Zaburzenia psychiczne czy coś normalnego czego nie rozumiem

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez NoOneLivesForever 14 kwi 2011, 12:07
Tym sposobem uniknąłem opieprzenia, :D
NoOneLivesForever

przez Zenonek 14 kwi 2011, 12:13
Pinkii napisał(a):Jak to? To u nas już były w niedawnej historii jakieś zamachy na nasze Państwo ze strony innego?

Moje babcie czy potem i rodzice itd też żyli w latach 50-70 i nie mają takich schiz.
Ci ludzie ciągle krzyczą że chcą prawdy, ale co dla nich jest tą magiczną prawdą? Co oni i od kogo chcą usłyszeć? Ja tego nie rozumiem kompletnie.

Wiesz oni sa w sytuacji gdzie walcza o w ich pojeciu sluszna sprawe, uczestnicza w jakims przedsiewzieciu...Maja prawo sie emocjonowac...

Ciebie nigdy nie poniosly emocje ? Sama kiedys pisalas, ze jak Twoj facet nie chcial Cie zabrac do Aqua Parku to ciskalas sie na ziemie z nerwow ;) ...

Mi sie wydaje, ze ci ludzie chca po prostu prawdy....Oczywiscie jest to dosyc naiwne, gdyz nie ma praktycznie zadnych szans na uzyskanie takowej.

przez Pinkii 14 kwi 2011, 12:53
NoOneLivesForever- spadłam z krzesła ze śmiechu :lol: :lol: :lol: Ło Jezu :mrgreen: :hide: hahaha Świetna jest ta piosenka :brawo:

Zenonek- no tak, ale ja jednak trochę kulturalniej naciskałam na moje racje niż te dziadki które klną na lewo i prawo :P

Może po prostu emerytom po prostu przydałoby się więcej zajęć? Jakieś kluby seniora czy coś?
A co Wasi dziadkowie na to, jak to komentują ???
Obrazek
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 14 kwi 2011, 13:01
Pinkii, Wedlug mnie oni po prostu czuja sie jakby bronili nazwijmy to swojej wlanosci (wiadomo, ze moze pod to podchodzic wiele roznych rzeczy materialnych i niematerialnych)...

Wtedy wlaczaja sie skrajne emocje...Naprawde nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

O wiele bardziej szokujace i bulwersujace jest dla mnie np zachowanie ludzi - "klientow" w czasie pseudo wyprzedazy w hipermarketach - calkowite zezwierzecienie spowodowane tym, ze np aparacik kosztuje 30 zl mniej niz zwykle (albo kosztuje tyle samo tylko wczesniej podniesli cene , zeby miec z czego opuscic) :P.

Przy okazji takich akcji dochodzi przeciez regularnie do bojek, stratowan, wywazania drzwi itp itd - to pokazuje jak ludzie moga sie zachowywac nawet w tak malo znaczacych sytuacjach....

przez kahir 17 kwi 2011, 01:18
pamiętajmy, że jesteśmy zwierzętami, a kora nowa to całkiem niedawny wynalazek. ludzie zachowują się jak się zachowują, bo rządzą nimi emocje/instynkty, nazwijcie to jak chcecie. nawet najbardziej elokwentni, oczytani, inteligentni w tłumie mogą stanowić tylko dzikie ogniwo. jak gatunek jesteśmy agresywni i dość bezwzględni. jako gatunek w końcu przeminiemy, a w naszym miejscu wyrosną nowe gatunki, agresywne i bezwzględne. natura gatunku nie jest usprawiedliwieniem, ale to coś z czym musimy się pogodzić: jesteśmy drapieżnikami i czasem wystarczą tylko odpowiednie cyrkumstancje by z nas to wyszło.

ha! Lechowicz jest dobry, czasem wali prosto w sedno.
świat jest pełen psychologów.

Sortuj wg