Akrofobia - jest tu jakiś cwaniak ??

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez marcja 25 mar 2011, 23:12
Marek77 napisał(a):marcja ten gosc z avatara i tak jest ode mnie ładniejszy :mrgreen: ...

Smiem watpic :mrgreen:

Marek77 napisał(a): Kiedys oglądałem film który naprawde mozna nazwac ekstremalnym hardcorrem-kolesie weszli na drapacz chmur i zawiesili się jedną ręką na pręcie wystającym nad budynek dwa metry...

W sumie jak ktos zupelnie nie ma leku wysokosci i instynktu samozachowawczego,to z jego punktu widzenia nie jest to mzoe takie straszne. Przeciez dorosly normalnie zbudowany facet , nie pusci sie i nie spadnie czy to na wysokosci 5 metrow, czy 100 :D

-- Pt mar 25, 2011 11:21 pm --

Mnie jeszcze zawsze rozwala krolowa kolejek gorskich- Kingda ka- warto poczekac w napieciu do 40 sekundy zdaje sie az wyruszy :D Ja pierdziele, na pewno bym tego nie przezyla :D

http://www.youtube.com/watch?v=HN8nv4tVFuA

przez Ahmed 26 mar 2011, 00:14
Marek77, .....plisss !!! nie moge patrzeć na to coś co masz w avatarze....to juz ten hindus był lepszy albo makówka
marcja, w UK jechałem na takiej malutkiej kolejce co pętle robiła ....i tez byłem pos...y :D Ale na tą dużą z Twojego filmiku tez bym wlazł i pojechał.
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez marcja 26 mar 2011, 00:36
Allah to masz odwage czlowieku !!! :mrgreen: Podziwiam, ja bym za zadna kase nie wsiadla, z obawy przed zawalem albo psychoza w reakcji na taka jazde :D No i jeszcze ze wzg na to, ze ta Kingda wraca z powrotem jak zle wiatr zawieje. Dojezdza na szczyt i fruuuuuu do tylu na dol :hide:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 26 mar 2011, 00:58
marcja, masakra ta kolejka :shock: nie przezyłabym tego :mrgreen:

przez Szopik 26 mar 2011, 01:47
Marek77, świetny avatar nie zmieniaj go :great: a jeśli już to na jakiś podobny :lol:

Allah, co Ci się w nim nie podoba? Może być jeszcze gorszy :lol:
szopik jest obserwowany
obserwowany

przez Ahmed 26 mar 2011, 11:38
Szopik, a bo poprzedni to Marek miał taki że ho ho ...aż miło było patrzeć :)
K.
Kwadratullah

przez Shadowmere 26 mar 2011, 13:17
Zdecydowanie nie mam akrofobii-chociaż cos ;)
Shadowmere

przez Pinkii 26 mar 2011, 15:23
Aż mi słabo. Ja mam okrutny lęk wysokości. Ale mój luby widział ten filmik i powiedział że by wszedł. Ale on jest taki że marzą mu się skoki z samolotu i miał być pilotem- uniemożliwił mu to słaby wzrok.
Obrazek
zbanowany

przez Ahmed 26 mar 2011, 15:41
Pinkii, ja odpadłem na krzywym kręgosłupie :(( ale i tak latałem paralotnia i motolotnią :D
Powiedz mu żeby się nie poddawał i jak nie jest totalnie ślepy to gdzieś go przecisną przez sito. Zawodowym pilotem juz nie będzie ale sportowym może da radę !!!
K.
Kwadratullah

przez Szopik 26 mar 2011, 15:46
Allah, to ta sama laska tylko, że kilka lat później. :lol:
szopik jest obserwowany
obserwowany

przez Ahmed 26 mar 2011, 15:49
Szopik, he he ...chyba kilka tysiecy lat później ....:D. Marek ja CIe nadal plissss !!! :D
K.
Kwadratullah

przez linka 26 mar 2011, 15:59
Mam lęk wysokości, ale robię dokładnie wszystko żeby się z nim mierzyć!! Na mostach zawsze przystaję przy barierce i spoglądam w dół, pcham się na kolejki górskie ( nigdy te najwyższe - ale to i tak sukces), w aquaparku też zawsze staram się z tych wysokich zjeżdżalni zjeżdżać, w górach było kiepskawo.....jak wchodziłam nad Czarny staw ( z Morskiego oka) było ok, ale zejście już serducho waliło i były mdłości.
Moim "marzeniem" jest bungee - ale to też moje "przekleństwo" obiecałam sobie że kiedyś się przełamię - a jak na razie stosuje "oswajacze" z wysokością.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Niesia 26 mar 2011, 16:15
:shock: Aż mi się słabo zrobiło. Nie obejrzałam całego.
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.

— Marilyn Monroe

przez Sabaidee 26 mar 2011, 16:39
linka napisał(a):Moim "marzeniem" jest bungee - ale to też moje "przekleństwo" obiecałam sobie że kiedyś się przełamię - a jak na razie stosuje "oswajacze" z wysokością.

Swoje 50-te urodziny spędziłem w Nepalu. Znajomi, z którymi byłem dali mi do wyboru prezent: albo skok na bungee albo kremacja w Waranasi. Wybrałem skok. Jeśli już skakać to na pewno nie z dźwigu do sadzawki. Porcja adrenaliny jest naprawdę duża. Najtrudniejszy moment to moment decyzji. Pamiętam, że obejrzałem się za siebie i w oczach faceta, który stał za mną wyczytałem: "skaczesz pan, czy mam pana zepchnąć?". Później to już jest bajka. Leci się na pysk z wiszącego mostu do wąwozu ponad 90 metrów całą wieczność. Przez cała drogę myślałem "na razie nie jest źle, na razie nie jest źle..." W gruncie rzeczy w skoku na bungee jest tak jak w życiu: nieważne jak się leci, ważne jak się ląduje.
Sabaidee

Sortuj wg