INTERNET - PILNE!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

INTERNET - PILNE!!

przez lakuda 20 sty 2011, 23:15
Czy ktoś się orientuje, czy jak ma się w telefonie komórkowym, na abonament uruchomioną usługę blueconnect to czy można ową kartę włożyć do modemu i używać z niej internet na laptopie bez jakichś dodatkowych opłat? :?: :!: :!:
lakuda

Re: INTERNET - PILNE!!

przez ehhe 20 sty 2011, 23:41
Nie znam się akurat na blueconnect ale widzę 3 rozwiązania, nie napisałaś jaki masz telefon ale co tam:
1. Jeśli masz w telefonie możliwość stworzenia acess pointa to nie będzie problemu z internetem w laptopie, stworzysz sobie sieć wlan na telefonie i podepniesz się do niej laptopem samsung i9000 ma możliwość zrobienia takiego czegoś,
2. Udostępniasz połączenie internetowe za pomocą bluetootha, włączasz na telefonie bluetooth i w laptopie i w opcjach gdzieś tam musisz pogrzebać żeby to udostępnić,
3. Z przenoszeniem karty sim do modemu i laptopa nie mam pojęcia nie robiłem tak, ale bardzo możliwe że się da, no chyba że ERA blokuje taką możliwość,
;)
Ostatnio edytowano 20 sty 2011, 23:42 przez ehhe, łącznie edytowano 2 razy
ehhe

przez Michuj 20 sty 2011, 23:41
masz jakiś transfer po którym prędkość Ci spadnie. Jak go wykorzystasz to net będzie chodził wolno do zrzygania. Prędzej nerwica Ci przejdzie niż posta napiszesz ;P
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lakuda 20 sty 2011, 23:46
to pytanie, które powtórzyłam ( być może przeinaczyłam :roll: ) po LitrzeMaślanki..

czyli ogólnie mogę Mu przekazać, że bez dodatkowych kosztów może włożyć tą kartę z telefonu do " modemu" czy jak totam się zwie , do takiego czegoś wystającego, gdzie była karta z internetem, ale straciła ważność?

jeśli ktokolwiek rozumie, o co mi chodzi... :lol:
lakuda

przez ehhe 20 sty 2011, 23:48
lakuda tak, o ile modem nie ma sim-locka na inną sieć, i o ile ma aktywowane pakiety internetowe bo jak pojedzie przez WAP to się nie wypłaci ;p
Z tego co się orientuje jak są normalnie karty SIM tylko i wyłącznie w celu korzystania z internetu i do podłączania do laptopa np. PLAY ONLINE to tam blokują właśnie taką możliwość żeby transfer przypadkiem nie poszedł inną drogą niż pakiet jaki posiada użytkownik, a jak się ma kartę SIM przeznaczoną to korzystania z telefonu to nie wiem, niech uważa kolega;p

P.S. Nie biorę odpowiedzialności za ewentualne poniesione koszty, informacje mogą być nieaktualne, nie prawdziwe. Żeby nie było że mi się zjedziecie na chatę z bejsbolami i każecie płacić :twisted: :mrgreen:
Ostatnio edytowano 20 sty 2011, 23:57 przez ehhe, łącznie edytowano 2 razy
ehhe

przez lakuda 20 sty 2011, 23:50
aha, to Mu przekażę.. a modem ma zdjętego simlocka
dzieki za info
lakuda

Sortuj wg