Piercing, tatuaże.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Industrial?

Tak
19
50%

Nie
19
50%

Liczba głosów : 38

Industrial piercing

przez shelby 15 lut 2011, 17:28
jestem na tak. sama miałam w uszach swego czasu 7 dziur, co prawda nie nosiłam tego pionowego kolczyka, ale miałam dość ciekawą kolejce przekówek i innych kółeczek. teraz w jednym mam 4, a w drugim 1 klasyczną i drugą oberwaną, wyglądającą jak dziobek :P nie uważam osób noszących tego rodzaju ozdoby za mniej kompetentne, mnie wręcz takie osoby imponują - im bardziej zakręcony pomysł, tym większy mój podziw. może być industrial, albo rozciąganie dziurek na tunel, nausznice, kolce.. :105:
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

Industrial piercing

przez Anna Maria 15 lut 2011, 17:28
dominika92 napisał(a):już się przestraszyłam że to ta dziura w uchu :mrgreen: to jest np. okropne.

ale to co Iza wysłała też mi się niezbyt podoba..nie lubię takich udziwnień. dla mnie po dwie dziurki w uchu to max. ale no jak widzę gościa który idzie cały w tatuażach, kolczykach wszędzie i jeszcze ta dziura w uchu..no to niestety przyznaję się bez bicia że nie myślę o takiej osobie jako o geniuszu..chociaż staram się nie poddawać takim sugestiom.
ale błagam...JAK MOŻNA SOBIE ROBIĆ DZIURĘ W UCHU?
sorry za meły ot :mrgreen:

:oops: :oops: :oops:
Anna Maria

Industrial piercing

przez dogomaniaczka 15 lut 2011, 17:32
kasiątko, masz dziurę w uchu ? :D
dogomaniaczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Industrial piercing

przez dogomaniaczka 15 lut 2011, 17:33
shelby, nie rozumiem co imponującego jest w tym... :shock: nie przeszkadzają mi żadne ozdoby na uszach..ale te dziury to...br..nie rozumiem celu czegoś takiego.
dogomaniaczka

Industrial piercing

przez dogomaniaczka 15 lut 2011, 17:36
Panna_Modliszka, no bo...nie rozumiem jak można robić sobie takie rzeczy. niestety ale te całe dziury ( tak wiem uczepiłam się ) są dla mnie głupotą..na co to komu? ani to ładne ani nic,..
nie rozumiem z czego to wynika. po prostu nie jestem w stanie pojąć jak niektóre osoby robią takie rzeczy ze swoim ciałem...rozumiem ładny tatuaż skromny ale żeby mieć całe ręce, nogi, kolczykw w wardze, w uchu, w oku, w sutku i dziurę w uchu....nie wiem..nie umiem tego wytłumaczyć. być może jest to błędne myślenie. ale odrzuca mnie to.

-- 15 lut 2011, 16:37 --

Panna_Modliszka, aj noł ale pytałaś się też o inne :)
dogomaniaczka

Industrial piercing

przez Korba 15 lut 2011, 17:37
no to niestety przyznaję się bez bicia że nie myślę o takiej osobie jako o geniuszu..

ja myślę, że geniuszem może być każdy... nawet facet grzebiący w śmietniku.

to, co jest na fotce akurat nie bardzo mi się podoba, ale ogólnie lubię taką oryginalność, jeśli tylko nie jest przesadzona i nie jest tego za dużo. to jest takie fajne osobiste "oznaczenie". jak mój tatuaż. jest tylko mój i go uwielbiam i mnie określa. ogólnie - jak najbardziej, jeśli tylko się ktoś z tym dobrze czuje i jest to jakiś wyraz siebie albo coś co uważamy za fajną ozdobę, także :great:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Industrial piercing

przez dogomaniaczka 15 lut 2011, 17:44
Panna_Modliszka, będę chciała, chodzi mi bardziej o coś takiego :mrgreen:

http://citizenzoo.files.wordpress.com/2 ... artist.jpg

i jak mam myśleć o tej osobie jako o kimś inteligentnym..bardzo bym chciała..ale neistety nie potrafię.
dogomaniaczka

Industrial piercing

przez Korba 15 lut 2011, 17:47
dominika92, no fakt, mnie taka osoba przeraża i obrzydza, ale... you never know... od dawna wiadomo, że geniusze są pier.dolnięci, choć tego pana o to nie podejrzewam (że jest geniuszem) ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Industrial piercing

przez dogomaniaczka 15 lut 2011, 17:47
Panna_Modliszka, no więc właśnie :mrgreen: teraz chyba każdy zrozumie o co mi chodziło :oops: bo absolutnie nie mam nic przeciwko oryginalnym i jakimś SKROMNYM odzobom :mrgreen:
dogomaniaczka

Industrial piercing

przez Anna Maria 15 lut 2011, 17:48
dominika92 napisał(a):kasiątko, masz dziurę w uchu ? :D

bardziej mi chodziło o różne tego typu "ozdoby"
mam tatuaże i chcę więcej,ale ja robię tylko w salonie a to koszt,latem na pewno będzie jeszcze jeden a później drugi a dalej się zobaczy bo to wciąga
mam kolczyk w brwi i okresowo w pępku tylko cholerstwo nie chce się nigdy przyjąć,miałam w nosie ale to tylko kilka dni
i od 13 roku życia cały szereg dziur w uszach, swojego czasu było ich 11

jeśli chodzi o lekarzy to uważają to za "odchyły" i zawsze notują w karcie moje wyczyny,przechodzę przez to za każdym razem gdy trafiam na oddział i wtedy mi cholernie głupio :oops:
Anna Maria

Industrial piercing

przez shelby 15 lut 2011, 17:49
dominika92 mnie nie chodzi, że ktoś imponuje mi na takiej samej zasadzie jak można zaimponować wiedzą. po prostu są osoby, którym takie cuda pasują, są jakby idealnym dopełnieniem tej osoby, nie gryzą się z urodą, a wręcz ją podkreślają. po prostu takie osoby ściągają mój wzrok, przykuwają uwagę, wyróżniają się w ciekawy sposób. znam całą masę ludzi, którzy takim przekówaniem są w stanie odebrać sobie urok, miałam na myśli po prostu te, które go sobie tym małym detalem dodają.
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

Industrial piercing

przez dogomaniaczka 15 lut 2011, 17:50
Panna_Modliszka, wbrew pozorom dużo jest takich osób..może nie aż w tym stopniu..ale podobnie. tak więc kończąć.
nie lubię takich dziwactw. ale nie mam też nic przeciwko jakiejś oryginalnej ozdobie. osobiście nie podoba mi się to co Iza wkleiła, ale nie widzę w tym nic złego jeśli ktoś ma ochotę. ja się boję wszelkich rzeczy których potem nie można usunąć jak tatuaże i blizny :) :mrgreen:
dogomaniaczka

Industrial piercing

przez Anna Maria 15 lut 2011, 18:26
no i co tu się dziwić że od tamtego czasu w podstawówce miałam obniżone sprawowanie :mrgreen:
Anna Maria

Industrial piercing

przez linka 15 lut 2011, 18:27
Zajebista sprawa, strasznie mi się to podoba !! Sama chciałabym mieć nape piercing :
Obrazek
Co sądzę - zupełnie nic, a przynajmniej nie po kolczykach. No może troszkę na plus, bo wiem, ze ta osoba ma jakieś konkretne upodobania, ma swój styl, swoje zdanie :great:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg