WF na studiach?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

WF na studiach?

przez Sorrow 07 lut 2011, 16:30
Czy to normalne, że WF jest na jakimś zadupiu kilka kilometrów od szkoły?
Czy to normalne, że się robi problemy ze zwolnieniami lekarskimi?
Czy to normalne, że są egzaminy teoretyczne z WFu?

Czy to tylko moja szkoła?

WF na studiach?

przez Sorrow 07 lut 2011, 16:49
Chcę wiedzieć czy to jakiś wymysł psycholi co prowadzą tą szkołę (to szkoła prywatna - z mojego doświadczenia wynika, że zwykle właściciele takich szkół mają jakieś popieprzone poczucie misji) czy to jest jakiś nakaz z góry który obowiązuje na wszystkich uczelniach.

WF na studiach?

przez TheGrengolada 07 lut 2011, 17:07
1. Nie. U mnie jest podobnie - w godzinach szczytu jedzie się tam nawet 1,5 godz. z miejsca, gdzie są w większości zajęcia.
2. Nie.
3. WTF?!? Z drugiej strony lepszy egzamin teoretyczny niż zrób fikołka w tył i przód a potem przebiegnij 100 m w 10 sek.
Pytanie dodatkowe: nie!
Dla mnie WF na studiach jest czymś totalnie od czapy, ale nie słyszałam, żeby u mnie były jakieś większe problemy ze zwolnieniem (poza tym, że musisz mieć zwolnienie od lekarza określonej specjalizacji - jeśli pójdziesz z kartką od audiologa, który mi kiedyś dawał zwolnienia to sory, ale trzeba jeszcze iść do lekarza studenckiego, który przejrzy historię choroby). Z tego co wiem, to zajęcia WFu są z reguły bezstresowe, chociaż w dużej częsci zależy to od nauczyciela. I jestem na uczelni państwowej, ale chyba też czują misję zrobienia z nas sportowców ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

WF na studiach?

przez Sorrow 07 lut 2011, 17:23
Moim zdaniem powinni zakazać organizowania obowiązkowych WFów szkołom, które nie mają sali w budynku szkoły.

WF na studiach?

przez shelby 07 lut 2011, 20:39
ja miałam w-f na pierwszym semestrze. też studiuję prywatnie. wypożyczaliśmy salę i siłownie w sąsiadującej z nami szkole. jak ktoś chciał grać w kosza, siatę czy co tam, to zostawał z opiekunem tam i grali.. jak ktoś nie chciał to na siłownie, byle nie odpierdalać samowolki tj nie wypuścić się gdzieś do knajpy na piwo or smth :mrgreen: nie ważne czy ktoś zadawał sobie trud zdobywania zwolnienia lekarskiego czy nie - do ćwiczeń facet nigdy nas nie zmuszał, ale wymagał posiadania stroju, nawet nie trzeba się było w niego przebierać jak się nie ćwiczyło, ale odnotowywał sobie czy ktoś nosi czy nie :roll: i potem z tego i z obecności wystawiał zaliczenie, nie na ocenę, wpisywał po prostu zal. i po problemie, a jak ktoś nie chodził i pojawiał się dopiero na wpisach, to i tak dało się z nim dogadać i zaliczał.. paranoja żeby na studiach jeszcze prywatnych robili z czymś takim problemy..
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

WF na studiach?

przez eligojot 07 lut 2011, 22:33
Przecież na studiach wybiera się dyscypliny na zajęciach sportowych. Co kto lubi. Dla sprawnych inaczej też są zajęcia tzw. rozciągające, które nie forsują jakakolwiek ta ułomność by nie była.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

WF na studiach?

przez Ray_Ban 07 lut 2011, 22:35
kocham Wf :twisted: My zawsze gramy w gałe :P
Przychodzi lekarz do baby, a baba rozkłada nogi, a lekarz ręce mówiąc :Nie jestem Ginekologiem:/

WF na studiach?

przez Sorrow 07 lut 2011, 23:56
eligojot napisał(a):Przecież na studiach wybiera się dyscypliny na zajęciach sportowych. Co kto lubi. Dla sprawnych inaczej też są zajęcia tzw. rozciągające, które nie forsują jakakolwiek ta ułomność by nie była.

Przejście 3 kilometrów z pełnym ekwipunkiem (zeszyty, termos, woda, buty, spodnie) forsuje. Na tyle, że jak człowiek nie ma dobrej kondycji, to wysiada nawet przy ping-pongu.

WF na studiach?

przez lakuda_reaktywacja 08 lut 2011, 13:39
ja sobie na studiach wybrałam golfa :mrgreen:
mało ruchu, a w sumie miło połazić z kijami na świeżym powietrzu :mrgreen:
lakuda_reaktywacja

WF na studiach?

przez Sorrow 08 lut 2011, 13:46
Ja grałem w ping ponga, ale tak szybko się męczyłem, że po 2-3 zagrywkach traciłem zdolność efektywnego grania.

WF na studiach?

przez lakuda_reaktywacja 09 lut 2011, 00:38
Sorrow, ja byłam chyba najgorszą zawodniczką.. a jak trafiłam w piach, to KONIEC
ze 30 uderzeń na samo wyjście :P

ale że ocena jest za obecności, to miałam 5
po raz pierwszy z resztą w życiu, miałam 5 z w-fu..

u Was chyba też na obecności..a nie osiągnięcia..
lakuda_reaktywacja

WF na studiach?

przez Sorrow 09 lut 2011, 10:37
Średnio mnie obchodzi ocena z WFu. Najważniejsze jest, żeby się dobrze czuć a cały ten wysiłek związany z chodzeniem tam i ćwiczeniem sprawia, że każdego dnia czuję się coraz gorzej.
Wczoraj pojechałem na egzamin taksówką, ale wracać musiałem na piechotę. Masakra :cry: .
Najgorsze jest to, że muszę tam dzisiaj znów jechać a w ogóle nie mam siły :cry: .

WF na studiach?

przez NoOneLivesForever 09 lut 2011, 12:53
Ja raczej źle wspominam wf na studiach, miałem wtedy ciężki okres, żeby tam wytrzymać brałem często po 2-3 apapy, choć to niewiele dawało, ale przynajmniej trafiałem rakietką w piłkę. Nie było to przyjemne, w ogóle.
NoOneLivesForever

WF na studiach?

przez Sorrow 24 lut 2011, 16:54
Przedwczoraj zawiozłem zwolnienie z WFu. Za karę mam zdawać egzamin pisemny i pisać pracę semestralną :evil: .
Jutro idę opierdolić dziekana :evil: .

Sortuj wg