Osama Bin Laden zabity

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Osama Bin Laden zabity

przez paradoksy 03 maja 2011, 09:17
przecież to była ironia...? :mrgreen:
paradoksy

Osama Bin Laden zabity

przez NoOneLivesForever 03 maja 2011, 09:26
Wiem, :mrgreen: Piszę, że kończę, bo jakbym nie napisał, to bym tu jeszcze wchodził - uzależnienie od pisania, a muszę pracować, a nie marnować czas. Te głupie teorie spiskowe wciągają, a pożytku z nich żadnego. :P
NoOneLivesForever

Osama Bin Laden zabity

przez Korba 03 maja 2011, 12:15
ale Wy pierdolicie.
współczuję Wam życia w takim zgorzknieniu.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Osama Bin Laden zabity

przez Dysphorian 03 maja 2011, 12:16
Korba, a ja Tobie w takim zaklamaniu.

-- 03 maja 2011, 12:19 --

-- 03 maja 2011, 12:22 --

m_antoinette, wynika to z tego, ze cos sie szykuje niebawem 8)
"Rzecz zawsze sprowadza sie do dwoch mozliwosci. Zaczac zyc lub zaczac umierac."

Osama Bin Laden zabity

przez Korba 03 maja 2011, 12:25
ach..... czerpanie wiedzy z youtuba i te cudowne teorie, którymi się nakręcacie.

ja, w przeciwieństwie do Was, umiem wypośrodkować. wiem, że wszystko co podają oficjele, to na pewno nie jest cała prawda.
ale co - mają wysłać do Was specjalną poufną informację? przysłać Wam na nerwica.com ciało Bin Ladena abyście mogli orzec, czy to on? bahahahaha :mrgreen:
nie wkręcam się, skoro nie mam monopolu na rację. ale trochę liznęłam tych tematów na studiach, pracowałam jako dziennikarz, znam człowieka, który odbył kilkanaście podróży do Afganistanu - on mnie nauczył trzeźwego myślenia.
nie znamy całej prawdy i nigdy jej nie poznamy, ale też nie wszystko jest kłamstwem.

pytam się, czy również Stany stoją za atakami w Madrycie, Londynie, na Bali? brak odpowiedzi, bo nie było nic o tym na youtube ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Osama Bin Laden zabity

przez Dysphorian 03 maja 2011, 12:32
Korba, ludzie to owieczki. Ida tam i wierza w to co dla nich wygodne.
"Rzecz zawsze sprowadza sie do dwoch mozliwosci. Zaczac zyc lub zaczac umierac."

Osama Bin Laden zabity

przez rober6666 03 maja 2011, 12:40
Hehehehehe
Murzyn dojechał Muzułmanina, a biali tłuści, czerpiący swoją przesiana wiedzę z newsów tv amerykanie, którzy nota bene około 2015 roku według demografów będą w USA etniczną mniejszością na rzecz "kolorowych imigrantów" świętują na ulicach powrót "demokracji" "pokoju" "poszanowania praw człowieka" i właśnie nadchodzącej New Age w rajskim ogrodzie Manhatanu i Wall Street,hehehehehehehhee
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

Osama Bin Laden zabity

przez linka 03 maja 2011, 12:43
Korba, ale ja mam tylko kilka pytań:
-dlaczego dziura w budynku pentagonu była o wiele wiele mniejsza niż powinna być po uderzeniu boeinga?
-Dlaczego przed pentagonem nie było żadnych resztek wraku?
-jak to możliwe że to pierwszy w historii samolot który spalił się doszczętnie?
-jak to możliwe, ze nie ma żadnych nagrań jak rzekomy samolot wlatuje w pentagon?
-jakim cudem wieże były pierwszymi dwoma budynkami na świecie które zawaliły się od posad bo w ich górne części wleciał samolot? Ba, to pierwsze w historii budynki które zawaliły się z powodu POŻARU ( taki jest oficjalny powód) ?
- no i jakim cudem zawaliły się w sposób identyczny jak zawalają się budynki wyburzane detonacjami?

