O czym rozmawia się z 2 połówką?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pekola 08 maja 2011, 12:00
Jejku to jak nie jesteś w związku to po co zakładasz taki temat? :shock:

Jeśli byłbym w związku i załorzyłbym ten temat to pewnie byłyby gadki ''to po co pakowałeś się w związek skoro nie wiesz o czym gadać''.

Teraz nie jestem w związku ale pytam się by wiedzieć o czym gadają pary po wyczerpaniu tematów rozmów by wiedzieć czy jest sens się w cokolwiek angażować - też źle. :roll:

następnym razem radzę iść do normalnego psychologa, na zwykłą terapię grupową czy indywidualną
Pójdę ale nie teraz :>
Pekola

przez linka 08 maja 2011, 12:07
Pekola, aha i nie masz zamiaru pakować się w związek bo nie będzie o czym gadać? Jaki to dla mnie kosmos :lol:

o czym gadają pary po wyczerpaniu tematów rozmów

Nie ma czegoś takiego jak wyczerpanie tematów rozmów, jak ludzie nie mają o czym ze sobą rozmawiać to się rozstają.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Thazek 08 maja 2011, 12:09
Pekola, Tematy nigdy się nie kończą... ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pekola 08 maja 2011, 12:20
Pekola, aha i nie masz zamiaru pakować się w związek bo nie będzie o czym gadać? Jaki to dla mnie kosmos :lol:

jak ludzie nie mają o czym ze sobą rozmawiać to się rozstają.

Właśnie o to mi chodzi. Jeśli istnieje ''zagrożenie'', że wyczerpią się tematy (a napewno tak by się stało) to po co mam mam się w cokolwiek angażować, jeśli skutkuje to rozstaniem.
Niby podaliście tematy rozmów ale przez kolejne kilka lat, dzień w dzień mam gadać o swoich zainteresowaniach, o tym co będę robić na przyszłość i wiele innych.

Najlepiej to klasztoru pójść...

Pekola, Tematy nigdy się nie kończą... ;)
Akurat mi się skończyły, bo już wałkuję setny raz te same tematy z kolegą aż mnie mdli i nie potrafię wymyśleć nic innego :lol:
Pekola

przez linka 08 maja 2011, 12:24
Pekola, nie nie istnieje takie ryzyko że się wyczerpią tematy....jak się ludzie kochają, chcą ze sobą być to zawsze znajdą jakiś temat.
Ciężko ci to wytłumaczyć - byłeś kiedyś w jakimś związku??
Ludzie nie przestają się kochać bo brakuje im tematów do rozmów...jest na odwrót....

Ale co ma do tego twój kolega? Co to on jest jedyną osobą na tym świecie z którą gadasz?
Pytałam się, nie rozmawiacie o swoich pasjach? O autach? o sporcie? polityce? Dziewczynach? studiach? pracy? planach wakacyjnych? O niczym.....dwóch kolesi w wieku 20 lat rozmawia o nauczycielkach ??
Cały czas mam wrażenie, ze rozmawiam z 16 latkiem.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Pekola 08 maja 2011, 12:34
Co to on jest jedyną osobą na tym świecie z którą gadasz?
Tak i jeszcze matka.

Pytałam się, nie rozmawiacie o swoich pasjach? O autach? o sporcie? polityce? Dziewczynach? studiach? pracy? planach wakacyjnych?
Autka, polityka, sport, gierki komputerowe nas nie interesują. Kolega nie gustuje w dziewczynach, na studia się nie wybieramy, praca na razie mnie nie interesuje bo renta na kilka lat.

Cały czas mam wrażenie, ze rozmawiam z 16 latkiem.....
Po psychozie mi się pogorszyło. Widzę spore różnice między ja poprzednim a dzisiejszym. Ponoć znów jestem w psychozie od miesiąca. :shock:
Pekola

przez paradoksy 08 maja 2011, 12:35
Pekola napisał(a):Ponoć znów jestem w psychozie od miesiąca. :shock:

no... to by tłumaczyło tyle tych genialnych Twoich tematów.
paradoksy

przez Sean1 08 maja 2011, 12:37
Jak się dobrze czujesz w towarzystwie takiej osoby to zawsze znajdą się tematy, albo chociażby samo przebywanie ze sobą nawet w milczeniu będzie sprawiało przyjemność. A jak masz się zastanawiać o czym gadać zwłaszcza z tak bliską osobą to bez sensu to jest. W ogóle już chyba na wstępie się stwierdza czy macie wspólny język z taką osobą czy nie. I nie dotyczy to tylko drugiej połówki, ale też ogólnie ludzi... po co ci ten kolega z którym masz gadać na siłę? Nie macie o czym rozmawiać, może nie jest materiałem na przyjaciela dla ciebie i nigdy się dobrze nie dogadacie.

przez Pekola 08 maja 2011, 12:39
no... to by tłumaczyło tyle tych genialnych Twoich tematów.
Przykłady proszę.
Pekola

przez linka 08 maja 2011, 12:40
Np ten 8)

-- N maja 08, 2011 11:41 am --

Skoro nic cię nie interesuje i w ogóle...wiesz, marazm to nie będziesz miał tego problemu o czym rozmawiać z dziewczyną....bo jej nie znajdziesz do momentu aż nie zaczniesz czegoś robić ze swoim życiem. Easy. Radzę zająć się tym, zamiast takimi bzdurnymi tematami jak ten 8)
Przyjaciel forum

przez Pekola 08 maja 2011, 12:49
Np ten 8)
Dziwne, że na innych forach nie mam problemu z dziwnymi tematami(na tamtych forach praktycznie sami 30+). Więc albo wy jesteście nadwrażliwi albo to forum na mnie tak oddziałowuje. :oops:
Pekola

przez paradoksy 08 maja 2011, 12:52
idąc tokiem tytułów Twoich tematów niedługo będzie "jak robisz kupę?".
paradoksy

przez Lord Kapucyn 08 maja 2011, 12:55
Tu już będzie więcej do powiedzenia, bo istnieje 7 typów konsystencji stolca.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Pekola 08 maja 2011, 13:02
idąc tokiem tytułów Twoich tematów
Założyłem kilka tematów i jakoś nie widzę w nich głupoty. Dlaczego nie był dla ciebie głupi temat o jakiejś osobie co wyrywała sobie łoniaki i coś obrzydliwego z nimi robiła?
Co ma być głupiego w temacie ''przeciwieństwo hipochondrii'' ? Problem psychiczny jak każdy inny a nie, że głupi, bo tak uważasz...
Pekola

Sortuj wg