miłość, zakochanie

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

miłość, zakochanie

przez Thazek 31 mar 2011, 19:53
Pamietaj kazda potwora znajdzie swojego amatora
:lol: :lol: :lol:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

miłość, zakochanie

przez depresyjny86 31 mar 2011, 20:17
Nie każda;)...

Basiu,a jeżeli się chce i nic z tego nie wychodzi....zresztą nie o mnie to...bo ja to pewnie,że chce.
Zresztą btw,wracając do bycia zadbanym...Są takie rzeczy,które nie pozwalają na zadbany wygląd taki na max...Np. plamy na skórze których nie da się już usunąć wynikające z czegoś tam,rozstępy,ślady po poparzeniach....
:)

miłość, zakochanie

przez Thazek 31 mar 2011, 20:18
człowiek nerwica, To chcesz czy nie chcesz? :roll:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

miłość, zakochanie

przez Dariusz_wawa 31 mar 2011, 20:19
człowiek nerwica napisał(a):Nie każda;)...

Nawet SHREK znalazł :D
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

miłość, zakochanie

przez depresyjny86 31 mar 2011, 20:21
jesteś pociągający jeśli się taki czujesz, na zasadzie : "jak cię widzą, tak cię piszą".

Kiedyś kiedy jeszcze byłem chudy<tak były takie czasy!:D>,to właśnie tak samo myślałem(tak ogólnie na wyżej przytoczonej zasadzie "Jak Cię widzą...")...szkoda,że to się wcale nie sprawdzało zarówno jeżeli szło o sprawy z kobietami,jak i w innych relacjach z ludżmi...aż jakiś czas pózniej stwierdziłem,że takie myślenie nie ma sensu...bo co z tego skoro ja czuje się i myślę o sobie dobrze = skoro inni myślą,że jestem taki i taki,i jeszcze gorszy.

miłość, zakochanie

przez Sabaidee 31 mar 2011, 20:25
człowiek nerwica, Ja myślę, że Ty masz problem głównie z zaakceptowaniem samego siebie i nad tym powinieneś pracować. Wtedy, gdy Ci się to uda to i inni Cię będą akceptować. I dziewczyna wtedy jakaś się znajdzie.
Sabaidee

miłość, zakochanie

przez paradoksy 31 mar 2011, 20:25
człowiek nerwica, bo Ty niecierpliwy jesteś.
Nic się nie dzieje od razu.
paradoksy

miłość, zakochanie

przez Thazek 31 mar 2011, 20:27
paradoksy, Ale dużo jest ludzi niecierpliwych...
już by chcieli mieć coś i kogoś i jakąś nową miłość...
szukają na siłę! albo chcą żeby ją znalazła miłość już,teraz od zaraz...

miłość, zakochanie

przez depresyjny86 31 mar 2011, 20:27
Pinkii celny strzał w stopę,bo próbowałem się kiedyś umawiać..tylko nic z tego niestety nie wychodziło.Zresztą od tamtego czasu już w ogóle nie wiem o czym mam gadać z płcią żeńską - w sumie wtedy też nie gadałem..ale miałem jakoś więcej wiary...z powodu wenlafaksyny...ale to dłuższa history.
Jesu no bo niby o czym ja mam gadać z kobietą;OOOO,kurde próbuje podchodzę,zamieniam zdanie...ale no zazwyczaj mówię coś na tyle chujowego,że dyskusja się kończy dużo mówiącym spojrzeniem typu"omg co za debil"...Zresztą takie słowa pod swoim adresem słyszałem już w podobnych sytuacjach.
Ostatnio edytowano 31 mar 2011, 20:32 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