Jak to jest możliwe...nie trzeba być specem od budownictwa, od lotnictwa.....to są rzeczy które widać........
Nie lubię słowa - teoria spiskowa, jakoś tak dla mnie to głupie, to najzwyklejsze ukrywanie pewnych spraw przed społeczeństwem. inna sprawa - czy wyszłoby komukolwiek na dobre ujawnienie pewnych tajemnic? :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Osama Bin Laden zabity

przez linka 03 maja 2011, 12:48
Radujmy się człowiek który od 10 lat nic nie zrobił, o ile w ogóle stał za jakimkolwiek zamachem został zabity, o ile w ogóle został zabity, o ile w ogóle kiedykolwiek istniał 8)
IN GOD WE TRUST
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Osama Bin Laden zabity

przez Korba 03 maja 2011, 12:50
linka, wiesz jak taki samolot jest potężny i ile zawiera w sobie paliwa? jaka jest siła uderzenia? jesteś konstruktorem budynków? znasz się na tym, czy tylko przytaczasz to, co znalazłaś w internecie.

chciałabym też, abyście wyjaśnili mi, co Al Kaida ma ze spiskowania ze Stanami Zjednoczonymi? bo że USA mają interesy w wielu partiach świata, w których interweniują militarnie, to wiem. lecz udział ekstremistów islamskich w atakach jest niezaprzeczalny.
chyba nie powiecie mi, że ich nienawiść do świata zachodu i Ameryki jest też częścią planu w tym momencie kilku kolei administracji rządowych w USA? ta nienawiść do innowierców jest czymś żywym i prawdziwym i stanowi problem znacznie większy niż Wasze domniemane teorie.

ale - Wy wszystko wiecie, Wy nawet nie drążycie, nie rozważacie, tylko macie już swoje gotowe teorie (wyszukane z ciekawych źrodeł). no to się nimi żywcie.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Osama Bin Laden zabity

przez linka 03 maja 2011, 12:55
Korba, ale samoloty już wcześniej się rozbijały! Budynki zawalały!
A to są pierwsze w historii świata takie przypadki!!
Mam kilku znajomych na budownictwie, szwagra pasjonata lotnictwa ....pogadaj z kimś takim, tu u nas w Polsce, popatrzy na zdjęcia i powie ci to samo.....
Ja nie nienawidzę Ameryki ale taka ślepa wiara w to wszystko..........hmmmm ......
Przyjaciel forum

Osama Bin Laden zabity

przez Korba 03 maja 2011, 12:55
linka, rozumiem, że transmisje w Al Jazeerze to były mistyfikacje? Pewnie ucinanie przez kamerą głów porwanych reporterom krajów zachodnich też? dziwi mnie, że widzicie multum zła w być może nie całkiem czystym działaniu oficjalnej administracji jednego z najpotężniejszych krajów na świecie (to potęga, trzeba tępić, nie?), ale nie brzydzą Was tak okrutne akty terroru. dziwię Wam się. nienawidzę ekstremizmu islamskiego z całych sił. brzydzi mnie to bardziej niż polityczne kłamstewka i układy.
no a w teorię, że sama Ameryka spowodowała atak na WTC, nigdy nie uwierzę. nie doceniacie przeciwnika i widzicie zło po niewłaściwej stronie. ale to jest tylko moje zdanie.
tyle na ten temat.
zostawiam spiskowców w swoim gronie.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Osama Bin Laden zabity

przez linka 03 maja 2011, 12:57
Korba, eeeee ja nie widziałam żeby Bin Laden komukolwiek gardło podcinał. Nie twierdzę, ze sama Al kaida to nic złego, to wstrętni zasługujący na śmierć ludzie, zgadzamy się....
Ale że stał za tym ten człowiek akurat? I nie mogli go złapać? I nic zrobić?

Wiesz do Iraku też pojechali po broń masowej zagłady...a znaleźli ....ROPĘ :mrgreen:
Poza tym jak wiadomo wojna to najlepszy biznes na świecie...ot co.

-- Wt maja 03, 2011 11:58 am --

Ja cie...nikt tu nie spiskuje o ile mi wiadomo....po prostu coś nam tu nie pasuje..... ;)
Przyjaciel forum

Osama Bin Laden zabity

przez Korba 03 maja 2011, 12:58
Jak mówiłam, Bin Laden to przywódca IDEOLOGICZNY.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg