10.04.2011 - 12 miesięcy po tragedii...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Szopik 06 kwi 2011, 17:24
Proponuję, żeby osoby, które nie potrafią zachować się odpowiednio do wydarzenia, bądź co bądź tragicznego dla naszego kraju, nie wypowiadały się w ironicznym tonie, bo obowiązkiem tego rządu jest sprawę "wyjaśnić", i zrobić wszystko co leży w ich kompetencji, czy się sprawdzili, to już pole do dyskusji, primo. Secundo nie zachowujemy się jak społeczeństwo obywatelskie, bo w naszej postawie powinna być doza wyrozumiałość, wrażliwości społecznej i chęć wspierania inicjatyw, odnośnie tej katastrofy, aby dotrzeć w końcu do prawdy, tak mamy takie prawo.

To, że ktoś ogląda wiadomości, zdawał maturę z wosu, nie upoważnia do stwierdzenia, że zna się na polityce...więcej merytorycznej dyskusji, a nie drwin, wszystko pięknie dopóki jakaś tragednie nie dotknie nas osobiście.
szopik jest obserwowany
obserwowany

przez paradoksy 06 kwi 2011, 17:28
ale o czym Ty chcesz tu dyskutować?

wypadek samolotu ma zero wspólnego z patriotyzmem.
"patriotyzm" używa się tylko gdy kampania wyborcza się zbliża.

był wypadek - no trudno, szkoda. żyje się dalej. to nie był papież.
ale podnoszenie tego do rangi niewiadomo jakiej jest nie na miejscu.
paradoksy

przez Pinkii 06 kwi 2011, 17:29
Może nie znam się na polityce, ale interesowałam się nią przez lata, więc jakieś tam poglądy swoje mam.

Jakiej prawdy szukacie? Co chcecie jeszcze wiedzieć? Prokuratura jasno powiedziała że to nie był zamach. Uważam że grzebanie w tym przez rok jest drwiną, bo nie dadzą tym zmarłym spoczywać w spokoju tylko tłuką ten temat ad infinitum, a tak naprawdę szary Kowalski ma swoje życie i nie chce przez tyle czasu wałkować tego samego tematu. Nie rozumiem jakiej prawdy jeszcze tu szukać? Lepiej politycy zajęliby się tym, że wszystko drożeje, że NFZ mamy do kitu itd itp zamiast szukać wiecznie dziury w całym... A są osoby w polityce które zachowują się jakby były pępkiem świata i jakby inne tematy w tym kraju nie istniały.

I ta reklamówka wyborcza... Całowanie trumny i dziwne teksty... To jest dopiero niesmaczne :? :-|

Włączam wczoraj tv a tam dyskusja o tym, że krzyża bronili... w sierpniu :lol:
Ostatnio edytowano 06 kwi 2011, 17:30 przez Pinkii, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 06 kwi 2011, 17:30
Pinkii napisał(a):Jakiej prawdy szukacie? Co chcecie jeszcze wiedzieć? Prokuratura jasno powiedziała że to nie był zamach. Uważam że grzebanie w tym przez rok jest drwiną, bo nie dadzą tym zmarłym spoczywać w spokoju tylko tłuką ten temat ad infinitum, a tak naprawdę szary Kowalski ma swoje życie i nie chce przez tyle czasu wałkować tego samego tematu. Nie rozumiem jakiej prawdy jeszcze tu szukać? Lepiej politycy zajęliby się tym, że wszystko drożeje, że NFZ mamy do kitu itd itp zamiast szukać wiecznie dziury w całej... A są osoby w polityce które zachowują się jakby były pępkiem świata i jakby inne tematy w tym kraju nie istniały.

