące dzieciaki fast foodami.

albo plastikowymi truskawkami które udają nowalijki :shock:
Agasaya

przez Adamo 24 maja 2011, 19:23
Fast foody i tłuszcze trans to najgorsze co może być, ale smaczne. Czasem można zjeść wszystko, nawet parówki itp.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pinkii 24 maja 2011, 20:11
Od czasu do czasu wszystko można zjeść. Ja jestem z siebie dumna, że jem teraz fast foody około raz w tygodniu, a nie jak kiedyś codziennie. Wreszcie udało mi się zmienić nawyki żywieniowe.
Obrazek
zbanowany

przez Agasaya 24 maja 2011, 20:17
Pinkii, raz w tygodniu??!! :shock:
ja jem 2-3 razy do roku...
a i tak jestem gruba jak świnia :evil:
Agasaya

przez Pinkii 24 maja 2011, 20:43
Lady_Beznadzieja napisał(a):Pinkii, raz w tygodniu??!! :shock:
ja jem 2-3 razy do roku...
a i tak jestem gruba jak świnia :evil:

To jest sukces. Miałam swojego fast fooda więc jadłam na śniadanie, obiad i kolację. Potem zmieniłam branżę i jadałam codziennie coś innego z fast foodów- jechałam po kfc, mc donald'sa albo subwaya, a jak mi się nie chciało wychodzić z domu to dzwoniłam do knajpy po pizzę albo coś podobnego- już tak dobrze mnie znali że jak dostałam żarcie to dostawałam smsa od dostawcy czy smakowało :lol: :roll: Więc raz w tygodniu to sukces- tym bardziej że oprócz tego jem bardzo zdrowo.
Obrazek
zbanowany

przez marcja 24 maja 2011, 20:46
Co do sloiczkow dla dzieci, niektore sa godne polecenia np. trudno dostepne Holle czy poczciwy Rossman ( tak, tak! :smile: )

A parowki kocham do tego stopnia, ze nie przeszkadza mi nawet swiadomosc, ze robione sa z odpadow, m.in wymion i penisow uroczych zwierzatek 8)

przez Agasaya 24 maja 2011, 20:50
Pinkii, to faktycznie sukces... ;)

marcja, ja też lubię parówki ale jadam tylko berlinki albo sokołów. oj tam wymiona czy penisy pfff ludzie żołądki jedzą...
Agasaya

przez marcja 24 maja 2011, 20:54
Rowniez tylko Berlinki i Sokolow, ale nie te z napisem delikatesowe, a drugie :)
Jeszcze wiedenskie z Lidla spoko sa ;) J
a moge jesc i zoladki i nerki i inne organy, ale wiem, ze sporo osob to obrzydza;)

przez Agasaya 24 maja 2011, 21:04
yagh... ja z takich wynalazków jadam tylko wątróbkę
Agasaya

przez Sean1 25 maja 2011, 09:46
A parowki kocham do tego stopnia, ze nie przeszkadza mi nawet swiadomosc, ze robione sa z odpadow, m.in wymion i penisow uroczych zwierzatek 8)

A co wy gadacie wszyscy z tymi parówkami, jakie penisy i wymiona. Ja zawsze sobie mówię że może tam resztki są jakieś i po prostu dużo tłuszczu i wody, a to gadanie to jakieś teorie spiskowe 8) Jak można wiedząc że takie coś tam jest jeść to, przecież świnia ledwo by to tknęła i to ohyda co najmniej :D Jakbym się dowiedział na stówę że tam coś takiego jest, to bym chyba poszedł i wepchnął tą parówkę z hot dogiem pani od budek która mi to sprzedała wiadomo gdzie.

przez linka 25 maja 2011, 10:20
Sean1, no to witamy na ziemi....bo dokładnie z tego robione są parówki, jak masa odkostniona, szpik, chrząstki, skóry, ścięgna, 35-40% tłuszczu, dużo soli, fosforanów i śladowe ilości mięsa, Na 100 kg masy - tylko 7 kg mięsa. Tak to niestety wygląda.
Możesz zacząć już biegać po budkach s hot dogami bo to tu opisujemy to nie jakieś fanaberie ...tylko prawda, a to twoim obowiązkiem jest wiedzieć co sobie do organizmu pakujesz ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez _asia_ 25 maja 2011, 10:27
marcja napisał(a):a moge jesc i zoladki i nerki i inne organy, ale wiem, ze sporo osob to obrzydza;)

no mi to akurat też nigdy nie przeszkadzało. pamiętam, że jako dziecko lubiłam tylko mięsa: łapki, szyję, żołądek i serce z kurczaka. ;) a potem jeszcze wątróbkę.

-- 25 maja 2011, 09:28 --

ale parówki... brrrrr!!! :zonk:
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez Adamo 25 maja 2011, 11:19
Sean1 napisał(a):A co wy gadacie wszyscy z tymi parówkami

Teraz już wiesz skąd to powiedzenie: "im mniej wiesz tym lepiej śpisz" ;)
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Sortuj wg