praca dorywcza online ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

praca dorywcza online ?

przez NoOneLivesForever 01 maja 2011, 09:12
Myślę, że to zwykłe pierdolenie, takich "kursów" jest pełno wszędzie, jak ktoś myśli, że przejdzie takie coś i zostanie władcą wirtualnej rzeczywistości to powodzenia
Owszem, znam się trochę na IT i debilnych metodach marketingu, które stosują tabuny ludzi, niestety jeszcze nie miałem czasu przyjrzeć się temu kursowi bliżej, więc nie mogę w 100% w ciemno go polecić, na razie ściągnąłem sobie pierwszą część, czyli 45 minutowy film z gościem, który to stworzył i wydaje mi się, że skoro koleś pokazuje swoją twarz, podpisuje się swoim nazwiskiem i nakręcił filmy w jakości prawie HD, to nie jest to taka byle bzdura. Przejdę ten kurs i później się pochwalę rezultatami, za tydzień go już nie będzie, więc wasza sprawa, czy z tego skorzystacie. Kurs jest podobno dla początkujących, więc żadna wiedza nie jest wymagana.

Lepiej się zapisać na Cisco, RedHat, Microsoft, itp prawdziwe kursy, które przynajmniej czegoś konkretnego uczą z dziedziny Informatyki. Co prawda są dosyć drogie (ale czasami na uczelniach czy w różnych firmach są dostępne za darmo czy ze zniżkami), ale obecnie dają dużo więcej niż magister.
U mnie na uczelni są, ale ja do tej pory żyłem na granicy fizycznego wykończenia, więc robiłem wszystko na minimum, mam nadzieję, że w październiku będę jak nowy, :roll: :? nie zapowiada się na razie.
Do Cisco aż poję się podejść, widziałem gdzieś w necie grube tomy książek, a i nigdy nie ciągnęło mnie do wiedzy na temat sieci.
NoOneLivesForever

praca dorywcza online ?

przez CichoCiemny 01 maja 2011, 10:15
NoOneLivesForever napisał(a):Do Cisco aż poję się podejść, widziałem gdzieś w necie grube tomy książek, a i nigdy nie ciągnęło mnie do wiedzy na temat sieci.

Fakt, książki są ciężkie (ebooki też dużą MB ważą ;) ), ale generalnie najwięcej pracy trzeba włożyć w działania praktyczne, czyli stworzyć sobie serwer, switch/router i małą sieć w domu w oparciu o soft Cisco.
Jak Cię nie interesują sieci to kurs rzeczywiście raczej nie dla Ciebie (mnie właśnie najbardziej interesują sieci, serwery, Linux i alternatywne systemy) dlatego planuję zrobić Cisco i inne z tej branży.
Ale chyba Microsoft ma dużo innych z zakresu bardziej "ogólnego", możesz zobaczyć czy coś Ci przypasuje.
Jak skończysz tamten kurs to chętnie przeczytam o rezultatach, jeżeli coś napiszesz o tym. Generalnie sama reklama tego typu (puste hasełka typu "specjalnie dla Ciebie", itp) mnie najbardziej odpycha, bo to już śmierdzi tandetą z daleka, jeżeli gość musi się reklamować w ten sposób :P No ale jeżeli okaże się przydatne to, jak to się mówi, "zwracam honor". ;)

Ogólnie prawie całą swoją dotychczasową wiedzę zdobyłem sam ucząc się wszystkiego w praktyce i czytając dużo informacji w Internecie. (tylko niektóre podstawy z dziedziny montażu filmów nauczył mnie ktoś inny). Jak kogoś interesuje jakaś konkretna dziedzina i nie patrzy na papierki to na pewno też mu się to uda. Potem takie kursy można bez problemu zdać przygotowując się też samemu na sam egzamin (nie trzeba przechodzić całego kursu, który dodatkowo kosztuje). A jeszcze jak się potem znajdzie pracodawcę, który doceni konkretne umiejętności no to można się bardzo ładnie ustawić nawet bez studiów.
Chociaż coraz bardziej mnie zaczyna denerwować takie życie w "pogoni za kasą", ale to swoją drogą i nie na ten temat :P
CichoCiemny

praca dorywcza online ?

przez NoOneLivesForever 01 maja 2011, 10:27
Jak kogoś interesuje jakaś konkretna dziedzina i nie patrzy na papierki to na pewno też mu się to uda.
Dlatego mnie nigdy nie ciągnęło do żadnych kursów, certyfikatów, uważam, że wiedza wystarczy, a poza tym nie lubię uczyć się DO egzaminów, bo to mi przypomina szkołę i wtedy mi niewygodnie uczyć się czegoś takiego.
Linux i alternatywne systemy
Mnie też
NoOneLivesForever

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

praca dorywcza online ?

przez CichoCiemny 01 maja 2011, 10:36
Wiem o co Ci chodzi, ale ja generalnie już wolę takie certyfikaty niż papierek z uczelni, czy jakiejś szkoły policealnej, w której przez te kilka lat nie zdobędę takiego doświadczenia jak praca przez kilka miesięcy w branży, czy nawet przygotowanie się we własnym zakresie do egzaminu, czy po prostu "poznawanie" różnych zagadnień w domu.

