Piercing, tatuaże.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Industrial?

Tak
19
50%

Nie
19
50%

Liczba głosów : 38

Piercing, tatuaże.

przez burakota 05 paź 2011, 21:55
Ja, mniej więcej rok temu, miałam kolczyka w uchu, w chrząstce. Nosiłam go kilka miesięcy, ale to miejsce nie chciało się goić. Widocznie mój organizm nie toleruje kolczyków w innym miejscu niż płatki uszu :P Mam w płatku w lewym uchu trzy kolczyki, a w prawym dwa. Jeszcze się zmieściły przed chrząstką :P A kiedy wyjęłam tego kolczyka z chrząstki to rana szybko się zagoiła i teraz praktycznie nie ma po niej śladu.

Piercing, tatuaże.

przez girl anachronism 11 lis 2011, 02:53
Mam jeden malutki tatuaż, marzył mi się 7 lat, a zrobienie go wymagało 10 minut pracy :) Jestem totalną kociarą, stąd wzór.

Obrazek

Nigdy za bardzo nie podobały mi się tatuaże, tylko ten jeden miałam wymarzony, ale teraz coraz częściej myślę o napisie na nadgarstku.
wild hearts can't be broken.

F31

Piercing, tatuaże.

przez Aria 17 sty 2012, 22:53
W wieku 15lat miałam przekłuty język, ale długo nie ponosiłam kolczyka... :roll: rok później ponownie przekłułam i sama zrobiłam sobie kolczyk w wardze. Nie minął rok a już ich nie było :lol: Aktualnie nie mam żadnych kolczyków na ciele (jedynie w uszach).

A co do tatuaży to nie wiem, czy bym się zdecydowała.
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg