Znaki zodiaku ;) Które najbardziej podatne na depresję ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Krzysiek1234 07 maja 2011, 14:11
marcja napisał(a):
Krzysiek1234 napisał(a):O kurde, wyszło mi że jestem księżycowym Baranem :shock: Ty Marcja wiesz co... Ty chyba masz rację z tym księżycem :mrgreen: o tych "wewnętrznych potrzebach" itd... Bo akurat szczerze mówiąc, ja tak w największej skrytości, już od długich lat sobie marzę o wielkich podbojach, ekspansji, "tworzeniu i niszczeniu", itp :mrgreen:
Dodam, że pomimo chwilowego kryzysu tożsamości, pozostaję przy Wadze ;) Wolę być teraz Wagą, a Barany to niech... idą się bóść :) no, z wyjątkiem jednego takiego

Nie musisz sie wyrzekac wagi, bo i waga i baran naleza do Twojego osobistego horoskopu:) W dniu Twoich urodzin slonce znajdowalo sie w wadze a ksiezyc w baranie. Ksiezyc podobnie, jak slonce (i jeszcze pare innych aspektow horoskopu) nalezy do tzw. planet osobistych i wszystkie one maja wplyw na osobowosc.
Zeby poznac dokladna charakterystyke, czy ustalic kto bedzie dla nas dobrym parterem (jesli ktos wierzy w astro) nalezy znac inne pozycje planet, a nie tylko samego slonca.

oj tam :) się wie:) ja tam nie zamierzam się niczego wyrzekać, bo też i niczego sobie nie "wrzekam";) To co zacytowałaś było pisane pod wpływem rozbawienia, tylko pół serio... Emotikonki tego nie zawsze oddają:) W tym wszystkim, tym całym zodiaku solarnym i księżycowym, zabawną ciekawostką jest to, że się akurat zgadza bardzo wiele rzeczy. W moim przypadku.
Ogólnie w astro nie bardzo wierzę. Data urodzenia ma mieć taki wpływ na naszą osobowość? yyyyyyyyy.... eeeeeeee......

przez bretta 08 maja 2011, 15:26
a ja bliźniak, ale właściwie nigdy się nie wgłębiałam w żadną numerologie, horoskopy, gwiazdy i takie tam oddziaływania:p..
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez khaleesi 15 maja 2011, 14:09
Czy jest tu jakaś rybka płci męskiej do wzięcia ? :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Denial 15 maja 2011, 14:14
Hahahaha, jak zobaczyłam ten temat w wyszukiwarce to aż się uśmiechnęłam :mrgreen: Może zróbcie sondę wśród użytkowników i w ten sposób zagadka zostanie rozwiązana?

Pisał skorpion.

Ogólnie w astro nie bardzo wierzę. Data urodzenia ma mieć taki wpływ na naszą osobowość? yyyyyyyyy.... eeeeeeee......

Uhm, właśnie.
I sing the body electric...

przez ZaP 22 maja 2011, 22:06
Ja jestem koziorożcem, twardo stąpającym po ziemi, zasadniczym i rozważnym. W rzeczywistości nerwica, miękka siuśka i chwiejna emocjonalnie. Tak w wielkim skrócie ;) Psuje statystyki :mrgreen:
kiedy będę mogła już zacząć się cieszyć
ZaP

przez Rafalo 23 maja 2011, 00:04
Ja jestem skorpionem :)

przez milano3 24 maja 2011, 18:09
Ja jestem - Waga. Znak podwójny, wiadomo raz jedna szala jest u góry tymczasem druga w dole. Moja diagnoza: Osobowość chwiejna emocjonalnie typu borderline, inaczej osobowość graniczna. Także, mnie mój znak zodiaku chyba dobrze charakteryzuje. Zmienne nastroje od euforii do depresji nie są mi w żaden sposób obce. Nie sa mi też obce przeciwstawe uczucia: miłość jednego dnia, nienawiść drugiego. :)
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez *Wiola* 24 maja 2011, 18:10
milano3,

Wagi tu przeważają:)
Moderator

przez milano3 24 maja 2011, 18:11
wiola173, to i good. :D
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez carmen1988 24 maja 2011, 18:14
Skorpiony nie dość,że skupione na sobie, przewrażliwione, to jeszcze pamiętliwe. Oto ja.
nerwica wegetatywna

przez sakura_return 31 maja 2011, 20:37
Ja głosuję an wodniki,bo ja nim jestem i mam siedmioro takich dalszych znajomych co mają zdjagnozowaną depresję
Dianka

przez Artemizja 03 paź 2011, 14:42
No ja jestem Strzelcem.Bardzo pamiętliwa i wrażliwa na słowa,a przez to podatna na depresyjne nastroje...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Laima 03 paź 2011, 16:06
Wodnik z trzeciej dekady:nadwrażliwość emocjonalna,emocjonalny chaos,często przechodzą załamania nerwowe i szukają ucieczki w alkoholu i narkotykach
Laima

przez idle 28 lis 2011, 20:08
Tu Ryba ;) myślałam, że będzie nas zatrzęsienie, bo niby takie ciepłe kluchy, a tu proszę. Mój charakter się średnio zgadza z opisami w horoskopach, na pewno skłonność do introspekcji i introwertyzm pasują. Mówicie, że jak znak podwójny, to taki sam charakter? Och, żeby tylko podówjny :smile:
idle

Sortuj wg