Kobiece sprawy :)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez linka 13 kwi 2011, 10:53
No bardzo możliwe :smile:

Mam kobieco- biżuteryjną sprawę - kupiłam sobie ostatnio bransoletkę modułową typu Pandora(http://www.apart.pl/files/cbiz_img/img_prod5221_0_m.jpg) i rzemyk modułowy ( http://fotoo.pl/zdjecia/files/2011-04/498c360b.jpgno i nie bardzo mnie stać żeby sobie do niej kupować koraliki po 50 zł jeden i wyczaiłam na allegro, jest tych koralików pełno (http://allegro.pl/koraliki-koraliki-mod ... 42?order=t), może któraś z was ma jakiegoś zaufanego sprzedającego?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 13 kwi 2011, 11:21
ja nie wiem

ale teraz tak się zastanawiam- te pieprzyki mam w bliskiej od siebie odległości, a skoro wycina naokoło... podejrzewam, że będę mieć jedno wielkie nacięcie... i szwy wzdłuż, a nie osobno.
paradoksy

przez *Monika* 13 kwi 2011, 15:55
paradoksy, Basiu nie martw się o to. MOja siostra miała podobnie do Ciebie. Będziesz smarowała cepanem, blizna zniknie, zostanie cienka kreseczka.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 15 kwi 2011, 16:25
linka, ja kupowałam Pandorę u tego sprzedawcy http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12846091 i jestem bardzo zadowolona.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez _asia_ 17 kwi 2011, 19:09
Dziewczyny, jak sobie radzicie z usuwaniem włosków (nogi, pachy, okolice bikini itd.) - depilator elektryczny? wosk? maszynka jednorazowa? krem do depilacji?
Tak mnie natchnęło na to pytanie, bo stwierdziłam, że muszę znów ogolić nogi :pirate: , używam depilatora, mam strasznie wrażliwą skórę, więc boli mnie jak cholera, no i trzeba uważać na wrastanie włosków... Ale w moim przypadku to i tak najlepszy sposób. Zastanawiam się jakie metody Wy stosujecie. ;)
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez marcja 17 kwi 2011, 19:16
Depilator boli, wiec uzywam meskiej maszynki mach 3. Jednorazowe i wszystkie damskie sa do dupy, bo po zgoleniu polowy nogi juz nadaja sie wg. mnie do wyrzucenia, wiec ja dziekuje za takie golenie;) Mozna pojsc z torbami :D
Krem moze byc jak dla mnie ale tyle z tym zachodu - nalozyc, czekac, zdjac, jeszcze umyc nogi po nim. Nie chce mi sie tak :D

przez _asia_ 17 kwi 2011, 19:23
marcja, a nie odrastają Ci potem grubsze włoski (i szybciej) po tej maszynce do golenia?

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez marcja 17 kwi 2011, 19:34
Szczerze mowiac nie wiem, bo nie dopuszczam nigdy do takiego porostu wlosow, abym mogla to ocenic ;)
Czy szybciej? No na pewno szybciej od depilatora i kremu, tak co 2 dni trzeba golic... No ale cos za cos...Zreszta jak zgolic depilatorem wlosy lonowe ale te rosnace dalej tj. nie na lonie konkretnie? :mrgreen: Ja bym tego nie umiala zrobic depilatorem a i kremy nie wszystkie sie do tego nadaja...Wiec maszynka pozostaje..

przez *Wiola* 17 kwi 2011, 19:36
Dla mnie najwygodniejszy jest depilator, niestety potrafią mi po nim wrastać. Ale latem potrafię nawet pod pachami się depilatorem wydepilować :D
Moderator

przez _asia_ 17 kwi 2011, 19:38
marcja napisał(a):Zreszta jak zgolic depilatorem wlosy lonowe ale te rosnace dalej tj. nie na lonie konkretnie? :mrgreen:

o w życiu! :hide: tam to maszynka tylko. :pirate:

-- 17 kwi 2011, 18:39 --

wiola173 napisał(a):Ale latem potrafię nawet pod pachami się depilatorem wydepilować :D

ojjj, ja pod pachami nie miałam odwagi próbować depilatorem. też maszynka...

Helen Keller

przez *Wiola* 17 kwi 2011, 19:59
Po maszynce mi strasznie szybko odrastają i wkurza mnie ,że zaraz po goleniu znów sterczą i się odważyłam. Najgorszy pierwszy raz , potem da się już wytrzymać:)
Moderator

przez linka 17 kwi 2011, 20:25
Pachy i łydki i uda - depilator, już nie boli ;)
Bikini też kiedyś depilatorem - ale bardzo wrastały mi włoski więc zwykłą maszynką...ale i tak zostają mi paskudne czerwone krostki które mega brzydko wyglądają, poza tym wszystko swędzi - jeszcze na to nie znalazłam sposobu..... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Szopik 17 kwi 2011, 20:32
Depilacja laserowa.
szopik jest obserwowany
obserwowany

przez Bavarka86 17 kwi 2011, 20:38
Po pachach jadę depilatorem, za pierwszym razem musiałam męczyć się na raty. Potem przywykłam i bardzo sobie tą metodę chwalę, bo włosów wyrasta coraz mniej i są delikatniejsze. Jestem brunetką i gdy używałam zwykłej golarki włosy nadal było widać pod skórą, co wyglądało delikatnie mówiąc tak sobie.

Sortuj wg