Osama Bin Laden zabity

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Osama Bin Laden zabity

przez NoOneLivesForever 02 maja 2011, 18:49
Korba napisał(a):widzę, że tu sami spece od konstrukcji budynków, jak nie lekarze, jak nie bioenergoterapeuci, to konstruktorzy wieżowców z Nowego Jorku :mrgreen:
Bo każdy Polak zna się na piłce nożnej, lotnictwie, konstrukcji samolotów Tupolew i psychologii, aaa i najważniejsze, na polityce globalnej i krajowej, a co, taki wykształcony mamy naród. :mrgreen:

Ja już nie oglądam TV od kilku miesięcy, nie wiem komu wierzyć, mam to gdzieś, wszyscy kłamią tak, żeby osiągnąć własne cele, pamiętacie jak skończyła się afera z pandemią świńskiej grypy, nie przypominam sobie, żeby ci ludzie poszli pod sąd, a informacje, że ta pandemia była ściemą zaraz uciszono, a prawie rok straszyli, w każdym dzienniku codziennie była informacja o grypie, dziś już mało kto pamięta o świńskiej grypie, a Osama, kto go tam wie, mówią nam to co chcą, możemy wierzyć, albo nie wierzyć, nie wiemy, czy to pewne informacje.
NoOneLivesForever

Osama Bin Laden zabity

przez _asia_ 02 maja 2011, 19:18
Korba napisał(a):widzę, że tu sami spece od konstrukcji budynków, jak nie lekarze, jak nie bioenergoterapeuci, to konstruktorzy wieżowców z Nowego Jorku :mrgreen:

oj tam, Kasiu... :P ja tam uważam, że dociekliwość popłaca. :twisted:
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Osama Bin Laden zabity

przez Dysphorian 02 maja 2011, 19:27
NoOneLivesForever napisał(a):
Korba napisał(a):
pamiętacie jak skończyła się afera z pandemią świńskiej grypy, nie przypominam sobie, żeby ci ludzie poszli pod sąd, a informacje, że ta pandemia była ściemą zaraz uciszono, a prawie rok straszyli, w każdym dzienniku codziennie była informacja o grypie, dziś już mało kto pamięta o świńskiej grypie.

na to tez mam odpowiedz:
wlasciwie to D. Icke :D
"Rzecz zawsze sprowadza sie do dwoch mozliwosci. Zaczac zyc lub zaczac umierac."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Osama Bin Laden zabity

przez Korba 02 maja 2011, 21:00
_asia_ napisał(a):

oj tam, Kasiu... :P ja tam uważam, że dociekliwość popłaca. :twisted:

myślę, że poprzez dociekliwość można se nieźle dać nawkręcać różnych teorii manipulujących półprawdami.
a ja nie dam sobą manipulować. do wszystkiego należy podchodzić z odrobiną dystansu i zdrowego rozsądku.
pewnie, że całej prawdy o różnych rzeczach się nigdy nie dowiemy, ale jak powiedziałam - teorie spiskowe mnie nie kręcą.

zresztą jak od Osamy przeszliśmy do świńskiej grypy, to za chwilę wrócimy do Smoleńska :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Osama Bin Laden zabity

przez ALEKS*OLO 02 maja 2011, 21:00
Koło dupy mi to lata .... i tak to nie przywróci życia tym, którzy je stracili ... a religia to kupa gówna, która robi tylko smród i tyle w tym temacie.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Osama Bin Laden zabity

przez _asia_ 02 maja 2011, 21:13
Korba napisał(a): do wszystkiego należy podchodzić z odrobiną dystansu i zdrowego rozsądku.

ja mówię właśnie o dociekliwości z odrobiną dystansu i zdrowego rozsądku - jedno drugiego przecież nie wyklucza. :mrgreen:
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Osama Bin Laden zabity

przez NoOneLivesForever 02 maja 2011, 22:31
Szukali go 10 lat i po tym jak znaleźli i zabili wyrzucili za burtę, bo żadne państwo nie chciało go pochować, hmm, brzmi rozsądnie. :smile:
@Dysphorian
Tego Icke'a widziałem kiedyś jak opowiadał o jaszczurach z kosmosu, czy czymś takim, więc wolę go już nie słuchać. Nie jestem do końca pewny, ale na 90% to był on.
@Korba
Please, porozmawiajmy o Smoleńskuu :D
NoOneLivesForever

Osama Bin Laden zabity

przez Dysphorian 02 maja 2011, 23:22
NoOneLivesForever, Tak to on hehehe. Wlasciwie gdyby nie ten szczegol to uznalbym go za batdzo wiarygodnego, jednak mimo wszystko jego argumenty maja to do siebie, ze latwo je sprawdzic i zweryfikowac i w wielu przypadkach gosc ma poprostu racje, pomijajac jaszczury-w to nie uwierze ni ma bata :D
"Rzecz zawsze sprowadza sie do dwoch mozliwosci. Zaczac zyc lub zaczac umierac."

Osama Bin Laden zabity

przez Korba 02 maja 2011, 23:57
NoOneLivesForever, co do Smoleńska to przecież wiadomo, że to był zamach i stoją za nim Tusk z Putinem!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Osama Bin Laden zabity

przez m_antoinette 03 maja 2011, 00:36
Z pewnością nie żyje, a pochówek w morzu to mądry pomysł żeby wokół grobu tłumów nie było... Mnie raczej zastanawia po co go zabili, był pretekstem do "walki z terrozyzmem", a skoro już nie żyje, to trzeba będzie nowy pretekst wymyśleć.

Osama Bin Laden zabity

przez Korba 03 maja 2011, 00:38
wraz ze zgładzeniem Bin Ladena terroryzm nie przestaje istnieć, nie ma jej głównego symbolu, jest to cios, a nie koniec walki.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Osama Bin Laden zabity

przez Dysphorian 03 maja 2011, 00:40
m_antoinette, po to zeby wzroslo morale wsrod tych, ktorzy rzekomo walcza z teroryzmem i stlumic glosy mowiace o ewentualnym wycofaniu sie z tego przedsiewziecia. Skoro sa "efekty" to znaczy ze jestesmy skuteczni. Pozatym jak juz pisalem, tuz po ogloszeniu wiadomosci wzrosl kurs dolara 8)

Osama Bin Laden zabity

przez m_antoinette 03 maja 2011, 01:25
Dysphorian, to ja wiem, ale czemu akurat teraz a nie 5 lat wcześniej albo 5 lat później? ;) co się teraz takiego wydarzyło czy co wpłynęło, że trzeba było to zrobić teraz?

Osama Bin Laden zabity

przez NoOneLivesForever 03 maja 2011, 09:10
Coś na pewno.
Korba napisał(a):NoOneLivesForever, co do Smoleńska to przecież wiadomo, że to był zamach i stoją za nim Tusk z Putinem!
Jasne, że Putin, bo mu się te oczka tak świecą, yhy, Obrazek
Kończę z tym tematem, :papa:
NoOneLivesForever

Sortuj wg