ŻzŻ czyli Żal za Żalem...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez agniesia01 03 mar 2011, 15:27
Mówią, żeby niczego w życiu nie żałować, nie rozpamiętywać porażek...Jednak dla mnie "wylanie" żalu jest pewnego rodzaju oczyszczeniem. Może dla Was też?

Mam nadzieję, że temat będzie również chwilą na wyciągnięcie wniosków i nie powielanie swoich błędów i błędów innych.

Jeśli macie ochotę dołączcie się i napiszmy czego w życiu żałujemy? Czego byśmy nie zrobili gdyby można było cofnąć czas?

Na początek ja:

-żałuję, że unikam moich dawnych przyjaciół, bo nie chcę ich zadręczać swoimi problemami
-żałuje, że wcześniej nie postanowiłam się leczyć

Te sprawy chodzą mi teraz po głowie i na tym na teraz poprzestanę.
" W życiu piękne są tylko chwile..."

przez depresyjny86 20 mar 2011, 21:11
Żałuję,że sie urodziłem?....albo inaczej...że straciłem 23 lata swojego życia.Nikt mi już tych 23 nie przywróci,nie zmieni...
:)

przez agniesia01 20 mar 2011, 22:20
człowiek nerwica odświeżyłeś temat i od razu przyszły mi na myśl kolejne sprawy, których żałuję. Przede wszystkim żałuję tego, że zaczynając terapię (jutro zaczynam 2 tydzień) nie potrafię się otworzyć przed grupą tak jakbym chciała. Duszę w sobie wszystko mimo, że chciałabym coś dodać do poruszanych tematów. Pierwsze 2 dni były dla mnie próbą. Ataki paniki i cała reszta.

Żałuję też, że pocięłam sobie brzuch i "odmawiam" partnerowi mimo chęci. Niestety nie chcę go martwić, że znów nie panuję nad sobą.

Żałuję, że umiem doradzać innym a sama nie wyciągam wniosków i nie przenoszę zachowań czy rad do swojego życia.

człowiek nerwica a może by tak te 23 lata nadrobić intensywnymi 11 latami i 6 miesiącami? Zawsze to 2 razy szybciej niż normalnie :bezradny:
" W życiu piękne są tylko chwile..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg