Kobiece sprawy :)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez linka 21 kwi 2011, 16:56
:shock:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Monika* 21 kwi 2011, 17:06
paradoksy, Ja mam tydzień :evil:
Obrazek
Główny Moderator

przez marcja 21 kwi 2011, 18:52
Ponad 1/3 zycia czlowiek przesypia, krwawi 8, 5 roku. Podsumowujac przesrane :mrgreen:

Co do stanikow ja zupelnie nieuswiadomiona - kupuje po prostu te staniki, ktore mi pasuja, nie patrzac na rozmiar i wszystkie wygladaja na mnie podobnie jak te przedstawione przez Was ;) Najczesciej kupuje w TK Maxx, Cubus i H&M tez moga byc ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 21 kwi 2011, 18:55
marcja, to nie dobrze, czas się uświadomić bo inaczej będziesz miała nieładne rozlazłe piersi.
To że staniki tak samo wyglądają na modelkach, nie znaczy, ze są tak samo dobre. Chodzi o konstrukcję i materiały użyte..... :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Wiola* 21 kwi 2011, 18:55
Ja byłam w tej Fiszbince ale ceny trochę mnie zszokowały. Natomiast w wielu sklepach obwód 75 kończył się na C. Kupiłam właśnie w H&M-ie 75D i leży dobrze:)
Moderator

przez linka 21 kwi 2011, 18:57
Ja byłam w tej Fiszbince ale ceny trochę mnie zszokowały.

No niestety, dobry stanik kosztuje....ale przez kilka lat nie trzeba nic z nim robić ( poza praniem - nie rozciąga się, nie defasonuje itd.)
Natomiast w wielu sklepach obwód 75 kończył się na C

Dlatego przestałam kupować w zwykłych sklepach ;)

Swoją drogą, od kiedy mam uświadomione staniory, to piersi urosły mi o rozmiar, spod pach wszystko wyemigrowało na swoje miejsce, piersi są bardziej jędrne, nie oklapnięta :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez *Wiola* 21 kwi 2011, 19:00
linka,
No wiem ,że trochę kosztuje, ale tam ceny takich sobie z wyglądu zaczynały się od 160 zł, więc trochę jak dla mnie za drogo. Pewnie potem zacznę zamawiać , ale chciałam tym razem dokładnie sprawdzić jak będzie leżał i dobrać ten rozmiar. Poza tym mam mało czasu, bo jutro wyjeżdżam już na to wesele.
Moderator

przez marcja 21 kwi 2011, 19:02
Moze kiedys postanowie sie uswiadomic:) Poki co piersi mam ladne i nie rozlazle, a staniki nosze juz od ok.15 lat, wiec moze nie bedzie az tak zle :) Tak naprawde najchetniej chodzilabym bez stanika ale troche nie wypada ;)

Zreszta stanik stanikiem ale jaki klopot jest z zakupem kostiumu - przedwczoraj przymierzalam kostiumy w ilosci ok 194747847467432028 sztuk :lol: i mialam do wyboru albo ladne kostiumy,w ktorym bylam plaska jak deska, albo brzydkie,w ktorych cycki fajnie wygladaly... I badz tu czlowieku madry i kup sobie kostium :mrgreen: Strasznie sie wscieklam bo wrocilam z niczym...Gdzie Wy kupujecie kostiumy?

przez *Wiola* 21 kwi 2011, 19:04
marcja napisał(a):Moze kiedys postanowie sie uswiadomic:) Poki co piersi mam ladne i nie rozlazle, a staniki nosze juz od ok.15 lat, wiec moze nie bedzie az tak zle :) Tak naprawde najchetniej chodzilabym bez stanika ale troche nie wypada ;)

Ja latem często chodzę bez i wcale się nie krępuję :P Na szczęście moje mimo tylu lat też jakoś nie oklapły :mrgreen:
Moderator

przez paradoksy 21 kwi 2011, 19:05
wiola173, Konrad ma ceny ok. 100 zł.
paradoksy

przez marcja 21 kwi 2011, 19:06
wiola173 napisał(a):
Ja latem często chodzę bez i wcale się nie krępuję :P Na szczęście moje mimo tylu lat też jakoś nie oklapły :mrgreen:

No ale tak po centrum miasta paradujesz? :D
Do mnie by zaraz cos gadali faceci, szczegolnie z pobliskiego warsztatu samochodowego, obok ktorego nawet w staniku nie moge nigdy przejsc niezauwazona, to co powiedziec bez :lol: :bezradny:

przez *Wiola* 21 kwi 2011, 19:06
paradoksy,
Dzięki , no około 100 jest jeszcze do zaakceptowania.

-- 21 kwi 2011, 18:07 --

marcja napisał(a):
No ale tak po centrum miasta paradujesz? :D

No., a wiesz jakie mam wtedy powodzenie :mrgreen:
Moderator

przez marcja 21 kwi 2011, 19:11
wiola173 napisał(a):No., a wiesz jakie mam wtedy powodzenie :mrgreen:

Wyobrazam sobie :mrgreen:
Chetnie bym wyszla bez stanika w koszulce, jaka widzialam ostatnio - z wielkim napisem "Oczy mam wyzej" :lol: I chyba ja zakupie i tak wlasnie zrobie na dniach :lol:

przez linka 21 kwi 2011, 19:11
wiola173, uu to faktycznie drogo, bardzo dobra, polska Dalia od 80 zł a genialne effuniaki od 100.

-- Cz kwi 21, 2011 6:13 pm --

Kostium, też pierwszy raz w tym roku będę kupować uświadomiony, czyli góra od kostiumu na fiszbinach w rozmiarze mojego biustu. A gdzie? Pewnie albo na allegro alebo w jakimś uświadomionym sklepie z bielizną ;)
Przyjaciel forum

Sortuj wg