Kobiece sprawy :)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pinkii 30 kwi 2011, 16:07
Acha rozumiem :mrgreen: Jeśli chodzi o plażę to uważam że wszystko jest dozwolone, byle było wygodnie ;) Nawet prześwitujące, białe stringi- ku uciesze innych plażowiczów :mrgreen:

Kurcze, mam teraz wyrzuty sumienia bo sama namówiłam mojego na te slipy, wcześniej chodził w spodenkach na plażę :oops: :mrgreen:
Obrazek
zbanowany

przez *Wiola* 30 kwi 2011, 16:44
linka napisał(a):psyche., bo i pasy i strefę bikini ( o nogach nie wspominam nawet) powinno się regularnie depilować i ze względów higienicznych i estetycznych :smile:

Z estetycznych zgoda,. ale jeśli chodzi o higienę to zdania są podzielone. Włosy stanowią naturalną zaporę przed grzybami , bakteriami itp. Więc wcale nie jest to takie oczywiste ,że golenie i depilowanie wychodzi nam na zdrowie :mrgreen:
Moderator

przez Paranoja 30 kwi 2011, 16:54
ok, nie sądziłam, że od skarpet w sandałach przejdziecie do łoniaków, akurat jem ;)

ale ok, może i włosy były naturalną barierą przed różnego typu paskudztwami, ale żyjemy w takich czasach, że każdy dba o higienę, właściwie to można się podmywać tak często jak myjesz ręce.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 30 kwi 2011, 16:58
Paranoja, i wypłukać całkiem florę bakteryjną :mrgreen:
paradoksy

przez *Wiola* 30 kwi 2011, 17:04
Ja nie do końca rozumiem, co włoski przeszkadzają w utrzymaniu higieny:). Głowy nie golimy na łyso ,żeby była czysta, no chyba ,że coś się zalęgnie, ale to już insza sprawa :mrgreen:
Moderator

przez linka 30 kwi 2011, 17:28
wiola173, (radzę odstawić jedzenie) - wybacz ale z głowy nie krwawię co miesiąc, nie sikam nią też, nie mam tam cewki moczowej, nie wydziela mi się z niej śluz.
Podczas okresu - mimo wszystko dużo łatwiej utrzymać higienę jeśli owłosienia tam nie ma lub jest minimalne, tak samo pod pachami - mniej się pocimy itd.

-- So kwi 30, 2011 4:29 pm --

Bardzo w to wątpię, czy włosy są nas przed czymkolwiek w stanie ochronić w dzisiejszych czasach ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Wiola* 30 kwi 2011, 17:35
linka, Akurat skończyłam:))- jeść:)
Wiesz może i masz sporo racji, ale zawsze jest jakieś wyjście- np tampony.A śluzu nie ma znowu aż tak dużo, jeśli wszystko jest w porządku i się dba o higienę.
Chyba nie zmienię zdania , bo depilacja do zera tych okolic dla mnie jest delikatnie mówiąc niesmaczna i kojarzy mi się z upodobaniami do pedofilii, ale każdy ma prawo do własnego zdania.
Moderator

przez NoOneLivesForever 30 kwi 2011, 17:39
Linka, ty jak coś napiszesz, to zawsze prosto z mostu :-)

Bardzo w to wątpię, czy włosy są nas przed czymkolwiek w stanie ochronić w dzisiejszych czasach
Kobiety włosy w nieodpowiednim miejscu mogą skutecznie chronić przed znalezieniem faceta. :mrgreen:
Ostatnio edytowano 30 kwi 2011, 17:52 przez NoOneLivesForever, łącznie edytowano 1 raz
NoOneLivesForever

przez Korba 30 kwi 2011, 17:39
ja się regularnie depiluję, nienawidzę zbędnego owłosienia.
natomiast mój gin tego specjalnie nie pochwala. twierdzi, że to bardzo podrażnia delikatną skórę w tym miejscu.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Wiola* 30 kwi 2011, 17:44
NoOneLivesForever, Zależy od czego się znajomość rozpoczyna. :mrgreen:
Moderator

przez NoOneLivesForever 30 kwi 2011, 17:53
W tym wypadku: na czym się kończy :P
NoOneLivesForever

przez linka 30 kwi 2011, 17:54
zawsze jest jakieś wyjście- np tampony

Niestety, ze względów zdrowotnych mam absolutny zakaz ich używania ...a swoją drogą używanie ich na stałe nie jest zbyt zdrowe...;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Wiola* 30 kwi 2011, 17:58
Dobra, zmiana tematu:)) Bo widzę ,że w tych czasach to bakterie urosły prawie jak dziura ozonowa i nic im na przeszkodzie już nie stanie: :mrgreen:

Mam pytanie: czy macie jakiś fajny sposób na przechowywanie torebek? Albo widziałyście gdzieś jakieś fajne rozwiązanie?
Właśnie remontuję garderobę, ale nie wiem jak to rozwiązać, jak układałam je na normalnej półce momentalnie robi mi się tam burdel.
Moderator

przez bretta 30 kwi 2011, 18:36
wiola173, mam ten sam problem.. torebek chyba nie da się ułożyć zeby był jakiś ład:p nie mówiąc o wiecznym bajzlu w torebkach:p.
no może jak ktoś ma ogromną garderobe i każda by leżała ładnie, prawie jak w sklepie to by ładnie i porządnie było;)..
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Sortuj wg