10.04.2011 - 12 miesięcy po tragedii...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez linka 11 kwi 2011, 23:05
LukLuk, poczekaj ..... montechristo, już tam pewnie jest 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez montechristo 11 kwi 2011, 23:12
linka napisał(a):LukLuk, poczekaj ..... montechristo, już tam pewnie jest 8)

No widzisz nie jestem - oglądam w TV o prof. Kalcewie który był represjonowany przez władze ZSRR za to że pisał o Katyniu.

Natomiast jeśli chodzi o humor to wypowiedź SZOPIKA zinterpretowałem tak że PO chce zebyśmy robili dzieci bez namysłu (tak jak Komor) żeby potem ,,załatali" dziurę w OFE - czyli dla przyszłych emerytów - bywalców tego forum:)

Żal.....

przez Szopik 11 kwi 2011, 23:14
Zgadzam się z montechristo, niestety trochę moderatorka przegięła z tą próbą pokazania nam gdzie nasze miejsce pod pałacem z oszołomami. :D
szopik jest obserwowany
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez montechristo 11 kwi 2011, 23:15
Szopik napisał(a):Zgadzam się z montechristo, niestety trochę moderatorka przegięła z tą próbą pokazania nam gdzie nasze miejsce pod pałacem z oszołomami. :D

Pamietam jak kiedyś działał URBAN - który non stop mówił gdzie miejsce tych co myślą inaczej.....

historia się zatacza...

-- 11 kwi 2011, 22:19 --

montechristo napisał(a):
Szopik napisał(a):Zgadzam się z montechristo, niestety trochę moderatorka przegięła z tą próbą pokazania nam gdzie nasze miejsce pod pałacem z oszołomami. :D

Pamietam jak kiedyś działał URBAN - który non stop mówił gdzie miejsce tych co myślą inaczej.....

historia się zatacza...

20dziesto i 30sto latkowie - pamiętajcie o tym że rząd PO obciął Wam składki na emeryturę!!!!!!!!!!!!!!!

przez linka 11 kwi 2011, 23:21
Szopik, litości, jesteś już obserwowana więc radzę się powstrzymać, to co myślę nie ma nic wspólnego z tym, że jestem moderatorem ale musisz to wyciągnąć... chcesz dalej prowadzić personalne kłótnie? :lol:

PO chce zebyśmy robili dzieci bez namysłu (tak jak Komor)

Yeah, aż tak blisko jesteś z prezydentem, ze wiesz jak, dlaczego i po co na świecie pojawiły się jego dzieci?

Chyba bardzo ci się to podobało - bo robisz dokładnie to samo 8)

Swoją drogą nie macie jakiegoś forum w internecie? Jakieś Solidarni 2010 czy I Love PIS ? Wiecie takiego "specjalistycznego" ? Od polityki....?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Szopik 11 kwi 2011, 23:22
Hihi obalili rząd Olszewskiego bo bali się lustracji, usiedli do Okrągłego Stołu i liczyli głosy...a my myślimy, że żyjemy w "czystym" demokratycznym państwie, niestety prawda jest inna. :-|
szopik jest obserwowany
obserwowany

przez montechristo 11 kwi 2011, 23:24
linka napisał(a):Szopik, litości, jesteś już obserwowana więc radzę się powstrzymać, to co myślę nie ma nic wspólnego z tym, że jestem moderatorem ale musisz to wyciągnąć... chcesz dalej prowadzić personalne kłótnie? :lol:

PO chce zebyśmy robili dzieci bez namysłu (tak jak Komor)

Yeah, aż tak blisko jesteś z prezydentem, ze wiesz jak, dlaczego i po co na świecie pojawiły się jego dzieci?

Chyba bardzo ci się to podobało - bo robisz dokładnie to samo 8)

Swoją drogą nie macie jakiegoś forum w internecie? Jakieś Solidarni 2010 czy I Love PIS ? Wiecie takiego "specjalistycznego" ? Od polityki....?

cenzura??? czyli brak argumentów??? URBAN mówił że jak się komuś nie podoba to do USA lub gdzie indziej...
Demokracja....to jest coś o czym powinnaś przeczytać, doszkolić się i to jest personalnie

przez LukLuk 11 kwi 2011, 23:25
poki się pozjadacie to zakonczcie te batalie.
Polityka zamiast łaczyć,-dzieli. Nic tego nie zmieni. zawsze tak było i zawsze tak będzie.
Partia x, partia y - każda ma Swoje wady i zalety.