No dokładnie - zgadzam się z każdym powyższym zdaniem z tego cytatu.
paradoksy

przez marcja 06 kwi 2011, 17:33
A ja uwazam, ze mogl to byc zamach, niezaleznie od tego, co sadzi na ten temat prokuratura, ale nie widze powodow, zeby to jakos roztrzasac. I tak nikt nie dowie sie prawdy przez najblizsze kilkadziesiat lat, dla mnie wiec nie ma tematu.

przez Szopik 06 kwi 2011, 17:37
był wypadek - no trudno, szkoda. żyje się dalej.
dobrze, że nie wszyscy mają takie podejście... paradoksy, nie pisałam o patriotyzmie, może to nie był papież, mam nadzieję, że wiesz kto to był.

Był taki temat homo i bi łączcie się, i jeżeli ktoś miał inne zdanie był "niesmacznie" wyprostowany, w tym temacie chyba nie chcecie narzucić mi swojego zdania.
szopik jest obserwowany
obserwowany

przez paradoksy 06 kwi 2011, 17:41
wypadek to wypadek.
ludzie niepotrzebnie dorabiają do tego jakieś teorie.

a Ty - Szopik, myślałam że skończyłaś swoją krucjatę. to nie temat na wypominanie co było a czego nie było. Ładnie ostrzegam.
paradoksy

przez Sabaidee 06 kwi 2011, 17:42
Pinkii napisał(a):Jakiej prawdy szukacie? Co chcecie jeszcze wiedzieć? Prokuratura jasno powiedziała że to nie był zamach.

Po zbrodni katyńskiej 1941, grubo ponad 40 lat stawiano te same pytania i dawano te same odpowiedzi. Jasno nam mówiono, że tego mordu dokonali Niemcy (ups... teraz się mówi niemieccy naziści).
Sabaidee

przez Szopik 06 kwi 2011, 17:45
paradoksy, przed czym ostrzegasz? Napisałam coś co wykraczałoby poza regulamin forum??
szopik jest obserwowany
obserwowany

przez paradoksy 06 kwi 2011, 17:46
Szopik napisał(a):paradoksy, przed czym ostrzegasz? Napisałam coś co wykraczałoby poza regulamin forum??

Był taki temat homo i bi łączcie się, i jeżeli ktoś miał inne zdanie był "niesmacznie" wyprostowany, w tym temacie chyba nie chcecie narzucić mi swojego zdania.

Przestań robić off-topic i odczep się ode mnie, dziewczyno.
paradoksy

przez Szopik 06 kwi 2011, 17:49
Za bardzo nie wiem o co Ci chodzi teraz, ale jakby co to PW, jeśli chcesz podyskutować, nie będziemy robić tu offa.
szopik jest obserwowany
obserwowany

przez linka 06 kwi 2011, 17:53
Szopik napisał(a):
był wypadek - no trudno, szkoda. żyje się dalej.
dobrze, że nie wszyscy mają takie podejście... paradoksy, nie pisałam o patriotyzmie, może to nie był papież, mam nadzieję, że wiesz kto to był. .

Yeah, Ty zapewne płaczesz codziennie po nich, co dzień sie modlisz a 10 każdego miesiąca poginasz na Wawel?
Jeśli tak - ok, ale nie zmuszaj do tego reszty. No i oczywiście, ci którzy nie walczą o "prawdę", ci którzy nie krzyczą pod krzyżem, ci którzy się nie awanturują patriotami twoim zdaniem nie są?
Życie toczy się dalej....... to nie byli moi krewni, nie znałam ich więc to chyba naturalne że nic mnie z nimi nie łączyło i nie brakuje mi ich. Szkoda - owszem jako ludzi, bo masa rodzin przeżyła osobiste tragedie i własne dla ich spokoju to wszystko nie powinno być rozgrzebywane. Ale, że niby zginął wybity dla polski jako polityk?? O wszem, pan prezydent Kaczorowski i Ana Walentynowicz ........ 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Szopik 06 kwi 2011, 17:55
Sorry linka, ale to było niemiłe.
szopik jest obserwowany
obserwowany

przez Zenonek 06 kwi 2011, 18:01
Najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy sie prawdy.

Sortuj wg