Podpalili psa.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Czy wpłacisz pieniądze na konto ?

Tak
1
17%

Nie
5
83%

Nie wiem
0
Brak głosów

Zastanowię się
0
Brak głosów

Liczba głosów : 6

Re: Podpalili psa.

przez LitrMaślanki 30 sty 2011, 17:27
Nadal nie rozumiesz . Pewne sprawy są nie mierzalne linijką ,kątomierzem ,suwmiarką ,manometrami ,ciśnieniomierzami ....i ankietami .
To zjawiska tak osobiste i tak zależne od tego co się czuje ,ze nikt nie ma prawa tego próbować mierzyć .
LitrMaślanki

przez ALEKS*OLO 30 sty 2011, 17:28
Vi. Twoja niedelikatność i wścibstwo w tej kwestii wali jak US, a jak wiadomo nikt nie lubi Skarbówki, to pytanie jest nie na miejscu, badania socjologiczne i ankiety na taki temat, ok , ale nie w takim układzie z linkami do tragedii zwierzaków.

A Ty ile wpłaciłeś ??? Może ktoś oceni Twój wkład w tą akcję ???
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Podpalili psa.

przez lakuda 30 sty 2011, 20:29
Vi. napisał(a):Chcę sprawdzić jacy są ludzie :)

:shock:
sory, spodziewam się zasłużonego potencjalnego ostrzeżenia, ale Vi jesteś skończonym debilem,
matołem jakim mało
drażnisz wszystkich na forum
żal mi Twojego szczura, wiesz?
na prawdę mi go żal

-- 30 sty 2011, 19:32 --

i jeszcze ten durny uśmiech na końcu zdania.. :?
to niesmaczne wręcz
obawiam się, że na tym forum nie znajdziesz zrozumienia

i jak to powiedział KRÓL JULIAN...

"(..) Daruj, ale czy mógłbyś stąd wyjść, bo to jest biznesklasa? Naprawdę, to nic osobistego, po prostu jesteśmy od ciebie lepsi.. "
lakuda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Podpalili psa.

przez paradoksy 30 sty 2011, 20:37
lakuda, nie obrażamy innych użytkowników.
paradoksy

Podpalili psa.

przez Vi. 30 sty 2011, 20:45
lakuda napisał(a):

:shock:
sory, spodziewam się zasłużonego potencjalnego ostrzeżenia, ale Vi jesteś skończonym debilem,
matołem jakim mało
drażnisz wszystkich na forum
żal mi Twojego szczura, wiesz?
na prawdę mi go żal

-- 30 sty 2011, 19:32 --

i jeszcze ten durny uśmiech na końcu zdania.. :?
to niesmaczne wręcz
obawiam się, że na tym forum nie znajdziesz zrozumienia

i jak to powiedział KRÓL JULIAN...

"(..) Daruj, ale czy mógłbyś stąd wyjść, bo to jest biznesklasa? Naprawdę, to nic osobistego, po prostu jesteśmy od ciebie lepsi.. "

Za to jemu samemu nie jest siebie żal.
Chętnie posłucham co masz do powiedzenia, proszę powiedz więcej o tym co myślisz.
Vi.

Podpalili psa.

przez Brid 30 sty 2011, 20:48
lakuda, zgubiłaś swój "profesjonalizm" :shock: przy okazji inny użytkownik już by się nasłuchał o ostrzeżeniach czcionką mego 36 od paradoksy. jak w życiu są równi i równiejsi :?
Brid

Podpalili psa.

przez linka 30 sty 2011, 20:49
Vi. napisał(a):Chętnie posłucham co masz do powiedzenia, proszę powiedz więcej o tym co myślisz.