Obsługi serwerów na Linuksie nauczyłem się najpierw robią wszystko w domu, na drugim komputerze, czy wirtualnym systemie, potem (a w zasadzie równolegle) na shellach i jak jakiś kumpel miał dedyka do czegoś tam to pomagałem w administracji. Tak sobie działam i wychodzi mi to na rękę, bo niedługo (jak dobrze pójdzie) będę mieć odpowiedzialną pracę w ten branży i wreszcie zarabiać jakąś konkretną kasę, żeby się usamodzielnić.
CichoCiemny

praca dorywcza online ?

przez NoOneLivesForever 01 maja 2011, 16:06
Przesłuchałem pierwszą część tego kursu i to naprawdę świetny i godny uwagi materiał, ale nie dla osób, które:
- nie lubią się zmęczyć, bo jednak to nie jest takie proste, trzeba się sporo wysilić.
- no i jeśli ktoś nie odróżnia google od przeglądarki internetowej to nie ma po co tam zaglądać.
- gość sprzedaje naprawdę interesujące patenty.
Jakby co to nikt mi za tą reklamę nie płaci (a szkoda :? ), znalazłem coś dobrego, więc się dzielę.
NoOneLivesForever

praca dorywcza online ?

przez CichoCiemny 01 maja 2011, 17:31
No to dzięki za informację, jak będę mieć chwilę to się temu przyjrzę. Na razie wolę grać w Eve i mieszać na serwerach w nocy :P
CichoCiemny

praca dorywcza online ?

przez paradoksy 06 maja 2011, 18:46
miał ktoś styczność z tą stroną?
http://komsites.com/

edit:
dobra, do dupy z nimi - każą rozwiązywać zadania testowe, a żeby je przejść DO KOŃCA trzeba wysłać smsa na podany nr... o kosztach smsa ni słowa!
paradoksy

praca dorywcza online ?

przez Rafalo 28 maja 2011, 16:57
Ja kiedyś próbowałem zarabiać w kasynie , ale jak sie domyślacie przyniosło to więcej straty niż korzyści.Grałem w ruletke na początek 50 euro do przodu ale później bankrut.Próbowałem wielu systemów
ale koniec końców ruletka i tak zawsze ma przewagę matematyczną nad graczem.Później troszkę siedziałem w MLM , wiem że to mogło by wypalić ale za bardzo nie widzę sie w tego typu branży.Żeby zarabiać w ten sposób musiało by to się stać moją pasją , ale tak nie jest więc odpada.Jak zarabiać to z uśmiechem a nie z przymusu.W każdym bądź razie męczące było dla mojej kieszeni opłacanie abonamentu co miesiąc w granicach 170 zł tymbardziej że na początku ciążko o to , żeby zwróciło się chodź by za ten abonament.Nie mniej jednak wielu ludzi w tym siedzi i chwali sobie ten MLM bo jest to zaplecze finansowe na całe życie, pasywny dochód.Może jeszcze kiedyś do tego powróce , ale narazie brak mi motywacji.Bo jednak to kosztuje dużo pracy i poświęcenia czasu , którym nie każdy z nas dyspoonuje.Myślałem jeszcze nad tym żeby nauczyć się dobrze grać w pokera bo są organizowane szkolenia przez jedną ze stron pokerowych , do tego zachętą jest to że nic się nie płaci a na start dostaje się 150$ za które można grać.

praca dorywcza online ?

przez dogomaniaczka 08 cze 2011, 20:55
ja już kombinuję nawet żeby sprzedawać bransoletki ręcznie robione ale kto to będzie kupował :mrgreen:

eh...czuję się taka bez użyteczna..tak bym chciała zarabiać...

praca dorywcza online ?

przez CichoCiemny 09 cze 2011, 02:28
dominika92, dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz, ale najważniejsze to dobra reklama.
CichoCiemny

praca dorywcza online ?

przez dogomaniaczka 09 cze 2011, 07:41
KeFaS, oj czyli może być problem :) szczerze...nie wierzę w to więc pewnie nawet nie spróbuję. :hide:

praca dorywcza online ?

przez Anna Maria 28 kwi 2013, 22:01
Ja staram się o kilka praca online.Na jedna to wypełnianie ankiet.Druga to namawianie kobiet przez komunikator na darmową mammografię,a trzeci to mieszane,pisanie artykułów,ofert.
Jedną pracę też potencjalnie mam ale od maja,czerwca i pracodawca zamilkł.Może się jeszcze odezwie jak portal ruszy a jak nie to kicham.Mam na oku inne.
Anna Maria

praca dorywcza online ?

przez Michuj 28 kwi 2013, 22:07
Zna ktoś jakieś firmy godne polecenia w charakterze tajemnicznego klienta? Chciałbym dorobić parę groszy ;) Macie jakieś kontakty. Województwo wielkopolskie najchętniej.
Loża szyderców

praca dorywcza online ?

przez *Wiola* 28 kwi 2013, 22:45
Michuj, Mam ,chyba w 3 jestem zarejestrowana od jakiegoś roku i się na żadne badanie nie załapałam, więc nie wiem czy warto sobie tyłek zawracać ;)
Moderator

Sortuj wg