Kobiece sprawy :)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez linka 03 kwi 2011, 10:07
Oj oj tylko dyskutujemy :smile: , napisałam, jeśli faktycznie przeprowadzone badania stwierdzają że alkoholizm jest w jakimś stopniu dziedziczny - to ja to przyjmuję do wiadomości, ale uważam, że nie jest to w żadnym przypadku czynnik decydujący o tym, czy dziecko sięgnie po alkohol czy nie.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 03 kwi 2011, 10:10
zostawcie już tego biednego kotka :lol:

jak byłam ostatnio u ginekologa (pierwszy raz u niego)to ten konował nie zapytał:
1) kiedy miałam ost okres, kiedy pierwszy
2) czy byłam w ciązy
3) czy biorę jakieś leki
nic a nic :!:
a wizytę kontrolną mam podczas okresu :lol: :lol: :lol:
jak jest głupi to niech się teraz paćka
chociaż pewnie nawet nie zbada tylko zapyta jak się czuję

więcej do niego nie pójdę :roll:
paradoksy

przez *Monika* 03 kwi 2011, 10:11
linka, Ech....bo tak jest ze wszystkim. Nigdy nic nie wiadomo na 100%. Człowiek planuje, glówkuje, zasięga opinii, a potem to konfrontuje ze swoimi przekonaniami. No i wychodzą jaja ;)

-- 03 kwi 2011, 10:12 --

paradoksy, A moja gin nigdy nie zbadała mi piersiczek! A chodzę prywatnie. Głupio mi o tym jej powiedzieć.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 03 kwi 2011, 10:20
Nie idź do niego.....masakra.

Monika1974, absolutnie, nie ma się czego wstydzić, tu chodzi o twoje zdrowie !! Gwarantuję ci, że nie zdziwi się :)
Mi mój bada co pół roku piersi, ale i tak mam zamiar zmienić ginekologa, chodzę na NFZ i ostatnio muszę się zapisywać na wizytę miesiąc wcześniej - paranoja, szukam innego ośrodka zdrowia z ginekologiem.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Monika* 03 kwi 2011, 10:22
linka, No, ale ja u niej w gabinecie nie widzę USG. Same badanie za pomocą dotyku coś da? Bo ja sobie badam, ale wiesz jak to jest...........
Obrazek
Główny Moderator

przez linka 03 kwi 2011, 10:24
Monika1974, No tak, spokojnie, USG też nie miałam, na razie bada "ręcznie" - jakby coś wymacała ;) to powiedziała, ze skieruje na USG - a jak dotąd nie było potrzeby.
Przyjaciel forum

przez *Monika* 03 kwi 2011, 10:28
linka, Kurna, już się zaczęłam martwić. Naprawdę. Jak do niej pójdę za pół roku to poproszę o przebadanie.
Chodzę na cyto 2-3 razy w roku. Miałam konizację w 2009 r. Od tego czasu wszystko jest w porządku jeśli chodzi o podwozie.
Poduszki powietrzne......hm......sama nie widzę nic niepokojącego.
Obrazek
Główny Moderator

przez _asia_ 03 kwi 2011, 11:42
Basiu, no to naprawdę trafiłaś na konowała!!! :shock: zmień lekarza, koniecznie.

ja chodzę do bardzo ciepłej i sympatycznej kobitki, a przede wszystkim kompetentnej, uważnej, nie spieszącej się i słuchającej pacjentek. prywatnie. tak w ogóle to mi przypomniałyście, że miałam do niej przyjść w grudniu na kontrolę. :oops: :roll: :hide: kurde, w kwietniu muszę się wybrać. :pirate:
moja ginekolog bada mi piersi też tylko "ręcznie".
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez Pinkii 03 kwi 2011, 13:16
A ja mam ponoć najprzystojniejszego lekarza w mieście :105: I ma wiedzę do tego. Ale jeśli chodzi o okres to nie ma dla niego problemu, dobry marynarz każde morze przepłynie :mrgreen: ;) Więc jak trzeba wtedy przebadać to spoko.
Obrazek
zbanowany

przez depresyjny86 03 kwi 2011, 13:39
moja ginekolog bada mi piersi też tylko "ręcznie".

:105:
:)

przez _asia_ 03 kwi 2011, 14:15
człowiek nerwica, he heh :P ;)

Pinkii,
ja wolałam do kobiety się zapisać, nie wiem, jakoś się po prostu krępowałam do faceta. a że ktoś mi polecił bardzo fajną ginekolożkę to nawet się nie zastanawiałam.

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez buu 03 kwi 2011, 15:04
dla mnie to już bez różnicy czy lekarzem jest kobieta czy mężczyzna
muszę się umówić na wizytę niebawem :roll:
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

przez Pinkii 03 kwi 2011, 22:35
Dla mnie też nie ma w sumie różnicy, ale zauważyłam że faceci są często delikatniejsi. Też muszę iść, jestem po operacji i miałam iść na kontrolę a ciągle terminów nie ma :? Fuck.
Obrazek
zbanowany

przez _asia_ 04 kwi 2011, 07:12
No właśnie też słyszałam, że faceci są często delikatniejsi. Ale jeśli chodzi o tę kwestię to akurat wszystko mi jedno. :D
Co do bólu, jutro znów będę miała okazję go poczuć, wymieniam ostatnią plombę amalgamatową bez znieczulenia. :twisted:

Helen Keller

Sortuj wg