Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaki zodiaku ;) Które najbardziej podatne na depresję ?


Margolka

Rekomendowane odpowiedzi

Temat troszkę z przymróżeniem oka, ale jak wiadomo astrologia to poważna dziedzina nauki :D. Jestem zodiakalną rybką, przyznam czasami czytam horoskopy, oczywiście dla rozrywki. Śmieję się z tych bzdur lecz... zadziwia mnie trafność opisów charakterów astrologicznych poszczególnych znaków zodiaku. Wiadomo też ogólnie, że ludzie urodzeni w określonym czasie mają większe predyspozycje do chorób psychicznych. Mówi się np., że rybki i raki to słabe i chwiejne charaktery skłonne do depresji i czarnowidztwa. Co o tym myślicie? Jaki znak reprezentujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się np., że rybki i raki to słabe i chwiejne charaktery skłonne do depresji i czarnowidztwa. Co o tym myślicie? Jaki znak reprezentujecie?

 

Mój pierwszy facet, z którym byłam 5 lal, był spod znaku Ryb - nie był skłonny do depresji czy czarnowidztwa, miał anielską cierpliwość.

Mój ostatni facet był spod znaku Raka - zdecydowana skłónność do depresji, chwiejny i słaby charakter... Znam jeszcze kilka Raków i też mają niestabilne, chwiejne nastroje.

 

A ja jestem Wodnikiem. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko:)) Lwy są straszne :mrgreen:

A piszą, że WAGA z LWEM to jeden z najtrwalszych układów.

 

Ja jestem kochającą piękno i harmonię zodiakalną WAGĄ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×