przez linka 11 kwi 2011, 23:28
montechristo, pewnie, w końcu Ty wiesz wszystko, w końcu się doktoryzujesz.....a ja jestem tylko tumanem który nic nie wie.... :lol:

Poważnie, czemu cię nie ma pod pałacem - mógłbyś duszą i ciałem walczyć z Komorem i Tuskiem? 8)
Przyjaciel forum

przez Szopik 11 kwi 2011, 23:29
linka, nie wiem czemu się unosiś, możesz się nie zgadzać z poglądami ,np. moimi, ale to nie ja próbuje rozkazuję Ci wyjeżdzać z Polski i stać z transparentem za aborcją. ;) Jestem obserwowana, no właśnie nie wiem dlaczego nawet, nie prowadze wycieczek, ale jeśli macie na to ochotę...bo ja nie.

Temat jest ogólnie polityczny, wiadomo, emocje i te sprawy, ale trochę obiektywizmu nie zaszkodzi, no chyba nie dasz mi teraz bana. ;) Trochę luzu, i mniej podejrzyliwości do ludzi. ;)
szopik jest obserwowany
obserwowany

przez montechristo 11 kwi 2011, 23:31
Szopik napisał(a):Hihi obalili rząd Olszewskiego bo bali się lustracji, usiedli do Okrągłego Stołu i liczyli głosy...a my myślimy, że żyjemy w "czystym" demokratycznym państwie, niestety prawda jest inna. :-|

To prawda!!!

Ale to był rok 1992 - mało kto zna takie fakty....

To jest tak samo jak z Katyniem, tylko cześć społeczeństwa wiedziała że to mord sowiecki, reszta(taka prawda niestety) Ci zindoktrynowani przez raczkujące władze PZPR, gdzie młodzi ludzie, bez szkoły, bez żadnych standardów moralnych, takieDNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! byli stawiani na ,,stołkach" i kazano im TOWARYSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!wy macie działać a nie myśleć!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i dzieci takich rodziców co mają dziś powiedzieć???że kim są? w co wierzą?

Dno!

przez Thazek 11 kwi 2011, 23:31
Kurde ja jestem apolityczny... a kto jest prezydentem w ogóle? :roll:
poważnie nie wiem...
a najlepsze jest to,że jeszcze nigdy nie byłem głosować!
NIGDY do cholery :P dobrze,że nie ma przymusu :P
nawet nie wiem jak się głosuje ;) wiem,że coś się zakreśla nie? To pewnie zaznaczył bym Myszkę Miki czy coś :mrgreen:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez linka 11 kwi 2011, 23:32
Jesteś obserwowana bo miałaś bana ostatnio, tak cię to dziwi?? :lol:

Czy ja ci KAŻĘ gdzieś wyjeżdżać? Czy demonstrować? To są zwykle domeny skrajnie prawicowych "charakterów" więc pudło......
Easy - mi jak się coś nie podoba to przenoszę się tak gdzie mi się podoba i nie żyję beznadziejną nienawiścią tylko ciesze się życiem 8)
Przyjaciel forum

przez montechristo 11 kwi 2011, 23:34
montechristo napisał(a):
Szopik napisał(a):Hihi obalili rząd Olszewskiego bo bali się lustracji, usiedli do Okrągłego Stołu i liczyli głosy...a my myślimy, że żyjemy w "czystym" demokratycznym państwie, niestety prawda jest inna. :-|

To prawda!!!

Ale to był rok 1992 - mało kto zna takie fakty....

To jest tak samo jak z Katyniem, tylko cześć społeczeństwa wiedziała że to mord sowiecki, reszta(taka prawda niestety) Ci zindoktrynowani przez raczkujące władze PZPR, gdzie młodzi ludzie, bez szkoły, bez żadnych standardów moralnych, takieDNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! byli stawiani na ,,stołkach" i kazano im TOWARYSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!wy macie działać a nie myśleć!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i dzieci takich rodziców co mają dziś powiedzieć???że kim są? w co wierzą?

Dno!

tak jest niestety odpowiedź na podziały w społeczeństwie....byli Ci co gineli za Polskę i Ci co mieli pepeszę od STALINA żeby pilnować porządku w Polsce po 1945 - odsyłam do FAKTÓW

Sortuj wg