Kobiece sprawy :)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez *Monika* 18 kwi 2011, 21:48
wiola173, Jaka figura!!!!!!!!!!! Pitolić sukienkę i buty. ;) Cokolwiek byś nie włożyła, nawet worek na kartofle.....wyglądałabyś cudnie. Masz piękne, zadbane ciało, co tu dużo mówić.
Oczywiście, teraz przyglądnęłam się sukience i butom...bo wpierw oglądałam Twoje ciałko.
Sukienka bardzo mi się podoba, lubię takie z odcinanym stanem. I buciki też, bardzo lubię taki obcasik, taką wysokość. Wyglądają na wygodne.
Masz gust Wiolu!

A swojej córce powiedz,że taka jedna Monika powiedziała,że z pewnością będzie najpiękniejszą przyszłą mamusią.
Sukienka córci-świetna, podoba mi się bardzo!
Obydwie będziecie wyglądały prześlicznie.Młodo, zgrabnie i w ogóle...... :105: :105: :105: :105:
Twój mąż będzie miał być o kogo zasdrosny! :twisted: ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez Paranoja 18 kwi 2011, 22:23
ja widziałam na grouponie wiele ofert depilacji laserowej np 90 % taniej, zamiast 4500 tyś to np 450 zł. Tyle to można dać za chyba 5 serii na nogi plus bikini. Były oferowane różne opcje. Generalnie oferta napewno i kusząca i opłacalna. Lepiej wywalić 450 zł niż 4500. Raz miałam nawet się skusić ale kasy nie miałam.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez *Wiola* 18 kwi 2011, 22:28
Monika1974, Dzieki , tak nam nasłodziłaś ,że aż mi głupio:)

Kurde ja dostaje na maila oferty z Groupona , ale jak coś ciekawego , to zawsze już jest oferta wykorzystana:(
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bliksa 18 kwi 2011, 22:32
wiola173, suuuuuper wyglądacie :105:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Paranoja 18 kwi 2011, 22:32
hehe no tak to bywa, nie wiem z jakiego jesteś miasta, ale z Krakowa jest sporo ofert na tą depilację laserować. no i najlepiej sprawdzać maila codzień i to z rana bo wtedy większa szansa, że jakaś oferta jeszcze nie jest wykorzystana. Ja zmykam spać. Pa
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez *Wiola* 18 kwi 2011, 22:38
bliksa, Dzieki:)

Paranoja,

Jestem z Częstochowy. Nie ma tych ofert wiele , ale kilka interesujących widziałam, na zabiegi laserowe np . Ale jak coś mnie zainteresowało to już było po bombkach.
Moderator

przez linka 19 kwi 2011, 08:43
wiola173, Sukienka świetna - tylko jeśli mogę coś doradzić, załóż ją wyżej i zakup porządny stanik. :mrgreen:

No i w ogóle pytanie mam dziewczyny: CZY JESTEŚCIE UŚWIADOMIONE STANIKOWO???
Przyznać się bez bicia, która nosi to nieszczęsne, nieśmiertelne bazarkowe 75C ? Ja zostałam uświadomiona (dopiero) ponad pół roku temu i powiem wam, że kondycja biustu od tego czasu znacznie się poprawiła, odkąd chodzę w prawidłowym rozmiarze :mrgreen:

-- Wt kwi 19, 2011 7:53 am --

No i zapomniałam, butki prześliczne, lubię takie cieliste, a do tego piptoły ..... :105:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 19 kwi 2011, 10:29
jestem od paru lat uświadomiona stanikowo, noszę staniki genialnie dobrane przez znajomą, która pracuje w sklepie z bielizną, a staniki mam już 2 lata i się trzymią nadal - warto było wydać 100 zł za sztukę.
cycki nie zwisają :mrgreen:
paradoksy

przez *Wiola* 19 kwi 2011, 11:18
linka,
Dzięki.
Niestety ale chyba nie mogę mieć do niej stanika w ogóle:( bo jest wiązana na szyi i dość mocno wycięta z tyłu więc nie da rady za cholerę.. Ta góra jest plisowana i po bokach wygląda to nienajlepiej, Już się zastanawiałam czy ich lekko nie podszyć, ale to bardzo cieniutki materiał i będzie widać:(

-- 19 kwi 2011, 10:19 --

A uświadomiona nie jestem:)), jak potrafisz to wirtualnie zrobić, to chętnie posłucham:))
Moderator

przez paradoksy 19 kwi 2011, 11:37
paradoksy

przez Pinkii 19 kwi 2011, 11:57
Wiola- zostaniesz babcią? No to gratulacje! Będą myśleć na ulicy że to Twoje jak z nim wyjdziesz na spacer :smile:

Ja miałam mieć ślub we wrześniu ale chyba się obsunie, bo skoro mam teraz zajść w ciążę to nie bardzo mi na rękę potem robić wesele, z brzuchem nawet nie potańczę ani się szampana nie napiję. A potem znowu małe dziecko i jak tu wesele robić... Ech.
Obrazek
zbanowany

przez buu 19 kwi 2011, 12:32
Ja od ponad roku jestem uświadomiona. W Krakowie wyszukałam tylko jeden sklep z brytyjską rozmiarówką, jest dosyć daleko i oczywiście nie mam czasu by jechać bo zawsze znajdzie się coś ważniejszego :? Większość zamawiałam przez internet.
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

przez linka 19 kwi 2011, 12:56
wiola173, Podaj swoje wymiary - coś poradzimy:
pod biustem - ciasno mierzone na głębokim wydechu
pod biustem - mierzony normalnie
biust - w pozycji stojącej, w najszerszym miejscu, pod sutkami
biust - pochylona do przodu, w tak zwanym "zwisie"

Ja np. z tego paskudnego 75C mam teraz rozmiar 70F 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 19 kwi 2011, 12:59
buu napisał(a):Ja od ponad roku jestem uświadomiona. W Krakowie wyszukałam tylko jeden sklep z brytyjską rozmiarówką, jest dosyć daleko i oczywiście nie mam czasu by jechać bo zawsze znajdzie się coś ważniejszego :? Większość zamawiałam przez internet.

a co ma do tego brytyjska (popieprzona swoją drogą) rozmiarówka?

linka, 75C -obecne wszędzie na bazarze razem z 60A
:lol:
paradoksy

Sortuj wg