To może na priv...hm?
Ankieta jest idiotyczna i wścibska i kompletnie nic nie sprawdzi... bo jej wyniki są z kosmosu..... :bezradny:

Brid masz coś do powiedzenia w temacie czy koniecznie masz parcie na wtrącanie swoich trzech groszy?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Podpalili psa.

przez Brid 30 sty 2011, 20:54
bardzo mi przykro z powodu spalonego psa i wybieram się na marsz (nie)milczenia
i mod będzie zawsze za modem,
i lubię wtrącać swoje 4 gr.
Brid

Podpalili psa.

przez nerwicaman 30 sty 2011, 20:59
:shock: co tu sie dzieje hehe, lakuda troche za mocno pojechalas koles jest mlody i nie wszytsko co sie wm tym wieku mowilo bylo taktowne i z wyczuciem, ale fakt ze Vi musisz wyjsc do ludzi, bo wogole niedlugo nie bedziesz w stanie przewidywac ludzkich reakcji i bedziesz w rozmowach wyskakiwal z takimi tekstami ze ludzie nie beda wiedzieli o co Ci chodzi, czy sobie jaja robisz czy na powaznie(ja tez czasem walne cos takiego ale z rozmyslem i dla zartu, ale to co innego ). chyba ze to Ty sobie caly czas z ludzi robisz z zarty a kazdy sie produkuje, wtedy pozostawaloby mi tylko :brawo:
a ten tekst z fajkami tez byl dobry(czulem w nim prawie agresje :lol:), dla niektorych fajki to nalog z ktorym ciezko wlaczyc, zapytakj siebie w takim ukladzie czy Ty nie moglbys sprzedac swojej klatki dla szczurka i wplacic na pieska ktory bardziej potrzebuje, klatke mozesz zrobic z tektury :great:
nie odbierz tego jako atak na Siebie, zadko pisze na Twoje posty, ale choc mam malo srednio postow dziennie, to zwykle wejde na forum raz dziennie i w 15 minut obczaje co sie dzieje, wiec nie chce sluchac czego typu, ze najwiecej maja do powiedzenia Ci co wejda raz na jakis czas i nie wiedza o co chodzi 8)
wiem ze robie offtop i pewnie zaraz paradoksy bedzie za mna z pejczem ganiac po forum, ale moja rada wyluzuj sie, pozwol myslom plynac, nie mysl jak ludzie Cie odbieraja i wyjdz z domu, ale nie na spacer do parku tylko gdzies gdzie sa ludzie :great:
ale mialem wene
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

Podpalili psa.

przez lakuda 30 sty 2011, 21:00
Ok, zasłużenie przepraszam, że obraziłam Vi , na swoje usprawiedliwienie mogę tylko dodać, że mam na prawdę zły dzień, od tygodnia ból zęba, co tylko pogłębia irytację, żadko obrażam użytkowników, w dodatku sprawy zwierząt są mi na prawdę bardzo bliskie.
Drażni mnie, jak ktoś robi szum, otoczkę wokół jakichś akcji, a potem z uśmiechem na ustach mówi " chciałem tylko sprawdzić jacy są ludzie"..
zamiast pomóc samemu i szukać pomocy, DT, czy pomóc w inny, czynny sposób..
nie wypowiadam się więcej w tym temacie;
lakuda

Podpalili psa.

przez paradoksy 30 sty 2011, 21:05
Brid, czy Twój post wnosi cokolwiek do tematu? chyba tylko podsyca atmosferę, odpuść sobie.
Wiesz gdzie się pisze skargi? To pisz! Na co czekasz?

a reszcie proponuję zakończenie offtopu.
paradoksy

Podpalili psa.

przez Brid 30 sty 2011, 21:06
o tej czcionce właśnie mówiłem :mrgreen:
już mnie tu nie ma.
Brid

Podpalili psa.

przez paradoksy 30 sty 2011, 21:07
bo do niektórych nie dociera to co DOCELOWO ma docierać. :roll:
do Ciebie zresztą też, skoro musiałes nawet czcionkę skomentować.

Powtarzać się nie będę.
paradoksy

przez Paranoja 30 sty 2011, 21:17
ja bym proponowała zamknąć temat zanim faktycznie rozpocznie się wojna...
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Sortuj wg