Piercing, tatuaże.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Industrial?

Tak
19
50%

Nie
19
50%

Liczba głosów : 38

Industrial piercing

przez shelby 15 lut 2011, 18:54
linka napisał(a): No może troszkę na plus, bo wiem, ze ta osoba ma jakieś konkretne upodobania, ma swój styl, swoje zdanie :great:

o i tototo, poza tym co pisałam z tym imponowaniem - też w takim kontekście.
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

Industrial piercing

przez ALEKS*OLO 15 lut 2011, 21:34
Mnie się to nie podoba :bezradny:
linka, niee rób tego :(
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Industrial piercing

przez dogomaniaczka 15 lut 2011, 21:44
linka chce mieć oczy z tyłu głowy :mrgreen:
dogomaniaczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Industrial piercing

przez shadow_no 15 lut 2011, 21:52
Nie powiem, że jakoś bardzo mi się to nie podoba, ale dużo bardziej podobają mi się pojedyncze kolczyki niż takie rusztowania. Zagłosowałem na nie...
Chociaż sam mam kolczyk w uchu (na małżowinie, tam gdzie na tym zdjęciu jest ta kuleczka z tyłu). Takie cudo:
http://shad.pl/temp/kolczyk.jpg
http://shad.pl/temp/prof.shadow2.jpg
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Industrial piercing

przez Pinkii 15 lut 2011, 21:54
Nie podoba mi się, mało kobiece. Sama mam pięć dziurek w uszach (w tym w górnej części ucha) ale noszę tylko dwa kolczyki albo wcale- z lenistwa (dziurki zostały mi się z okresu jak miałam 15 lat i fazę na bycie oryginalną). Natomiast jeśli już miałabym znowu nosić po 5 kolczyków to wybrałabym zwykłe sztyfty, bez żadnych szpil, łańcuszków itd, po prostu mnie to nie kręci. Natomiast nie uważam aby ktoś kto ma kolczyki był mniej czy bardziej kompetentny, nie widzę związku.
Obrazek
zbanowany

Industrial piercing

przez marcja 15 lut 2011, 23:37
Nie podoba mi sie, ale nie wiaze tego w zadnen sposob z kompetencjami danej osoby ;)

Industrial piercing

przez *Monika* 16 lut 2011, 00:56
Ja zagłosowałam na nie. Nie podoba mi się. Ale nie łączę akurat tego z inteligencją. Poprostu nie ta estetyka jak dla mnie.
Mnie się podobają bardziej delikatne zdobienia i gadżety.
Mam kolczyk w pępku, ale jest to maleńkie złote serduszko z brylancikami.
No.....ale o gustach się nie rozmawia ;)
Obrazek
Główny Moderator

Industrial piercing

przez linka 16 lut 2011, 01:15
Panna_Modliszka napisał(a):linka, masz w planach zrobić ? ;)

Mam plany, czekam do wiosny, żeby nie motać tego szalikiem i dać "oddychać" ale strasznie mnie to kręci :twisted:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Industrial piercing

przez _asia_ 16 lut 2011, 07:24
Monika1974 napisał(a):Ja zagłosowałam na nie. Nie podoba mi się. Ale nie łączę akurat tego z inteligencją. Poprostu nie ta estetyka jak dla mnie.
Mnie się podobają bardziej delikatne zdobienia i gadżety.
Mam kolczyk w pępku, ale jest to maleńkie złote serduszko z brylancikami.
No.....ale o gustach się nie rozmawia ;)

Ja uważam podobnie jak Monika. Mnie także osobiście się to nie podoba, wolę delikatniejsze ozdoby. Preferuję zwyczajne delikatne kolczyki w uchu, dawniej miałam ich w jednym 5, teraz 3. Ale wiadomo, że każdy ma swój gust. I moim zdaniem nie ma to nic wspólnego z inteligencją, kulturą osobistą itd. tak więc jeśli ktoś ma ochotę czemu nie. :D
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Industrial piercing

przez Alienated 16 lut 2011, 09:48
_asia_ napisał(a):I moim zdaniem nie ma to nic wspólnego z inteligencją, kulturą osobistą itd. tak więc jeśli ktoś ma ochotę czemu nie. :D

Z poziomem inteligencji czy kultury osobistej pewnie nie ma to rzeczywiście nic wspólnego. Myślę, że chodzi tutaj raczej o brak dojrzałości. Po prostu nie wyobrażam sobie prawdziwej kobiety (czyt. w pełni dojrzałej) z czymś takim w uchu ;).
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Industrial piercing

przez linka 16 lut 2011, 10:04
E tam boleć...no jest podskórny......ale ...oj tam, chciałam tatuaż a to jest alternatywa ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Industrial piercing

przez linka 16 lut 2011, 10:53
Miałam ostatnio zszyte dziąsło po 2 godzinnym wyrywaniu zęba ponadto wycinany pieprzyk, ranę na 4 szwy, która po ich zdjęciu się rozlazła i goiłam piękną dziurę po tym pieprzyku kilka tygodni...... więc taki se kolczyk już na mnie wrażenia nie robi :mrgreen:
Przyjaciel forum

Industrial piercing

przez fobia 16 lut 2011, 11:10
Mnie akurat średnio się ten industrial podoba, ale jak większość nie kojarzę tego z brakiem kompetencji/inteligencji. Bardzie podoba mi się coś takiego co ma shadow ;)
Sama mam po 2 dziurki na ucho i noszę 2 pary kolczyków na codzień, sle bardziej "kręcą mnie" tatuaże - sama mam na razie jeden ,ale myślę nad kolejnymi dwoma :mrgreen:

Industrial piercing

przez linka 16 lut 2011, 14:56
Kolczyk w pępku...jak ktoś ma na brzuszku sześciopak to może i ładnie wygląda, tylko bez żadnych przywieszek i pierdolników, motylków itd........ natomiast w uchu jest maa przekłuć :P a najbardziej podoba mi się właśnie industrial :)
Obrazek
Przyjaciel forum

Sortuj wg