miłość, zakochanie

przez ALEKS*OLO 31 mar 2011, 20:31
człowiek nerwica, Daro z całym szacunkiem do Ciebie (wiesz że Cie bardzo lubie) ale w tym temacie /cenzura/ tak, że geba mi opada. Już ci tyle razy mowiłam i tyle przykładów podawałam i tyle tłumaczyłam a Ty dalej swoje :roll:
No jak chcesz to potwierdzimy, no nie ma miłości no i ?? Ty juz zalozyles ze bedziesz sam, bo jesteś taki siaki i owaki, już masz swój scenariusz, twierdzisz, że nie ma miłości i dobrze Ci z tym, ale czy tak w głebi duszy jest na prawde ?? ;) Bo te tematy to nic innego jak krzyk rozpaczy i niezadowolenia z tego jak jest teraz u Ciebie. Jesli naprawde wierzyłbyś w to ze milości nie ma a związek to tylko bujda na resorach to nie zakładałbys tych tematów. Tylko byłsby szczesliwym singlem... a tak nie jest i Ty dobrze o tym wiesz, tylko nam tu klepiesz takie farmazony.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

miłość, zakochanie

przez Thazek 31 mar 2011, 21:02
Nie ma się w co ładować na siłę... lepiej poczekać i na spokojnie kogoś poznać i wtedy zacząć
coś myśleć o miłości! a nie ,że ktoś Ci powie po miesiącu,że cię kocha czy coś :roll:
bzdura i marazm! Żeby komuś powiedzieć,że się go kocha to musi minąć trochę czasu... :roll:

Więc nic na siłę wszystko młotkiem :P

miłość, zakochanie

przez Pinkii 31 mar 2011, 21:03
Przyjaźnię się z chłopakiem który ma chorobę genetyczną, jest po wielu operacjach, do tego miał poważny wypadek. Jest naprawdę bardzo pokiereszowany- bardzo, ale ma tak świetny charakter że ZAWSZE w koło niego stoją zajebiste laski! Ma dwie przyjaciółki- mnie i jeszcze jedną, z którą i ja się przyjaźnię, tworzymy taki trójkąt. Bardzo się lubimy i się tulimy i całujemy po policzkach. Ona też jest atrakcyjna i zawsze jak we troje gdzieś wychodzimy to faceci się na nas patrzą jak na ufo i pewnie myślą- jak do ch* taki koleś to zrobił że wiszą na nim dwie fajne laski?! A wiszą- ja go przytulam z jednej strony, ona z drugiej, i jeszcze go całujemy i głaszczemy :mrgreen:
Bierzcie przykład !!!
Obrazek
zbanowany

miłość, zakochanie

przez depresyjny86 31 mar 2011, 21:09
Ale raczej nie jesteście w nim zakochane...

miłość, zakochanie

przez Pinkii 31 mar 2011, 21:23
Ja nie, ale być może coś go połączy z tą naszą przyjaciółką, ona zakłada taką możliwość. Ciągle mówi, że ona się ogląda za innymi a tu ma taki skarb, że nikt o nią nigdy tak nie dbał i że to świetny facet. Więc kto wie! A jeśli nawet nie ona to na 100% inna bo chłopak zna swoją wartość ale nie jest zapatrzony w siebie, po prostu równy gość otwarty na każdego człowieka, mega sympatyczny, uczynny, uczciwy, bardzo kulturalny... Na pewno z kimś będzie bo miał już różne związki, po prostu nie trafił na tą jedyną jeszcze :smile: Ale nie siedzi na dupie i nie smuci- a ma nad czym bo wygląda jak wygląda a do tego jest chory i jak sam mówi nie dożyje emerytury ale wychodzi do ludzi i ŻYJE! A Ty jesteś zdrowy fizycznie, nie masz pokrzywionej twarzy w bliznach, będziesz pewnie żyć długo a siedzisz i się użalasz... To ON ma powody żeby się użalać nad sobą ale tego nie robi. Jak znowu zachcesz pojęczeć to pomyśl jak inni mają przejebane i jak Ty masz kolorowo w porównaniu do nich :?
Obrazek
zbanowany

Sortuj wg