Uroda a choroba, leczenie

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez linka 19 kwi 2011, 23:07
Ritka7x, masz 20 lat...zajrzyj czasem do słownika :roll:

No i nie pisz, ze dla kobiet to ważne, każdej kobiecie zależy itd itd, to straszne generalizowanie.
Jak byłam chora to akurat wygląd miałam głęboko w tym brzydszym końcu układu pokarmowego....... :bezradny:
Wygląd nigdy nie był dla mnie najważniejszy, co nie jest równoznaczne z tym, że się dla mnie nie liczy ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ritka7x 19 kwi 2011, 23:13
heh..linka proszę Cię nie filozofuj ok...każdemu kto pisze szybko zdarzy się pomyłka...nie rozumiem Cię piszesz..żebym nie mówiła,że to ważne, a potem, że każdej kobiecie na tym zależy itd..,a jak zależy tzn,że to jest dla kobiety ważne..więc się zastanów co chcesz powiedzieć moja droga,zanim coś napiszesz...

-- 19 kwi 2011, 22:15 --

a w ogóle taka pisownia jest teraz na topie...ja i Schadowmere już jesteśmy na topie :mrgreen:

przez linka 19 kwi 2011, 23:20
Taka pisownia to robienie z siebie nieuka .... i nie filozofuję tylko zwracam ci uwagę.

Skoro nie rozumiesz co do ciebie napisałam to może wytłumaczę jaśniej.

Nie wypowiadaj się za wszytskie kobiety tylko za siebie. Bo generalizujesz - a to odbiera wiarygodność twoim wypowiedziom.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ritka7x 19 kwi 2011, 23:26
hah...linka nie zazdrośc,że nie jesteś na topie...takie błędy są teraz modne i to nie jest oznaka nieuctwa tylko bycia trendy :D ...generalizuję..heh....ja tylko powiedziałam,że dla większości kobiet wygląd jest ważny...nie rozumiem co w tym dziwnego...bo gdyby nie był ważny to większość wyglądała by jak za czasów kamienia łupanego :D ...więc nie wiem o co Ci chodzi...

-- 19 kwi 2011, 22:31 --

linka Ty mi mówisz,że Ja robię błedy..a Twoim, Ciebie piszesz małą literą...do każdej osoby powinno pisać się dużą..widzę,że też jesteś na topie;D

przez *Monika* 19 kwi 2011, 23:32
Ritka7x, to ja nie chcę być na topie. Wolę nie walić byków i uchodzić za treny inaczej.
Shadowmere piszemy przez "h" :D
Obrazek
Główny Moderator

przez linka 19 kwi 2011, 23:36
Gwoli ścisłości, forum to nie ta sama forma co list formalny i pisanie zaimków osobowych (twoim, ciebie) wielką literą ( nie z wielkiej litery, z dużej litery) to nadużycie. Pisanie ich małą literą, tutaj, to nie żaden błąd 8)
Przyjaciel forum

przez Ritka7x 19 kwi 2011, 23:37
ale na pewno też nieraz byka walnęłaś..i jesteś trendy :mrgreen: ...a ja piszę przez ,,ch'' :mrgreen: i git :mrgreen:

przez *Monika* 19 kwi 2011, 23:38
Ritka7x, Oj Ritka7x, Ritka7x, taka duża dziewoja z Ciebie.............. :evil: :roll:
Obrazek
Główny Moderator

przez Ritka7x 19 kwi 2011, 23:40
heh...jak się do kogoś osobiście zwracasz to z normalnej przyzwoitości pisze się z dużej litery.

-- 19 kwi 2011, 22:43 --

Boże ja tu sobie chciałam pożartowac a Wy się w jakiś sposób chcecie Dowartościować poprzez zwracanie mi uwagi,że zrobiłam 2 błędy ortograficzne żallllll :roll:..w ogóle 0 poczucia humoruu..masakra :roll:

przez into the void 19 kwi 2011, 23:55
dziewczyno zrób może morfologie najpierw i idź do dermatologa..
jeśli tak bardzo jest dla Ciebie ważna Twoja uroda to dbaj o nią i wsio.

przez buu 20 kwi 2011, 10:13
Co do tematu w krytycznych momentach w ogóle nie obchodził mnie mój wygląd. Nie zwracałam na to uwagi, nawet nie przeglądałam się w lusterku. Kilka razy zdarzyło się, że ojciec zawoził mnie gdzieś na siłę w piżamie.

Oczywiście warto dbać o siebie. Nie mówiąc już o podstawowych zasadach higieny :P To choroba nas wyniszcza, więc leczenie też w jakiś sposób pozytywnie wpłynie na wygląd i postrzeganie własnej osoby. Też narzekam bo moja cera się popsuła, bo chudnę momentalnie jak przyjdzie silny stres, ale da się z tym walczyć. Ważne by ten wygląd nie przysłaniał wszystkiego.

A offtop z ortografią moim zdaniem jest zbędny :mrgreen: sama poprawiam ludzi, ale na forum moim zdaniem nie ma sensu się o to wykłócać..

Ritka7x, ja też już nie raz mówiłam marsz do lekarza. I tak jak napisała into the void, przejdź się do dermatologa, poradź się. W aptece są dostępne różne suplementy. Ja sama zazywam tabletki na wzmocnienie włosów.
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

przez Ritka7x 20 kwi 2011, 11:20
wiem...teraz też zażywam skrzyp itp...może coś da,ale pewnie mało co,bo jak człowiek ciągle jest spięty, taka moja choroba to stres zje te wszystkie witaminy niestety...więc dla mnie ratunek to terapia..właśnie dziś zadzwonie do ośrodka,żeby się umówić...

przez _asia_ 20 kwi 2011, 11:29
jeśli chodzi o skórę to polecam cynk, miedź i witaminę E.
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez Szopik 20 kwi 2011, 11:30
Ritka7x, doskonale Cię rozumiem, ból psychiczny wykańcza fizycznie, musisz trochę obejść temat i zrobić to co ta choroba robi z nas, oszukiwać...

Szkoda, że cynk nie jest w komponencie z miedzią, boję się trochę suplementować cynkiem, oczywiście organicznym do ssania. ;)
szopik jest obserwowany
obserwowany

Sortuj wg