Czy są tu jacyś fani hokeja?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Imre 25 sty 2011, 23:33
Dyscyplina w Polsce niestety mało popularna, chyba przez to, że europejczycy wolą nieco spokojniejsze dyscypliny jak szachy, brydż, albo piłka nożna(bez obrazy dla szachistów, albo brydżystów). Ale może ktoś się znajdzie?
Imre

Re: Czy są tu jacyś fani hokeja?

przez buka 26 sty 2011, 00:03
hokeja?ale w sensie co,oglądanie,obstawianie czy granie?
mało w PL popularna bo mało je miejsc gdzie można ją uprawiać

przez Bura 26 sty 2011, 00:04
Imre napisał(a):Dyscyplina w Polsce niestety mało popularna, chyba przez to, że europejczycy wolą nieco spokojniejsze dyscypliny jak szachy, brydż, albo piłka nożna(bez obrazy dla szachistów, albo brydżystów). Ale może ktoś się znajdzie?

Będzie offtop, ale muszę - zabrzmiało jakby 'z obrazą' dla piłkarzy. :P
Jeśli powstaniesz choć jeden raz więcej niż upadłeś, uda ci się.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Imre 26 sty 2011, 00:08
buka, Raczej oglądanie. W Polsce w hokeja grają głównie Amerykanie i Kanadyjczycy.

Bura, z obrazą czy bez, dla mnie piłka nożna w przeciwieństwie do szachów, czy nawet snookera, wydawała się zawsze grą szalenie nudną do oglądania.

[Dodane po edycji:]

Hokeja obstawiałem, ale przegrałem wszystkie pieniądze, więc teraz mam przerwę ;p
Imre

przez Wind of Freedom 31 sty 2015, 14:56
Lubię oglądać hokej w TV, np. mistrzostwa świata. Kibicuję Rosji, USA, Czechom. W lidze Cracovii, w NHL New York Islanders, New York Rangers, New Jersey Devils, Detroit Red Wings. Niestety nie mam gdzie oglądać ligi amerykańskiej. Szkoda, że hokej jest w Polsce tak mało popularny. Ciekawe, że w Czechach czy na Słowacji jest zgoła inaczej. Pozdrawiam wszystkich fanów tej dyscypliny - również uprawiających. Ciekawe, czy są w ogóle tacy ;)

Sortuj wg